15 Жовтня 2012 - Будівництво, ремонт, благоустрій, дизайн інтер'єру
Четвер, 03.01.2013, 21:41
Приветствую Вас Гість | RSS
Главная » 2012 » Жовтень » 15
Утеплення будинку(продовження)
Утеплення дерев'яного будинку

Для підвищення рівня теплозахисту стіни з дерева часто облицьовують із зовнішньої сторони цеглою, дрібними блоками, керамічними або бетонними каменями. Нова стіна може спиратися на обріз існуючого фундаменту (якщо дозволяють його несуча здатність і ширина) або на спеціально підведений для неї фундамент. Поверх цоколя укладають гідроізоляційний матеріал з перехлестом полотнищ не менше 100 мм. Для вентиляції зазору в нижньому ряду кладки і у верхній (карнизної) частини облицювання передбачають спеціальні продухи. Можна використовувати щілинний цегла, покладений на ребро таким чином, щоб зовнішнє повітря через отвори в цеглі мав можливість проникати в повітряний прошарок в стіні. Кладка зв'язується з карк... Читати далі »
Просмотров: 13 | Добавил: denikin | Дата: 15.10.2012 | Комментарии (0)

Утеплення будинку(продовження)
 Утеплення фасадів та мансард
Зовнішня теплоізоляція.

Утеплення фасадів та мансардПереваги даного виду утеплення полягають в наступному.
При зовнішній теплоізоляції стіни, покрівля і перекриття надійно захищаються від температурних коливань. Сезонні і добові коливання температури є однією з причин руйнування конструкцій. Це виражається в нерівномірних деформаціях елементів стін, розкритті швів, відшаруванні штукатурки. Теплоізоляційний шар приймає ці коливання на себе. Стіна... Читати далі »
Просмотров: 12 | Добавил: denikin | Дата: 15.10.2012 | Комментарии (0)

Утеплення будинку

Утеплення будинкуЯкі теплоізоляційні матеріали підійдуть для Вашого будинку?

Види утеплювачів

За механічними властивостями утеплювачі можна розділити на 6 різновидів:


«Засипки» - гранули різної щільності і величини зі спіненого речовини;
«Вата» - волокна;
мати - простьобана «вата», іноді підшита до синтетичної основі;
пластини з м'якого пористого органічного матеріалу;
«Плита-вата», скріплена просоченням з органічного сполучного і сформована в пластини різного розміру або пластини жорсткого пористого органічного матеріалу;
легкі стінові блоки зі спіненого різними способами скла або бетону.

Просмотров: 13 | Добавил: denikin | Дата: 15.10.2012 | Комментарии (0)

Фасадна плитка

Фасадна плиткаВ даний час штучний камінь займає лідируючі позиції в області елітного будівництва.

Все більше архітекторів та будівельників використовують штучний камінь для оздоблення фасадів резиденцій, заміських будинків і котеджів. Наростаючий попит на вироблену продукцію стимулює процес виробництва.
Причина зростання популярності декоративного каменю полягає в довговічності і надійності фасаду, облицьованого плиткою, невисокою його вартості в порівнянні з натуральним каменем. Різноманітність і яскравість кольору плитки доповнюють перелік її переваг.
<... Читати далі »
Просмотров: 11 | Добавил: denikin | Дата: 15.10.2012 | Комментарии (0)

Прихована і відкрита проводка

Монтаж, поради професіоналів.

Прихована проводка

Прихована проводка
У більшості приватних будинків і майже у всіх квартирах проводка прихована. При монтажі прихованої проводки в обштукатурених стінах і стелях пробивають неглибокі борозни, в які вкладаються електричні дроти. Після завершення монтажу електропроводки борозни заштукатурюються цементним розчином або алебастром. Якщо монтаж прихованої проводки проводиться в будинку, що будується, то потреба в пробивці борозен відпадає. Спочатку проводиться монтаж проводки, дроти закріплюються цвяхами, що забиваються в розчин між цеглою, або примазуванням їх до стіни алебастром в декількох крапках, поті... Читати далі »
Просмотров: 11 | Добавил: denikin | Дата: 15.10.2012 | Комментарии (0)

Спальня: інтер'єр, освітлення, декорування спальної кімнати.

спальна кімнатаСаме в спальні ми проводимо третину свого життя

Традиційно спальня робиться ізолірованной.Какое місце в нашому будинку є найбільш спокійним і затишним? «Звичайно, спальня!» - Скажете ви! Саме в ній ми проводимо третину свого життя. Тут у інтер'єра особлива роль: гості заглядають сюди нечасто, зате господарі повертаються кожен вечір, щоб, забувшись солодким сном, скинути з душі вантаж денних турбот. Все тут повинно дихати миром і самотою, пестити око і розташовувати до повноцінного відпочинку.

Традиційно спальня робиться ізольованою і займає один з далеких і тихих куточків квартири. У великих будинках під сімейні спальні відводиться, як пра... Читати далі »
Просмотров: 11 | Добавил: denikin | Дата: 15.10.2012 | Комментарии (0)

Чавунна ванна: майже поваленим королева


Чавунна ваннаІ правда, до недавнього часу практично всі ванни в наших квартирах були зроблені саме з чавуну. Це матеріал міцний (якщо його, звичайно, сокирою не колоти), не боїться вологи і високої температури, захищений від корозії емалевим покриттям. Правда, є у нього, як водиться, і свої мінуси. Але, з іншого боку, хіба можна без них обійтися?

Чавунні ванни як і раніше вважаються в чому оптимальними для сучасних квартир міцного середнього класу, які не женуться за химерними формами, імітаціями самих різних матеріалів, та й взагалі - воліють стандарти. Для таких чавунні ванни - ідеальний варіант. Тому і виробництво чавунних ванн, навіть за умови появи і поширення ванн з інших матеріалів, з... Читати далі »
Просмотров: 12 | Добавил: denikin | Дата: 15.10.2012 | Комментарии (0)

Як вибрати холодильник

Як вибрати холодильникВід правильного вибору холодильника залежить здоров'я і комфорт вашої родини

Покупка холодильника - справа дуже серйозна, адже від правильного вибору залежить не що інше, як здоров'я і комфорт Вашої сім'ї. Кожен покупець мріє про те, щоб холодильник прослужив довго, стабільно забезпечував збереження продуктів, був простий і зручний у зверненні. Зараз ця мрія цілком здійсненна. Російський ринок заповнений величезною кількістю холодильників, виробництва вітчизняних і зарубіжних компаній, найрізноманітнішої конструкції і вартості. Спробуємо допомогти Вам не потонути в цьому морі побутової техніки.
Великий або маленький холодильник?
Умовно за габаритами холодильники можна розділити на ... Читати далі »
Просмотров: 13 | Добавил: denikin | Дата: 15.10.2012 | Комментарии (0)

Як вибрати сантехніку

Як вибрати сантехніку та аксесуари для ванної кімнати

Як вибрати сантехнікуВанна кімната вважається одним з найважливіших приміщень в будинку. У ній починають кожен новий день, і тут же ввечері залишають втома і стреси дня минає. Ванна кімната - це щось особисте, свій власний світ, який повинен доставляти радість. Добре спланована ванна кімната відрізняється, перш за все, своєю практичністю і функціональністю, встановлене в ній сантехнічне обладнання повинно радувати своєю бездоганною роботою. Розміщене обладнання в досить обмеженому просторі, повинно взаємно доповнювати і відповідати один одному по стилю і дизайну. Ця проблема легко вирішується, коли все необхідне для облаштування ванної набувається однієї серії і виробник... Читати далі »
Просмотров: 12 | Добавил: denikin | Дата: 15.10.2012 | Комментарии (0)

Шпаклівка

Підбір матеріалів для внутрішніх робіт

ШпаклівкаПідбір матеріалів для внутрішніх робіт істотно відрізняється від вибору для фасадних робіт. На фасаді, перш за все, важлива стійкість до атмосферних впливів. У внутрішніх приміщеннях не так важлива світлостійкість і водостійкість (крім ванних кімнат та санвузлів), але важлива механічна міцність, хороша шліфована і, найголовніше, екологічна чистота, особливо якщо це стосується житлових приміщень.

Почнемо з підбору шпаклівки. Зараз досить широко застосовуються масляно-клейові шпаклівки на основі оліфи. Вони дешеві і прості в роботі. У всьому іншому суцільні недоліки: екологічна небезпечність, недовговічність, погана механічна міцність і погана сумісність з усіма інш... Читати далі »
Просмотров: 10 | Добавил: denikin | Дата: 15.10.2012 | Комментарии (0)

Металочерепиця


МеталочерепицяДовговічність і надійність покрівлі, а так само зовнішня привабливість будинку залежать від вибору покрівельного покриття. Звернемо свою увагу на такий покрівельний матеріал, як металочерепиця. Металочерепиця може бути використана як для нового будівництва, так і при реконструкції будівель. Вона відмінно виглядає практично на будь-яких видах споруд. Єдине, цей матеріал не використовується для покриття плоских дахів. Металочерепиця може бути застосована тільки при куті нахилу ската покрівлі більше чотирнадцяти градусів.

Існуючі на сьогоднішній день види металочерепиці відрізняються один від одного черепичним малюнком, шириною і висотою хвилі, видами полімерних покриттів і, звичайно ж, кольоровою гамою.<... Читати далі »
Просмотров: 13 | Добавил: denikin | Дата: 15.10.2012 | Комментарии (0)

Фанера для пристрою полови


Фанера для пристрою половиЛисти фанери виготовляють, щільно спресовуючи і проклеівая певний (завжди непарне) число тонких шарів деревини. Чим товще фанера, тим більше таких шарів, тим вище міцність і стійкість до навантажень. Так, фанера товщиною 12мм складається з 9 проклеєні шарів, а 16мм - з 11. Саме такої товщини фанеру краще всього використовувати для пристрою чорнових підлог. Але орієнтуватися при покупці необхідно не тільки на товщину фанери.

Існує чотири типи марок фанери - ФК, ФСФ, ФБ і ФОФ. Останні два типи використовуються тільки в промисловому будівництві, у побуті ж застосовують марки ФК і ФСФ. Відрізняються вони один від одного різної водостійкістю, що обумовлено типом використовуваного кле... Читати далі »
Просмотров: 11 | Добавил: denikin | Дата: 15.10.2012 | Комментарии (0)

Малярський інструмент: пензлі, шпателі та валики


Малярський інструментБільшість людей, що не займаються на професійному рівні виконанням малярних робіт, можуть вважати, що до малярного інструменту відносяться тільки валики і кисті. Однак спектр інструменту, використовуваного при малярних роботах, досить широкий. Розглянемо ці інструменти докладніше.

При виконанні малярних робіт використовуються наступні види інструментів:
1. Шпателі - використовуються для підготовки поверхонь.
2. Відфутболювальні шнур - потрібно для нанесення на поверхню прямих ліній. Застосовується при фарбуванні, а також при обклеюванні шпалер.
3. Рівень або висок - використовують для отримання вертикальних і горизонтальних ліній пр... Читати далі »
Просмотров: 12 | Добавил: denikin | Дата: 15.10.2012 | Комментарии (0)

Шуруповерт

ШуруповертШуруповерт - це ручний електроінструмент для закручування і викручування болтів, гайок, шурупів, гвинтів і саморізів, так само застосуємо для свердління отворів і нарізування різьблення. У наш час він все більше і більше замінює нам стару добру викрутку, приходячи на допомогу в роботі, економить наш час. Він просто незамінний при проведенні будівельних і ремонтних робіт, а що стосується складання меблів, то представити даний процес без шуруповерта зараз просто нереально. Дійсно, якщо ви мали з ним справу на роботі вимагає великих тимчасових витрат і гідно його оцінили, то повернутися назад до звичайної викрутці змусити вас буде вкрай складно.

Варто зауважити, що «з ходу» визначити, який саме шуруповерт вам потрібен, буде скл... Читати далі »
Просмотров: 13 | Добавил: denikin | Дата: 15.10.2012 | Комментарии (0)

Закладаємо тріщини

Закладаємо тріщиниЗакладаємо тріщини або сколи штукатурки на внутрішній поверхні стіни

Якщо в процесі ремонту виявилися тріщини або сколи штукатурки на внутрішній поверхні стіни, то перед склеюванням шпалерами її необхідно зашпаклювати і зміцнити. У таких випадках рекомендуємо користуватися так званої армованої стрічкою.

Їли вчасно не закрити тріщини н внутрішніх стінах, т вони можуть розповзтися далі. Закладати і потрібно із запасом, щоб не піддати сусідні ділянки штукатурки небезпеки утворення тріщин. Будівельними матеріалами, що вимагаються для ремонту щілин в штукатурці, служать спеціальна шпаклівка і армована стрічка.

Спочатку треба розчистити ушкоджену ділянку, звільнити ... Читати далі »
Просмотров: 12 | Добавил: denikin | Дата: 15.10.2012 | Комментарии (0)

Фарбування стелі

Фарбування стеліВирішили пофарбувати стелю? Опреділіть з фарбою.

Найбільш поширеним, як втім і зручним є покриття стелі водорозчинні фарбами. В теперішній час на ринку представлена ​​величезна кількість цього типу фарб, різних за своїми характеристиками. Найбільш часто використовувані при домашньому ремонті це акрилові, латексні, силікатні, і силіконові фарби. Розглянемо характеристики цих фарб більш докладно;

Акрилові латексні фарби
Найбільш популярні серед водорозбавляються фарб. За словами фахівців, для отримання якісного покриття досить нанести на поверхню всього два шари акрилової латексної фарби. При цьому покриття виявляється досить еластичним і здатне перекривати тріщини в підста... Читати далі »
Просмотров: 12 | Добавил: denikin | Дата: 15.10.2012 | Комментарии (0)

Flaminia - елітна італійська сантехніка

FlaminiaFlaminia - елітна сантехніка. Ексклюзивний дистриб'ютор фабрики Flaminia на території РФ - ТОВ "ТД Золотий Кіт". Flaminia - світовий лідер з виробництва сантехніки класу Люкс. Завжди в наявності. www.ceramicaflaminia.ru елітна сантехніка, італійська сантехніка, сантехніка, кольорова сантехніка, санфаянс, підвісні унітази, унітази, раковини, біде, змішувачі, аксесуари, поставка сантехніки, сантехніка оптом, комплектація об'єктів, чорний унітаз, кришка з мікроліфтом, ceramicaflaminia, чорний піддон, ексклюзивна сантехніка.

Flaminia   У нашому сучасному світі людина щодня піддається навантажень і стресів, тим самим позбавляючись свого природного б... Читати далі »
Просмотров: 12 | Добавил: denikin | Дата: 15.10.2012 | Комментарии (0)

Нова кераміка «під камінь»: немає межі досконалості


плиткаЛінія широкоформатного кераміки Ceralan від російської компанії-виробника Ligron вже встигла завоювати популярність серед споживачів своїм прекрасним дизайном і чудовою якістю. Навесні цього року компанія доповнила колекцію кількома новими декорами, які досконало імітують натуральні камені, як зовні, так і на дотик. Сьогодні оновлена ​​колекція включає вже 14 варіантів плитки, ідеально повторює природні відтінки обробного каменя.

Як стверджує виробник, основна область застосування кераміки Ceralan - робоча зона кухні. В першу чергу керамічну плитку «під камінь» рекомендується використовувати для виготовлення стільниць, а також в якості облицювального матеріалу для стін і фа... Читати далі »
Просмотров: 11 | Добавил: denikin | Дата: 15.10.2012 | Комментарии (0)

як викласти робочу зону на кухні

 

Як викласти робочу зону на кухні

фартухСьогодні я хочу розповісти, як можна викласти робочу зону на кухні. У робочої зони є ще одне загальновживана назва - фартух. Насамперед, необхідно визначити: який обсяг площі буде займати робоча зона. Це необхідно для того щоб вирішити скільки потрібно буде купити керамічної плитки. Як правило, фартух повинен покривати площу від мийки і до вікна. У розрахунок береться холодильник, як правило, за ним теж потрібно викласти плиткою. Чому? Якщо в зимовий період часу, ви відсуваєте холодильник від опалювальних батарей ... Читати далі »
Просмотров: 12 | Добавил: denikin | Дата: 15.10.2012 | Комментарии (0)

Скільки коштують теплі підлоги?

Скільки коштують теплі підлоги?Ще кілька років тому підлога з підігрівом здавався екзотикою, атрибутом дорогих особняків. Але сьогодні встановити таку систему у себе вдома може кожен, адже вартість її стала істотно менше.

Існує два основних види «теплих підлог» - електричні і водяні. І у перших, і у других є одне спільне - низькотемпературний нагрівач дуже великої площі. При традиційній системі опалення нагріте повітря піднімається вгору, а, коли охолоне, опускається вниз. Тому під стелею тепліше, ніж безпосередньо у підлоги. Інша картина виникає в приміщенні, де джерелом тепла служить підлогу. Температура поверхні в цьому випадку становить 30 градусів, температура повітря біля підлоги не вище 27, а на висоті 1,5-... Читати далі »
Просмотров: 16 | Добавил: denikin | Дата: 15.10.2012 | Комментарии (0)

Міжкімнатні перегородки з гипсокартона

Міжкімнатні перегородки з гипсокартонаГіпсокартон - ідеальний варіант для тих, хто шукає легкий і швидкий спосіб зведення міжкімнатних перегородок. Ось уже багато років цей коханий багатьма матеріал використовується як альтернатива гіпсоліту, цеглині ​​і штукатурці, і, завдяки відсутності «мокрих» процесів і високої швидкості монтажу завойовує все більшу популярність.

Перегородки їх гипсокартона бувають стандартними, підвищеною волого-і вогнестійкості, а установка їх, згідно з різними СНиП, можлива на будь-яких об'єктах цивільного і промислового будівництва, у тому числі в сейсмонебезпечних регіонах.

Просмотров: 11 | Добавил: denikin | Дата: 15.10.2012 | Комментарии (0)

Акваріум в інтер'єрі

Акваріум в інтер'єріАкваріум - це енергія спокою і краси: приглушене світло, блиск луски екзотичних рибок, рух водоростей умиротворяють і заворожують. До того ж важлива риса акваріума - уміння гармонійно вписуватися в будь-який інтер'єр, роблячи його стильним і ексклюзивним. Більш того, сучасні дизайнери дуже цінують можливість використовувати акваріум в нестандартних приміщеннях як цікавий хід - адже з його допомогою можна зонувати простір, візуально збільшити приміщення, а в будинках з центральним опаленням підтримувати оптимальну вологість повітря.

Домашні акваріуми можуть бути найрізноманітнішими - підлоговими, вбудованими, підвісними і т.д. Найпоширеніший і найдоступніший варіант - підлоговий акваріум, через зручності в... Читати далі »
Просмотров: 14 | Добавил: denikin | Дата: 15.10.2012 | Комментарии (0)

Скло віконне і не тільки


Скло віконнеСкло вже давно стало невід'ємною частиною сучасної комфортабельної життя. Завдяки сучасним технологіям виробництва скла стало можливим виробляти не тільки звичайні гладкі скла, але і всілякі інші його різновиди. Приміром, візерункові скла або скла з піскоструминним малюнком, а також скла, наділені необхідними характеристиками міцності - армовані або загартовані.

У самому справі, на сьогоднішній день випускається достатня кількість видів стекол, різних за зовнішнім виглядом і призначенням. Скла відрізняються один від одного за принципом виготовлення, властивостям, доповненням у вигляді плівок або покриттів. При виробництві віконних склопакетів найчастіше використовуються такі види стекол, як фло... Читати далі »
Просмотров: 11 | Добавил: denikin | Дата: 15.10.2012 | Комментарии (0)

Форма входа
Мини-чат
200
Відправити SMS
beeline megafon
mts utel
skylink tele2
kyivstar megacom
Категории раздела
Двері і вікна [1]
Інтер'єр і дизайн [1]
комунікації [1]
Ландшафтний дизайн [0]
Будівництво з нуля [0]
інструмент [2]
ванна кімната і санвузол [4]
оздоблювальні роботи [4]
матеріали [14]
електрика [2]
підлога [2]
Архив записей
Поділитися


популярні статті
Як вибрати насос для системи водопостачання (0)
Бітумна мастика (0)
Там, де живе дитинство (0)
Стеклокром (0)
Стеклоеласт (0)
Пергамін (0)
Пол маслом не зіпсуєш (0)
Путівник по свердла (0)
Штукатурка "Короїд" (0)
Вибираємо надійні труби для дому (0)
Стеклофлекс (0)
Умовні позначення на шпалерах (0)
Еластобіт (0)
Рубітекс (0)
Паркетна підлога розрахований на століття (0)
Руберойд (0)
м'яка покрівля (0)
Бітумний праймер (0)
Вибір передпокої (0)
Сучасні килими (0)
Пластикові вікна і двері ПВХ (0)
Деталі для м'якої покрівлі (0)
Важливі моменти при проектуванні сходів (0)
Де використовують покрівлю з черепиці (0)
Натяжні стелі (0)
Установка унітазу (0)
Обклеювання стін тканиною (0)
Облицювання переднього борту ванній (0)
Як вибрати дверний доводчик (0)
ГКЛ (гіпсокартонний лист) (0)
Будівельні роботи взимку (0)
Все про грунтовки (0)
ЯК ВИБРАТИ БЕТОНОЗМІШУВАЧ? ВИБИРАЄМО БЕТОНОЗМІШУВАЧ (0)
Кольорове рішення інтер'єру (0)
Будівництво екологічно чистого житла (0)
Укладання паркету своїми руками (0)
Як відновити або відремонтувати архітектурні деталі з гіпсу (0)
Архітектурне проектування (0)
Штори для Вашого будинку (0)
Як вибрати ліжко (0)
Перепланування квартири (0)
Монтаж і ремонт покрівлі (0)
Як обманюють на ремонті квартири бригади? (0)
Облицювання зовнішніх стін (0)
Як вибрати шліфувальну машинку? Види куто-шліфувальних машин (0)
Що таке керамограніт? (0)
НАСОСИ. СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ. ТИПИ (0)
Сталеві ванни (0)
Стеклоізол (0)
Техніка штукатурення (0)
Укладання ламінату і догляд за ним (0)
Ремонт паркетних підлог (0)
Як різати і свердлити плитку (0)
Укладання нового паркету (0)
ЯКУ ДРИЛЬ ВИБРАТИ? (0)
Діагностика квартири - це важливо (0)
Який снігоприбирач вибрати? типи снегоуборщика (0)
Шпалери можуть бути рідкими (0)
10 міфів про пластикові вікна (0)
Как можно закрыть трубы в туалете (0)
Квіти для ванної кімнати (0)
3D шпалери (0)
Що нового в ремонті квартир на сьогодні? (0)
Доглядаємо за мармуровими підлоговими покриттями (0)
Ремонтуємо нову квартиру (0)
Електромонтажні роботи. Проводи, кабелі і інструмент (0)
Процес монтажу пластикових вікон (0)
Интерьер в стиле минимализма (0)
Залізобетон: перевірено часом (0)
Монтаж сантехніки у ванній кімнаті (0)
Як вибрати викрутку? акумуляторні викрутки (0)
C чого почати ремонт у ванній кімнаті? (0)
Декоративна цегляна кладка (0)
Про користь дзеркал (0)
ЯК ВИБРАТИ драбини? СХОДИ ДРАБИНИ ДЛЯ ДОМУ (0)
Складність вибору унітазу під ванну (0)
Бездротові камери відеоспостереження: як підібрати відеореєстратор (0)
Чотири способи обновити стіни (0)
Поради покупцеві міні-АТС (0)
Як вибрати пилку? Основні характеристики циркулярних і ланцюгових пив (0)
Як вибрати плитку для кухні (0)
Декоративні обробні панелі (0)
Шпалери з деревної шпони (0)
Чи є сенс в рідких шпалерах? (0)
Критерії вибору міжкімнатних дверей (0)
Стилі інтер'єру (0)
Матеріали для капітального ремонту стелі, стін і підлоги (0)
Шпаклівка (0)
Кріпильні матеріали (0)
Секрети сталевих дверей (0)
Чистий дім - чиста планета (0)
Турецькі лазні (0)
Гідромасажні ванни (0)
Вільне планування (0)
Як повернути колишній блиск старому паркету (0)
Як поєднати кухню і їдальню (0)
Бетони і інші будівельні розчини (0)
Оббиваємо стіни тканиною (0)
Меблі в дачній гармонії (0)
Електричні штучки (0)
Поиск
Календарь
«  Жовтень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0