8 Жовтня 2012 - Будівництво, ремонт, благоустрій, дизайн інтер'єру
Четвер, 03.01.2013, 21:34
Приветствую Вас Гість | RSS
Главная » 2012 » Жовтень » 8
Баштовий кран

Баштовий кранБаштовий кран - це повноповоротний кран, що має стрілу, закріплена яка у верхній частині башти.

Баштовий кран необхідний для виконання вантаження і розвантаження вантажів на полігонах і складах, а також при будівельно-монтажних роботах. Використовуються баштові крани переважно при промисловому, цивільному, а також у гідротехнічному будівництві і для обслуговування добудовних робіт в будівництві судів. Суднобудівні крани мають вильотом до 50 метрів.

Баштовий кран є провідною машиною, яка виконує монтажні роботи та піднімає наверх різні матеріали. Баштовий кран, маючи вельми велику висоту підйому, вантажопідйомність від 4 до 12,5 тонн, а також досить значний виліт гака, здійснюючи круговий пересу... Читати далі »
Просмотров: 15 | Добавил: denikin | Дата: 08.10.2012 | Комментарии (0)

Вибір облицювальної цегли: його достоїнства і переваги

Вибір облицювальної цеглиБудівництво стін - найбільш очікуваний етап будівництва. Коли будівельники піднімуть кладку, хоча б на 1м, ви вже зможете побачити обриси своїх кімнат.

Ми з дружиною приїжджали на стройку, коли там вже ні кого не було. Ходили по кімнатах, і представляли: якими вони будуть, яка буде меблі і шпалери, де дитяча, а де наша кімната. Після таких екскурсій, працювалося з подвоєною енергією, що б швидше вселиться в свій будинок.

Облицювальна цегла, сайдинг, штукатурка або щось інше, вибирати вам. Я теж стояв перед таким вибором. І це не простий вибір, у всіх варіантів є свої достоїнства і недоліки:
Облицювальна ц... Читати далі »
Просмотров: 12 | Добавил: denikin | Дата: 08.10.2012 | Комментарии (0)

Бездротові камери відеоспостереження: як підібрати відеореєстратор

відеореєстраторВибір відеореєстратора, це не найпростіше завдання, адже питання безпеки, захисту власності і майна завжди стоїть на першому місці.

Коли найбільш прийнятні бездротові камери відеоспостереження? У тих, випадках, коли використовувати провідні пристрої невигідно, а то й практично неможливо. Подібні ситуації трапляються, якщо має місце значна відстань, тоді прокладання дроту увазі значні фінансові витрати. Якщо в будівлі вже зроблені всі необхідні ремонтні роботи, також не зовсім доречно застосовувати провідні системи. В якості одного з можливих варіантів, може бути запропонована установка IP системи відеоспостереження, однак подібне рішення надто дороге. Отже, є вагом... Читати далі »
Просмотров: 10 | Добавил: denikin | Дата: 08.10.2012 | Комментарии (0)

Вибираємо водопровідний кран

водопровідний кранСьогодні асортимент водопровідних кранів на магазинних полицях дуже великий. Як грамотно вибрати водопровідний кран?

Всі існуючі водопровідні крани поділити можна за матеріалом, з якого вони зроблені. Найчастіше крани бувають виготовлені з хромованої сталі, або латуні. Крім цього, сьогодні часто зустрічається і металізований пластик.

Експерти при виборі крана не рекомендують заощаджувати, адже цей товар зобов'язаний служити довго, забезпечуючи безпроблемне водопостачання. Дешевий пластик з ладу вийде дуже скоро, тому що цей матеріал дуже крихкий. Самим довговічним і міцним вважається водопровідний кран з латуні, яка корозії не піддана, але при цьому має вельми високі... Читати далі »
Просмотров: 13 | Добавил: denikin | Дата: 08.10.2012 | Комментарии (0)

Сільський будинок з каміном

Який предмет інтер'єру зазавжди притягує до себе основну увагу відвідувачів? Це піч або камін!

Хоча, тут навіть не потрібні пояснення, адже вогонь завжди залишався центральною ланкою в благополучному існуванні будинку, його головною фігурою. До чого як магнітом тягне і дітей, і дорослих? До живому полум'я сімейного вогнища. Тому до цих пір люди, розбещені досягненнями прогресу, намагаються придбати в своє розпорядження цей предмет побуту і інтер'єру.

Давайте розглянемо проект приміщення з каміном, який пропонують нам дизайнери.

Отже, ця кімната розташована в одноповерховому кам'яному будинку і являє собою досить просторе приміщення. Камін закритого типу розташований в кутку оселі, тобто явл... Читати далі »
Просмотров: 12 | Добавил: denikin | Дата: 08.10.2012 | Комментарии (0)

Скільки тканини потрібно на штори?

Скільки тканини потрібно на штори?Штори є невід'ємним елементом дизайну будь-якого приміщення. Саме вони здатні привнести комфорт і затишок в приміщення будь-якого призначення, будь-якого планування, будь-яких параметрів.

З елементів складається ціле: кожна незначна деталь може суттєво змінити кінцевий результат, а тому при ремонті приміщення не слід упускати з виду навіть найдрібніші деталі інтер'єру. А вже штори для вікон незначним елементом дизайну навряд чи хто зможе назвати. І увагу оформленню вікна слід приділяти особливе.

Сучасні виробники пропонують своїм клієнтам величезний вибір завіс, що відрізняються кольором, малюнком, фактурою тканини, конфігурацією і конструктивними особл... Читати далі »
Просмотров: 12 | Добавил: denikin | Дата: 08.10.2012 | Комментарии (0)

Технологія укладання паркету

Технологія укладання паркетуУ статті описуються можливі способи укладання паркету

Якщо ви вирішили купити паркет або купити ламінат, то стаття вам буде найбільш корисна. Не тільки матеріал, з якого виготовлено паркетне покриття, але і технологія його укладання впливають на довговічність статі. Якщо його неправильно укласти, то він здатний порушити цілісність підлогового покриття і тим самим не тільки нашкодити зовнішньому вигляду квартири, але і сімейному бюджету.

Особливі вимоги при укладанні паркету ставляться до основи підлоги. Вони передбачають, що при проведенні укладання перепади висоти в підставі не повинні перевищувати 2 мм. При цьому вологість поверхні повинна бути не вище 4-5%. Коли ... Читати далі »
Просмотров: 13 | Добавил: denikin | Дата: 08.10.2012 | Комментарии (0)

Переваги готових сходів

Переваги готових сходівДо вибору такої важливої ​​деталі внутрішнього устрою будинку, як сходи, треба підійти з граничною увагою і навіть певною обережністю ...

До вибору такої важливої ​​деталі внутрішнього устрою будинку, як сходи, треба підійти з граничною увагою і навіть певною обережністю. Досвідчені розробники багаторівневих інтер'єрів радять своїм клієнтам продумати питання розміщення сходів одним з найперших, на самому початковому етапі планування всього будинку або квартири. Саме так можна уникнути однією з найбільш серйозних помилок, з якими так часто стикаються власники подібної нерухомості.

Справа в тому, що якщо не розмітити заздалегідь на самих перших поверхах місцерозташування і розм... Читати далі »
Просмотров: 14 | Добавил: denikin | Дата: 08.10.2012 | Комментарии (0)

Передаємо нерухомість родичам і близьким

Передаємо нерухомість родичам і близькимОдин з варіантів передачі нерухомості близьким і родичам - договір ренти (так званий договір довічного утримання з коштом).

Один з варіантів передачі нерухомості близьким і родичам - договір ренти (так званий договір довічного утримання з коштом). Відповідно до такого договору власник нерухомості (квартири, заміського будинку, котеджу, дачі) передає свої квадратні метри у власність іншій особі (особам), взамін на право проживати на даній житлоплощі і отримувати довічне утримання. Важливо відзначити, що і одержувач ренти може бути повністю впевнений, що його ніхто не посміє виселити. Якщо платники ренти не виконують свої зобов'язання належним чином, то одержувач має п... Читати далі »
Просмотров: 20 | Добавил: denikin | Дата: 08.10.2012 | Комментарии (0)

Матеріали для капітального ремонту стелі, стін і підлоги

Матеріали для капітального ремонту стелі, стін і підлогиБудь-яке житлове або офісне приміщення рано чи пізно стане вимагати ремонту. Це природно і об'єктивно з ряду причин, питання лише в часі.

Будь-яке житлове або офісне приміщення рано чи пізно стане вимагати ремонту. Це природно і об'єктивно з ряду причин, питання лише в часі. Невід'ємна частина ремонту - це закупівля будівельних матеріалів. Сам процес вибору таких залежить від характеру ремонту. Звичайно, якщо мова йде про невеликий косметичному перетворенні зовнішнього вигляду приміщення, то в такому випадку перелік найменувань буде не таким вже й великим. Фактично, можна просто купити шпалери. При капітальному ж ремонті потрібно куди ... Читати далі »
Просмотров: 10 | Добавил: denikin | Дата: 08.10.2012 | Комментарии (0)

Міжкімнатні двері: вибір за вами!

Міжкімнатні дверіНавряд чи якийсь інший предмет в будинку зрівняється за важливістю з дверима

- Вони успішно справляються із завданням по розділенню житла на частини, а також дозволяють захищати приміщення від протягів, шуму, холоду. Двері дають можливість усамітнитися і відчути себе захищеним. Величезне значення міжкімнатні двері роблять на зорове сприйняття внутрішніх інтер'єрів, тому так важливо вдало підібрати їх, з урахуванням матеріалу виготовлення, фактури, кольору і т. д.

Багато компаній займаються виробництвом і продажем міжкімнатних дверей, пропонуючи якісні моделі за доступними цінами. Крім того, фірми часто забезпечують гарантійне обслуговування дверних конструкцій. У спеціалі... Читати далі »
Просмотров: 12 | Добавил: denikin | Дата: 08.10.2012 | Комментарии (0)

Гідності швидкомонтованих будинків

Час в буквальному сенсі вимірюється в грошах, тому сучасні люди намагаються робити все швидко. У зв'язку з цим популярністю стали користуватися і швидкобудуюємі будівлі ...
Гідності швидкомонтованих будинків

Гідності швидкомонтованих будинків


Ритм життя сучасної людини невипадково називають шаленим, адже сучасна людина повинна встигати робити масу речей, якщо хоче бути успішним. Час в буквальному сенсі вимірюється в грошах, тому сучасні люди намагаються робити все швидко.

У зв'язку з цим популярністю стали користуватися і швидкобудуюємі будівлі, адже від того... Читати далі »
Просмотров: 11 | Добавил: denikin | Дата: 08.10.2012 | Комментарии (0)

Де і як краще встановити камін
КамінКамін - це опалювальне споруда, що прийшло в нашу країну триста років тому.

Триста років - це не час для історії, проте, за період свого існування в Росії, багато що змінилося в камінній галузі. На ринку з'явилася величезна різноманітність специфічних продуктів, як то: кам'яні печі каміни, каміни з натурального каменю, каміни, що працюють на альтернативному паливі та ін Однак досі цей опалювальний прилад вважається розкішним предметом інтер'єру, доступним певній вузькій категорії споживачів. Цьому сприяють деякі перепони:

- По-перше, установка каміна повинна проводитися в приміщеннях, які мають великими площами. Це необхідно для нормального функціонування опалювального приладу. Крім того, в приміщенні... Читати далі »
Просмотров: 11 | Добавил: denikin | Дата: 08.10.2012 | Комментарии (0)

Як знайти роботу будівельником?

Як знайти роботуЯк люблять говорити будівельники, стройка - вічне явище, а значить, кваліфіковані фахівці-будівельники будуть затребувані в усі часи.

Однак тривала криза змушує шукати нові шляхи влаштування на роботу або можливість підробити у вільний час. Постараємося описати, які варіанти є у будівельників, щоб знайти собі основний або додатковий заробіток за фахом.

Щоб знайти роботу будівельником, більшість людей звертаються до газет з оголошеннями: або пропонують свої послуги на сторінках друкованих ЗМІ, або шукають підходящі варіанти від замовників. Деяким навіть щастить, і вони знаходять гідну підробіток в солідних будівельних компаніях. Однак, як і многая інша корисна інформація, ого... Читати далі »
Просмотров: 14 | Добавил: denikin | Дата: 08.10.2012 | Комментарии (0)

Вибираємо електролічильник

електролічильникМало хто знає, що через несправності електромеханічні лічильники змушують споживачів платити в кілька разів більше, чого не скажеш про більш точних електронних лічильниках.

Прилади вимірювання спожитого кількості електроенергії здатні працювати багато років, не привертаючи до себе уваги. За винятком тих випадків, коли необхідно зняти його свідчення, щоб оплатити вартість витрачених кіловат, в кращому випадку, це відбувається раз на місяць. Але в даний час існують різні моделі електролічильників, які, крім точності в роботі, дозволяють істотно заощадити, враховуючи споживання за денною та нічною тарифній сітці.

Мало хто знає, що через несправності електромеханічні лічильники змушують споживачів платити в кілька разів більше, чо... Читати далі »
Просмотров: 11 | Добавил: denikin | Дата: 08.10.2012 | Комментарии (0)

Форма входа
Мини-чат
200
Відправити SMS
beeline megafon
mts utel
skylink tele2
kyivstar megacom
Категории раздела
Двері і вікна [1]
Інтер'єр і дизайн [1]
комунікації [1]
Ландшафтний дизайн [0]
Будівництво з нуля [0]
інструмент [2]
ванна кімната і санвузол [4]
оздоблювальні роботи [4]
матеріали [14]
електрика [2]
підлога [2]
Архив записей
Поділитися


популярні статті
Як вибрати насос для системи водопостачання (0)
Бітумна мастика (0)
Там, де живе дитинство (0)
Стеклокром (0)
Стеклоеласт (0)
Пергамін (0)
Пол маслом не зіпсуєш (0)
Путівник по свердла (0)
Штукатурка "Короїд" (0)
Вибираємо надійні труби для дому (0)
Стеклофлекс (0)
Умовні позначення на шпалерах (0)
Еластобіт (0)
Рубітекс (0)
Паркетна підлога розрахований на століття (0)
Руберойд (0)
м'яка покрівля (0)
Бітумний праймер (0)
Вибір передпокої (0)
Сучасні килими (0)
Пластикові вікна і двері ПВХ (0)
Деталі для м'якої покрівлі (0)
Важливі моменти при проектуванні сходів (0)
Де використовують покрівлю з черепиці (0)
Натяжні стелі (0)
Установка унітазу (0)
Обклеювання стін тканиною (0)
Облицювання переднього борту ванній (0)
Як вибрати дверний доводчик (0)
ГКЛ (гіпсокартонний лист) (0)
Будівельні роботи взимку (0)
Все про грунтовки (0)
ЯК ВИБРАТИ БЕТОНОЗМІШУВАЧ? ВИБИРАЄМО БЕТОНОЗМІШУВАЧ (0)
Кольорове рішення інтер'єру (0)
Будівництво екологічно чистого житла (0)
Укладання паркету своїми руками (0)
Як відновити або відремонтувати архітектурні деталі з гіпсу (0)
Архітектурне проектування (0)
Штори для Вашого будинку (0)
Як вибрати ліжко (0)
Перепланування квартири (0)
Монтаж і ремонт покрівлі (0)
Як обманюють на ремонті квартири бригади? (0)
Облицювання зовнішніх стін (0)
Як вибрати шліфувальну машинку? Види куто-шліфувальних машин (0)
Що таке керамограніт? (0)
НАСОСИ. СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ. ТИПИ (0)
Сталеві ванни (0)
Стеклоізол (0)
Техніка штукатурення (0)
Укладання ламінату і догляд за ним (0)
Ремонт паркетних підлог (0)
Як різати і свердлити плитку (0)
Укладання нового паркету (0)
ЯКУ ДРИЛЬ ВИБРАТИ? (0)
Діагностика квартири - це важливо (0)
Який снігоприбирач вибрати? типи снегоуборщика (0)
Шпалери можуть бути рідкими (0)
10 міфів про пластикові вікна (0)
Как можно закрыть трубы в туалете (0)
Квіти для ванної кімнати (0)
3D шпалери (0)
Що нового в ремонті квартир на сьогодні? (0)
Доглядаємо за мармуровими підлоговими покриттями (0)
Ремонтуємо нову квартиру (0)
Електромонтажні роботи. Проводи, кабелі і інструмент (0)
Процес монтажу пластикових вікон (0)
Интерьер в стиле минимализма (0)
Залізобетон: перевірено часом (0)
Монтаж сантехніки у ванній кімнаті (0)
Як вибрати викрутку? акумуляторні викрутки (0)
C чого почати ремонт у ванній кімнаті? (0)
Декоративна цегляна кладка (0)
Про користь дзеркал (0)
ЯК ВИБРАТИ драбини? СХОДИ ДРАБИНИ ДЛЯ ДОМУ (0)
Складність вибору унітазу під ванну (0)
Бездротові камери відеоспостереження: як підібрати відеореєстратор (0)
Чотири способи обновити стіни (0)
Поради покупцеві міні-АТС (0)
Як вибрати пилку? Основні характеристики циркулярних і ланцюгових пив (0)
Як вибрати плитку для кухні (0)
Декоративні обробні панелі (0)
Шпалери з деревної шпони (0)
Чи є сенс в рідких шпалерах? (0)
Критерії вибору міжкімнатних дверей (0)
Стилі інтер'єру (0)
Матеріали для капітального ремонту стелі, стін і підлоги (0)
Шпаклівка (0)
Кріпильні матеріали (0)
Секрети сталевих дверей (0)
Чистий дім - чиста планета (0)
Турецькі лазні (0)
Гідромасажні ванни (0)
Вільне планування (0)
Як повернути колишній блиск старому паркету (0)
Як поєднати кухню і їдальню (0)
Бетони і інші будівельні розчини (0)
Оббиваємо стіни тканиною (0)
Меблі в дачній гармонії (0)
Електричні штучки (0)
Поиск
Календарь
«  Жовтень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0