6 Грудня 2012 - Будівництво, ремонт, благоустрій, дизайн інтер'єру
Неділя, 30.12.2012, 01:36
Приветствую Вас Гість | RSS
Главная » 2012 » Грудень » 6

Новые возможности привычных вещей

Еще одно весьма полезное изобретение: вместо обычных розеток, которые как магнит притягивают малышей, в детской лучше установить розетки с защитными шторками.

Просто вражає, як швидко звикаєш до хорошого. Здавалося б, ще зовсім недавно наші батьки вважали великим успіхом, якщо вдавалося дістати кольоровий телевізор або здоровенну магнітолу з регуляторами розміром з хокейну шайбу. Сьогодні ці громіздкі монстри тихенько доживають свій «напівпровідниковий» століття на дачах ... А ми не уявляємо собі телевізор або магнітофон без пульта. Та що говорити, якщо раптом пульт кудись запропастився, кидаємося без нього, як без р... Читати далі »

Просмотров: 12 | Добавил: denikin | Дата: 06.12.2012 | Комментарии (0)

Як кухню зробити зручною

При формуванні кухонного інтер'єру найбільші проблеми пов'язані з недоліками планування і браком площі.


Дозволити ситуацію, що створилася допоможе грамотно підібрана кухонні меблі, тим більше що різноманіття моделей надає таку можливість. Найголовніше - уявити собі "в особах" рідну кухню, тобто ще в плані передбачити узгодженість всіх предметів і їх розміри. Повірте, це істотно полегшить весь процес, аж до установки останньої полички в шафі.
Отже, Ви склали список всієї кухонної техніки з розмірами. Т... Читати далі »
Просмотров: 12 | Добавил: denikin | Дата: 06.12.2012 | Комментарии (0)

Електронна сантехніка

Зайдеш, бувало, в який-небудь офіс, в туалет - і навіть не знаєш, як воду злити, як руки помити.

Науково-технічний прогрес всюдисущий. Щорічно, та що там - майже щомісячно з'являється маса новинок, покликаних полегшити наше життя. Тільки встигли звикнути до факсів, модемів і іншій техніці, як бац - мобільний телефон. Тільки з гріхом навпіл навчилися користуватися гідромасажними ваннами, як лясь - отримаєте унітаз з музикою або взагалі без бачка.

Зайдеш, бувало, в який-небудь офіс, в туалет - і навіть не знаєш, як воду злити, як руки помити: ні тобі рідного нашого змішувача з вічно поламаними вентилями, ні до болю знайомого бачка. Що робити? Не питати ж у першого зайшов «по нужді»... Читати далі »

Просмотров: 12 | Добавил: denikin | Дата: 06.12.2012 | Комментарии (0)

Гідромасажні ванни

У найпростішому варіанті гідромасажна ванна являє собою ванну будь-якої форми, кольору і розміру (від «сидячій» до міні-басейну).

Гідромасажні ванни

Знакове слово «джакузі» залунало в народі десь з початку 90-х років. З тих пір воно стало, та й продовжує залишатися для більшості росіян символом важко доступною розкоші. Правда, ситуація поступово змінюється на краще. У всякому разі, зараз вже мало хто не знає, що «Джакузі» - це просто назва італійської фірми, що випускає гідромасажні ванни, і що така фірма не одна на світі.

Мало того, на ринку з'явилися вітчизняні виробники ва... Читати далі »

Просмотров: 11 | Добавил: denikin | Дата: 06.12.2012 | Комментарии (0)

Як поєднати кухню і їдальню

Можливо, ви вже давно шукаєте відповідь на питання, як зробити так, щоб кухня перестала бути ізольованим приміщенням, де жінки відбувають трудову повинність.


Відповідь проста: геть всі стіни, тим більше, що планування більшості наших тіповушек дозволяє частково або повністю знищити перешкоди між кухнею і сусідньою кімнатою. Останнім часом практично всі варіанти перепланувань квартир не обходяться без функціонального з'єднання кухні і їдальні. Об'єднан... Читати далі »
Просмотров: 11 | Добавил: denikin | Дата: 06.12.2012 | Комментарии (0)

Як правильно настелити килим на сходах

Сходи - це не те місце, де потрібно економити на якості килима, так як він швидко зношується, особливо на валиках ступенів.


Волокна дешевого килима з низькою щільністю дуже скоро зітруться і стане видна його основа. Незважаючи на те, що деякі килими з основою зі спінених матеріалів володіють непоганою зносостійкістю, для сходів все ж краще вибрати жакардовий килим або важкий килим з текстильною основою.

Підкладка під килимом повинна бути достатньо міцною для захисту валиків щаблів і повинна витримувати інтенсивний рух людей по сходах. Використовуйте гумову підкладку з вафельної поверхнею або традиційну фетровий підкладку, так як дешева підкладка із спінених матеріалів для сходів не годиться. При русі людей по сходах в будь-якому напрямку навантаження діє на валики ступенів в напрямку в... Читати далі »
Просмотров: 12 | Добавил: denikin | Дата: 06.12.2012 | Комментарии (0)

Чи варто купувати шкіряні меблі

Що б ми робили без крісел і диванів, особливо тепер, коли стиль життя стає все більш жорстким і суворим!

В обіймах диванів і крісел ми можемо розслабитися і відпочити від метушні дня, послухати музику або помріяти в тиші. Улюблений диван, як правило, - це щось більше для нас, чим просто предмет інтер'єру: він стає рідним і близьким, символізує тепло і затишок домашнього вогнища. Але, щоб залишатися таким довгий час, він повинен відповідати принаймні трьом критеріям: бути м'яким, не вигоряти і легко чиститися.

І ось тут нас підстерігає проблема. Як виконати всі ці умови, не піддаючи небезпеці своє здоров'я і навколишнє середовище? Адже тільки завдяки спеціальній хімічній обробці меблева оббивка не засаліваетс і не вигоряє. І чи можна взагалі оббивний матеріал рахувати по праву натуральним, якщо зроблений він з шерсті або бавовни без домішки синтетики? А шкіряні дивани ... Читати далі »

Просмотров: 12 | Добавил: denikin | Дата: 06.12.2012 | Комментарии (0)

Захист зовнішніх стін від вогкості

Цегляна стіна виглядає, як нездоланну перешкоду для вогкості, проте таке враження оманливе.

Справа в тому, що цегла має пори, через які може проникати волога. Вогкість може також пройти через не дуже герметичне з'єднання між окремими цеглинами і потрапити на внутрішню поверхню стіни. Таким чином, проникнення води в житлі можливо навіть в тих випадках, коли при споруді будинку використовувалися щільні цеглу, бетонні блоки або камінь.


Волога, яка проникла через стіни, руйнує підлоги і інші деталі з дерева. Більш того, втрати тепла при вологих стінах на 50% перевищують втрати при сухи... Читати далі »

Просмотров: 12 | Добавил: denikin | Дата: 06.12.2012 | Комментарии (0)

Поради з ремонту сантехніки

Вчимося ремонтувати дрібниці в сантехніці.


У поворотною трубці змішувача гумове кільце ущільнювача з часом зношується і починає пропускати воду. Укладіть в канавку для кільця кілька витків нитки і на них надіньте кільце. Воно розтягнеться, і текти буде усунена. Для цієї ж мети можна скористатися стрічкою ФУМ, що продається в магазинах.

Гумова прокладка водопровідного крана теж швидко зношується, особливо під дією гарячої води. Кран починає підтікати. Стійкі прокладки, службовці в кілька разів довше звичайних, виходять із старої ши... Читати далі »
Прикрепления: Картинка 1
Просмотров: 11 | Добавил: denikin | Дата: 06.12.2012 | Комментарии (0)

Бережіть чистоту води у вашому басейні

Для підтримки чистоти у Вашому басейні зовсім не обов'язково постійно заповнювати його новою водою і проводити процедуру водопідготовки заново


Склад води в будь-якому басейні піддається постійним змінам. Басейни на відкритому повітрі мають властивість «цвісти» частіше, ніж закриті. У відкритий басейн частіше потрапляють комахи, насіння рослин, деякі види водоростей, які поширюються в повітрі у вигляді пилку. Для підтримки чистоти у Вашому басейні зовсім не обов'язково постійно заповнювати йог... Читати далі »
Прикрепления: Картинка 1
Просмотров: 10 | Добавил: denikin | Дата: 06.12.2012 | Комментарии (0)

Тепле серце Вашого будинку - Котли (газові та електричні)

Три основних складові системи - котел, опалювальні прилади і трубопроводи.

Котел - це серце опалювальної системи - у ньому виробляється теплова енергія, яка передається через теплообмінник. Саме котел є самим складним і дорогим обладнанням системи, тому його характеристиками слід приділити особливу увагу. За видами котли діляться на: газові, рідкопаливні, твердопаливні, комбіновані (багатопаливні) і електричні.

Електричні котли характеризуються порівняльною простотою пристрою. Вони компактні і не вимагаю... Читати далі »
Просмотров: 12 | Добавил: denikin | Дата: 06.12.2012 | Комментарии (0)

Турецькі лазні

Що ж таке справжня східна лазня (турецька лазня).

Для зняття стресів, знаходження внутрішнього комфорту хочеться спілкуватися з людьми які в змозі тебе зрозуміти. Це друзі, колеги по роботі. У лазні завжди неформальна обстановка, що розташовує до спілкування. ЄВРОПА давно знайома з турецькою лазнею. Турецька лазня відбулася від римських терм. Банне мистецтво в Древньому Римі було доведено до досконалості. Коли турки розселилися по території завойованій ними Візантійської імперії, вони перейняли і Греко-римську систему догляду за тілом. Так зароджувалася турецька лазня. Основою ... Читати далі »
Просмотров: 10 | Добавил: denikin | Дата: 06.12.2012 | Комментарии (0)

Чистий дім - чиста планета

 

Вбудовувані інженерні системи екоуборкі й очищення повітря, що інтегруються в сучасні будівлі, так само як електромережа, водопровід, каналізація, вентиляція.

Що вигідно відрізняє і виділяє вбудований центральний пилосос, і чому медики та інші фахівці не рекомендують використовувати побутові портативні пилососи?

Під час і після сухої «прибирання» портативними пилососами в повітрі з'являється специфічний "курний" запах, а у деяких людей виникают... Читати далі »
Просмотров: 10 | Добавил: denikin | Дата: 06.12.2012 | Комментарии (0)

Форма входа
Мини-чат
200
Відправити SMS
beeline megafon
mts utel
skylink tele2
kyivstar megacom
Категории раздела
Двері і вікна [1]
Інтер'єр і дизайн [0]
комунікації [1]
Ландшафтний дизайн [0]
Будівництво з нуля [0]
інструмент [1]
ванна кімната і санвузол [4]
оздоблювальні роботи [4]
матеріали [14]
електрика [2]
підлога [2]
Архив записей
Поділитися


популярні статті
Бітумна мастика (0)
Пергамін (0)
Стеклоеласт (0)
Стеклокром (0)
Путівник по свердла (0)
Еластобіт (0)
Руберойд (0)
Рубітекс (0)
Стеклофлекс (0)
м'яка покрівля (0)
Бітумний праймер (0)
ГКЛ (гіпсокартонний лист) (0)
Штукатурка "Короїд" (0)
Стеклоізол (0)
Вибираємо надійні труби для дому (0)
Все про грунтовки (0)
Пол маслом не зіпсуєш (0)
Паркетна підлога розрахований на століття (0)
Вибір передпокої (0)
Де використовують покрівлю з черепиці (0)
Умовні позначення на шпалерах (0)
Що таке керамограніт? (0)
Важливі моменти при проектуванні сходів (0)
Як відновити або відремонтувати архітектурні деталі з гіпсу (0)
Обклеювання стін тканиною (0)
Будівництво екологічно чистого житла (0)
Будівельні роботи взимку (0)
Пластикові вікна і двері ПВХ (0)
Облицювання зовнішніх стін (0)
Укладання нового паркету (0)
Натяжні стелі (0)
Сучасні килими (0)
Облицювання переднього борту ванній (0)
Установка унітазу (0)
Деталі для м'якої покрівлі (0)
Як обманюють на ремонті квартири бригади? (0)
Як вибрати дверний доводчик (0)
Архітектурне проектування (0)
Сталеві ванни (0)
Електромонтажні роботи. Проводи, кабелі і інструмент (0)
НАСОСИ. СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ. ТИПИ (0)
Укладання паркету своїми руками (0)
ЯКУ ДРИЛЬ ВИБРАТИ? (0)
ЯК ВИБРАТИ БЕТОНОЗМІШУВАЧ? ВИБИРАЄМО БЕТОНОЗМІШУВАЧ (0)
Як вибрати шліфувальну машинку? Види куто-шліфувальних машин (0)
Техніка штукатурення (0)
Шпалери можуть бути рідкими (0)
Штори для Вашого будинку (0)
10 міфів про пластикові вікна (0)
Ремонт паркетних підлог (0)
Укладання ламінату і догляд за ним (0)
Як різати і свердлити плитку (0)
Як вибрати ліжко (0)
Кольорове рішення інтер'єру (0)
Монтаж і ремонт покрівлі (0)
Перепланування квартири (0)
Який снігоприбирач вибрати? типи снегоуборщика (0)
Що нового в ремонті квартир на сьогодні? (0)
Ремонтуємо нову квартиру (0)
3D шпалери (0)
Доглядаємо за мармуровими підлоговими покриттями (0)
Процес монтажу пластикових вікон (0)
Квіти для ванної кімнати (0)
Діагностика квартири - це важливо (0)
Как можно закрыть трубы в туалете (0)
Як вибрати викрутку? акумуляторні викрутки (0)
Декоративна цегляна кладка (0)
Интерьер в стиле минимализма (0)
Монтаж сантехніки у ванній кімнаті (0)
Залізобетон: перевірено часом (0)
C чого почати ремонт у ванній кімнаті? (0)
Чотири способи обновити стіни (0)
ЯК ВИБРАТИ драбини? СХОДИ ДРАБИНИ ДЛЯ ДОМУ (0)
Як вибрати плитку для кухні (0)
Про користь дзеркал (0)
Все про дверних петлях (0)
Критерії вибору міжкімнатних дверей (0)
Для чого потрібні зволожувачі повітря (0)
Стилі інтер'єру (0)
Чистий дім - чиста планета (0)
Декоративні обробні панелі (0)
Електричні штучки (0)
Турецькі лазні (0)
Поради покупцеві міні-АТС (0)
Як вибрати пилку? Основні характеристики циркулярних і ланцюгових пив (0)
Бережіть чистоту води у вашому басейні (0)
Секрети сталевих дверей (0)
Де і як краще встановити камін (0)
Складність вибору унітазу під ванну (0)
Шпалери з деревної шпони (0)
Теплоізоляція балкона (0)
Іспанська керамічна плитка (0)
Кріпильні матеріали (0)
Віртуальна нерухомість (0)
Баштові крани - ретроспектива і сучасність (0)
Утеплення фасадів (0)
Мокрий фасад (0)
Легкі металоконструкції (0)
Гідності швидкомонтованих будинків (0)
Матеріали для капітального ремонту стелі, стін і підлоги (0)
Поиск
Календарь
«  Грудень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0