Архів матеріалів - Будівництво, ремонт, благоустрій, дизайн інтер'єру
Середа, 25.09.2013, 18:14
Приветствую Вас Гість | RSS
Главная » Архів матеріалів
« 1 2 ... 37 38 39 40 »
Баштовий кран

Баштовий кранБаштовий кран - це повноповоротний кран, що має стрілу, закріплена яка у верхній частині башти.

Баштовий кран необхідний для виконання вантаження і розвантаження вантажів на полігонах і складах, а також при будівельно-монтажних роботах. Використовуються баштові крани переважно при промисловому, цивільному, а також у гідротехнічному будівництві і для обслуговування добудовних робіт в будівництві судів. Суднобудівні крани мають вильотом до 50 метрів.

Баштовий кран є провідною машиною, яка виконує монтажні роботи та піднімає наверх різні матеріали. Баштовий кран, маючи вельми велику висоту підйому, вантажопідйомність від 4 до 12,5 тонн, а також досить значний виліт гака, здійснюючи круговий пересу... Читати далі »
Просмотров: 89 | Добавил: denikin | Дата: 08.10.2012 | Комментарии (0)

Вибір облицювальної цегли: його достоїнства і переваги

Вибір облицювальної цеглиБудівництво стін - найбільш очікуваний етап будівництва. Коли будівельники піднімуть кладку, хоча б на 1м, ви вже зможете побачити обриси своїх кімнат.

Ми з дружиною приїжджали на стройку, коли там вже ні кого не було. Ходили по кімнатах, і представляли: якими вони будуть, яка буде меблі і шпалери, де дитяча, а де наша кімната. Після таких екскурсій, працювалося з подвоєною енергією, що б швидше вселиться в свій будинок.

Облицювальна цегла, сайдинг, штукатурка або щось інше, вибирати вам. Я теж стояв перед таким вибором. І це не простий вибір, у всіх варіантів є свої достоїнства і недоліки:
Облицювальна ц... Читати далі »
Просмотров: 88 | Добавил: denikin | Дата: 08.10.2012 | Комментарии (0)

Бездротові камери відеоспостереження: як підібрати відеореєстратор

відеореєстраторВибір відеореєстратора, це не найпростіше завдання, адже питання безпеки, захисту власності і майна завжди стоїть на першому місці.

Коли найбільш прийнятні бездротові камери відеоспостереження? У тих, випадках, коли використовувати провідні пристрої невигідно, а то й практично неможливо. Подібні ситуації трапляються, якщо має місце значна відстань, тоді прокладання дроту увазі значні фінансові витрати. Якщо в будівлі вже зроблені всі необхідні ремонтні роботи, також не зовсім доречно застосовувати провідні системи. В якості одного з можливих варіантів, може бути запропонована установка IP системи відеоспостереження, однак подібне рішення надто дороге. Отже, є вагом... Читати далі »
Просмотров: 91 | Добавил: denikin | Дата: 08.10.2012 | Комментарии (0)

Вибираємо водопровідний кран

водопровідний кранСьогодні асортимент водопровідних кранів на магазинних полицях дуже великий. Як грамотно вибрати водопровідний кран?

Всі існуючі водопровідні крани поділити можна за матеріалом, з якого вони зроблені. Найчастіше крани бувають виготовлені з хромованої сталі, або латуні. Крім цього, сьогодні часто зустрічається і металізований пластик.

Експерти при виборі крана не рекомендують заощаджувати, адже цей товар зобов'язаний служити довго, забезпечуючи безпроблемне водопостачання. Дешевий пластик з ладу вийде дуже скоро, тому що цей матеріал дуже крихкий. Самим довговічним і міцним вважається водопровідний кран з латуні, яка корозії не піддана, але при цьому має вельми високі... Читати далі »
Просмотров: 86 | Добавил: denikin | Дата: 08.10.2012 | Комментарии (0)

Сільський будинок з каміном

Який предмет інтер'єру зазавжди притягує до себе основну увагу відвідувачів? Це піч або камін!

Хоча, тут навіть не потрібні пояснення, адже вогонь завжди залишався центральною ланкою в благополучному існуванні будинку, його головною фігурою. До чого як магнітом тягне і дітей, і дорослих? До живому полум'я сімейного вогнища. Тому до цих пір люди, розбещені досягненнями прогресу, намагаються придбати в своє розпорядження цей предмет побуту і інтер'єру.

Давайте розглянемо проект приміщення з каміном, який пропонують нам дизайнери.

Отже, ця кімната розташована в одноповерховому кам'яному будинку і являє собою досить просторе приміщення. Камін закритого типу розташований в кутку оселі, тобто явл... Читати далі »
Просмотров: 94 | Добавил: denikin | Дата: 08.10.2012 | Комментарии (0)

Скільки тканини потрібно на штори?

Скільки тканини потрібно на штори?Штори є невід'ємним елементом дизайну будь-якого приміщення. Саме вони здатні привнести комфорт і затишок в приміщення будь-якого призначення, будь-якого планування, будь-яких параметрів.

З елементів складається ціле: кожна незначна деталь може суттєво змінити кінцевий результат, а тому при ремонті приміщення не слід упускати з виду навіть найдрібніші деталі інтер'єру. А вже штори для вікон незначним елементом дизайну навряд чи хто зможе назвати. І увагу оформленню вікна слід приділяти особливе.

Сучасні виробники пропонують своїм клієнтам величезний вибір завіс, що відрізняються кольором, малюнком, фактурою тканини, конфігурацією і конструктивними особл... Читати далі »
Просмотров: 97 | Добавил: denikin | Дата: 08.10.2012 | Комментарии (0)

Технологія укладання паркету

Технологія укладання паркетуУ статті описуються можливі способи укладання паркету

Якщо ви вирішили купити паркет або купити ламінат, то стаття вам буде найбільш корисна. Не тільки матеріал, з якого виготовлено паркетне покриття, але і технологія його укладання впливають на довговічність статі. Якщо його неправильно укласти, то він здатний порушити цілісність підлогового покриття і тим самим не тільки нашкодити зовнішньому вигляду квартири, але і сімейному бюджету.

Особливі вимоги при укладанні паркету ставляться до основи підлоги. Вони передбачають, що при проведенні укладання перепади висоти в підставі не повинні перевищувати 2 мм. При цьому вологість поверхні повинна бути не вище 4-5%. Коли ... Читати далі »
Просмотров: 92 | Добавил: denikin | Дата: 08.10.2012 | Комментарии (0)

Переваги готових сходів

Переваги готових сходівДо вибору такої важливої ​​деталі внутрішнього устрою будинку, як сходи, треба підійти з граничною увагою і навіть певною обережністю ...

До вибору такої важливої ​​деталі внутрішнього устрою будинку, як сходи, треба підійти з граничною увагою і навіть певною обережністю. Досвідчені розробники багаторівневих інтер'єрів радять своїм клієнтам продумати питання розміщення сходів одним з найперших, на самому початковому етапі планування всього будинку або квартири. Саме так можна уникнути однією з найбільш серйозних помилок, з якими так часто стикаються власники подібної нерухомості.

Справа в тому, що якщо не розмітити заздалегідь на самих перших поверхах місцерозташування і розм... Читати далі »
Просмотров: 91 | Добавил: denikin | Дата: 08.10.2012 | Комментарии (0)

Передаємо нерухомість родичам і близьким

Передаємо нерухомість родичам і близькимОдин з варіантів передачі нерухомості близьким і родичам - договір ренти (так званий договір довічного утримання з коштом).

Один з варіантів передачі нерухомості близьким і родичам - договір ренти (так званий договір довічного утримання з коштом). Відповідно до такого договору власник нерухомості (квартири, заміського будинку, котеджу, дачі) передає свої квадратні метри у власність іншій особі (особам), взамін на право проживати на даній житлоплощі і отримувати довічне утримання. Важливо відзначити, що і одержувач ренти може бути повністю впевнений, що його ніхто не посміє виселити. Якщо платники ренти не виконують свої зобов'язання належним чином, то одержувач має п... Читати далі »
Просмотров: 89 | Добавил: denikin | Дата: 08.10.2012 | Комментарии (0)

Матеріали для капітального ремонту стелі, стін і підлоги

Матеріали для капітального ремонту стелі, стін і підлогиБудь-яке житлове або офісне приміщення рано чи пізно стане вимагати ремонту. Це природно і об'єктивно з ряду причин, питання лише в часі.

Будь-яке житлове або офісне приміщення рано чи пізно стане вимагати ремонту. Це природно і об'єктивно з ряду причин, питання лише в часі. Невід'ємна частина ремонту - це закупівля будівельних матеріалів. Сам процес вибору таких залежить від характеру ремонту. Звичайно, якщо мова йде про невеликий косметичному перетворенні зовнішнього вигляду приміщення, то в такому випадку перелік найменувань буде не таким вже й великим. Фактично, можна просто купити шпалери. При капітальному ж ремонті потрібно куди ... Читати далі »
Просмотров: 90 | Добавил: denikin | Дата: 08.10.2012 | Комментарии (0)

Поиск по сайту
Все для дому
категории
Двері і вікна [13]
Інтер'єр і дизайн [27]
комунікації [3]
Ландшафтний дизайн [0]
Будівництво з нуля [1]
як вибрати інструмент [5]
ванна кімната і санвузол [19]
оздоблювальні роботи [23]
матеріали [37]
електрика [6]
підлога [13]
печі каміни [2]
аксесуари [10]
сантехнiка [7]
меблі [9]
Дизайн - проекти [11]
Готові дизайн проекти квартири і будинки. Безкоштовно дизайн інтер'єру кухні, ванної та туалету, вітальні та спальні, дитячої, передпокою. Дизайн проекти офісів і кафе. Проекти типових квартир і дизайн заміського будинку, дачі, лазні
балкон і лоджія [2]
Архив записей
Поділитися
 АСКЕТ-АВТО: автокраны Галичанин новые Мотовоз. АСКЕТ-АВТО: автокраны Галичанин 32 т новые.

популярні статті
Товариство власників житла + керуюча компанія =? (0)
Бетон в дизайні інтер'єру! (0)
Кабінет на балконі! (0)
Укладання ламінату і догляд за ним (0)
Як вибрати дверний доводчик (0)
Про користь дзеркал (0)
Теплі підлоги в квартирі (0)
Бітумна мастика (0)
Будівництво лазні з оциліндрованої колоди (0)
Фарбування стелі (0)
Складність вибору унітазу під ванну (0)
Басейни (0)
скляні сходи (1)
Нові можливості звичних речей (0)
Техніка штукатурення (0)
Вибираємо водопровідний кран (0)
Санітарні норми в дизайні інтер'єру (0)
Сауна на балконі (0)
Що таке лінкруст (0)
Мінераловатні плити (0)
Сталеві ванни (0)
Кольорове рішення інтер'єру (0)
Що нового в ремонті квартир на сьогодні? (0)
Шпаклівка (0)
Еластобіт (0)
Листовий пінопласт (0)
Flaminia - елітна італійська сантехніка (0)
Як вибрати душ (0)
як викласти робочу зону на кухні (0)
Переваги бітумної черепиці (0)
Кілька слів про об'єднання санвузла (0)
Вибираємо надійні труби для дому (0)
Як вибрати ліжко (0)
Металопластикові водопровідні труби (0)
Пластикові водопровідні труби (0)
ГКЛ (гіпсокартонний лист) (0)
Віконні решітки, безпека житла (0)
Вартість ремонту (0)
Планування кухні. Острівна і півострівна планування кухні (0)
Мокрий фасад (0)
Протипожежні двері (0)
Розвиток технологій виробництва пластикових вікон (0)
Міжкімнатні двері: вибір за вами! (0)
Акустичні підвісні стелі (0)
Як знайти роботу будівельником? (0)
Алюмінієві композитні панелі (0)
Секрети сталевих дверей (0)
З чого побудувати будинок (0)
10 міфів про пластикові вікна (0)
Наклеювання шпалер (0)
Гідромасажні ванни (0)
Стилі інтер'єру (0)
Монтаж і ремонт покрівлі (0)
Прихована і відкрита проводка (0)
Декоративні обробні панелі (0)
Позначення ЛКМ (лакофарбових матеріалів) (0)
Пінобетон (0)
Інтер'єр домашньої бібліотеки (0)
Будинок з бруса! Переваги (0)
Будівництво будинку в зимовий період. (0)
Стелим керамічну плитку (0)
Шпалери можуть бути рідкими (0)
Все про дверних петлях (0)
ЯК ВИБРАТИ БУР? БУРИ ДЛЯ ПЕРФОРАТОРА (0)
Укладання нового паркету (0)
Про вибір виду фарби (0)
ЯК ВИБРАТИ ВУГЛОШЛІФМАШИНИ "БОЛГАРКУ" (0)
Як вибрати дриль або перфоратор (0)
ЯК ВИБРАТИ ЕЛЕКТРОЛОБЗИК (0)
Чавунна ванна: майже поваленим королева (0)
Чи є сенс в рідких шпалерах? (0)
Рубітекс (0)
Стеклоеласт (0)
Стеклокром (0)
Фасадні роботи (0)
Вибір облицювальної цегли: його достоїнства і переваги (0)
Легкий характер пластикових вікон (0)
Баштові крани - ретроспектива і сучасність (0)
Руберойд (0)
Вибираємо електролічильник (0)
Пергамін (0)
Іспанська керамічна плитка (0)
Стеклоізол (0)
Так складно вибрати басейн? (0)
Як наклеїти фотошпалери (0)
Будинок з майбутнього (0)
Підлогові покриття (0)
Вибір дверей (1)
Гідності швидкомонтованих будинків (0)
Як вибрати сантехніку (0)
Стеклофлекс (0)
Фанера для пристрою полови (0)
Який шуруповерт краще вибрати? На що звернути увагу, купуючи шуруповерт (0)
Оздоблення фасадів (0)
C чого почати ремонт у ванній кімнаті? (0)
Штори і жалюзі PRiS (0)
Нова кераміка «під камінь»: немає межі досконалості (0)
Оббиваємо стіни тканиною (0)
Для чого потрібні зволожувачі повітря (0)
Ванна в дерев'яному будинку (0)
Календарь
«  Вересень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Статистика

Онлайн всього: 0
Гостей: 0
Користувачів: 0
Google