Архів матеріалів - Будівництво, ремонт, благоустрій, дизайн інтер'єру
Четвер, 03.01.2013, 21:48
Приветствую Вас Гість | RSS
Главная » Архів матеріалів

Чи є сенс в рідких шпалерах?


Чи є сенс в рідких шпалерахРідкі шпалери являють собою сучасні оздоблювальні матеріали, успішно застосовувані для обробки стель і стін. До їх складу входять: натуральні волокна з бавовни, целюлози і шовку; високоякісні барвники; основа на клею. В сьогоднішній день є багатий вибір рідких шпалер від вітчизняних і закордонних виробників. За допомогою них обделивать стіни і стелі можна і в заміських будинках, і в житлових квартирах, і в робочих кабінетах.

Велика колірна гамма дає можливість вносити різноманітність в оформлення приміщень. Основою рідких шпалер є позолочені нитки, через що кімната стане виглядати шикарно. Завдяки використанню рідких шпалер дизайн будинку набуває рис унікальності. Головними перевагами такого матеріалу є невисока вартість у будівельних магазинах в порівнянні з схожими матеріалам... Читати далі »
Категория: оздоблювальні роботи | Просмотров: 10 | Добавил: denikin5223 | Дата: 14.12.2012 | Комментарии (0)

Ремонтуємо нову квартиру

Кожна людина хоче мати власне житло. Природно, що радість не знає меж, коли ви тримаєте в руках документи на новеньку квартиру. Хочеться швидше в'їхати в неї, освоїтися, справити новосілля. Але на ділі виявляється, що квартира зовсім не готова прийняти нових господарів. Так, є не так мало переваг такої ситуації: при будівництві були використані найновіші технології та матеріали, є хороша інфраструктура, чого, звичайно, в старих будинках бути не може. Та й купувати квартиру, в якій ніхто не жив, набагато приємніше, ніж після попередніх господарів. Але от лихо - будівельники не надто думають про те, що б жити в новій квартирі можна було відразу і з комфортом. На жаль, поширена ситуація, коли новобудови знаходяться в чорновий обробці при здачі в експлуатацію.

Тому, як ви бачите, ... Читати далі »

Категория: оздоблювальні роботи | Просмотров: 7 | Добавил: denikin5223 | Дата: 14.12.2012 | Комментарии (0)

Що нового в ремонті квартир на сьогодні?

Для більшості звичайних громадян питання про ремонт квартири, дуже делікатна річ. Підходити до неї потрібно з розумом і у вільний від роботи час. Але є в процесі ремонту і зворотна сторона, це приносить незручності для сусідів, що живуть з вами в одному під'їзді. Шум та інші незручності, які відтворюються від ремонту.Коли ви починаєте займатися ремонтом, це приносить багато клопоту, як і вам, так і сусідам. У будинку проживаєте не тільки ви одні і тому коли починаєте робити ремонт, це заважає всьому під'їзду. Нескінченний шум, безліч сміття дуже діє на мешканців будинку. У квартирах поверхами вище або нижче живуть, скажімо, літні люди, або маленькі діти, у яких зайвий шум викликає роздратування. І тут виникає у всіх питання, як цього не як не уникнути? Про це поговоримо в подальшому.Потім переходить етап ремонту квартири в рек... Читати далі »
Просмотров: 7 | Добавил: denikin5223 | Дата: 14.12.2012 | Комментарии (0)

Як обманюють на ремонті квартири бригади?

На ринку послуг з ремонту приміщень на сьогоднішній день проводять роботи три головних виробника:

• спеціалізовані ремонтно-будівельні фірми;

• організовані бригади;

• кустарі-шабашники.

Якщо розглядати таку категорію, як будівельні фірми, то тут обман замовників зустрічається рідко. П... Читати далі »

Просмотров: 6 | Добавил: denikin5223 | Дата: 14.12.2012 | Комментарии (0)

Доглядаємо за мармуровими підлоговими покриттями

Мармур є одним з найцінніших природних матеріалів, який часто використовують для різних декоративних та оздоблювальних робіт. Це викопне надає будь-якому приміщенню легкий дух аристократизму. Оздоблення виблискуючих підлог, витончених колон, красивих балясин та інших елементів декору неможливо уявити без цього солідного матеріалу. Холодна краса цього каменя, що має чудову палітру надзвичайних кольорів і широке розмаїття малюнків, надає поверхням, обробленим мармуром, величний шик і благородне сяйво кристалів. Усе разом це створює враження достатку і благополуччя навколишнього атмосфери.

... Читати далі »

Просмотров: 7 | Добавил: denikin5223 | Дата: 14.12.2012 | Комментарии (0)

Важливі моменти при проектуванні сходів

Проектування сходових систем складається з двох важливих пунктів. Першим є розташування сходів у функціональній планувальній системі будівлі. Це означає, яке місце займатиме сходи в просторі і, як будуть з'єднуватися з приміщеннями. Другий пункт враховує пристрій і конфігурацію сходів. Оскільки сходи - це допоміжний елемент в будівлі, а значить, її місце розташування і конфігурація визначаються самим типом будівлі. Протягом століть до сходів пред'являлося безліч вимог, з яких і народилося велика різноманітність сходових систем та сходів. Як у минулому, так і в наш час бувають випадки, коли вимоги до зовнішнього дизайну сходів ставляться вище її здатності задовольнити функціональне призначення. Тому візьміть до уваги звичайні вимоги, які пред'являються до будівлі і його призначенням, а вже виходячи з цих вимог, можна визначити пристрій і форму сходів за наступними критеріями:
 
Просмотров: 5 | Добавил: denikin5223 | Дата: 14.12.2012 | Комментарии (0)

Укладання паркету своїми руками


Паркет без найменшого перебільшення можна назвати ідеальним покриттям для підлоги, цей матеріал практичний, чудово вписується в будь-який інтер'єр, повністю відповідає санітарним вимогам до будівельних та оздоблювальних матеріалів. Паркет виготовляють з дуба, бука, білого клена, ясена, граба та інших твердих порід деревини. І після прочитання цієї статті, укладання паркету своїми руками здасться для вас не таким вже нездійсненним справою
Вологість вкладуваної паркетної дошки повинна бути не більше 8%. Товщина клепки для настилу підлоги по дерев'яних підстав 20 мм, по асфальту і мастикам - 12 мм. По ширині паркетні плити виготовляються в межах 25-100 мм, а по довжині 150-700 мм. З паркетної дошки можна викладати підлоги з різноманітними малюнками. Найбільш поширені з них: без фриза в ялинку, з фризом і розкладкою з фризом і жилками.
... Читати далі »
Просмотров: 6 | Добавил: denikin5223 | Дата: 14.12.2012 | Комментарии (0)

Обклеювання стін тканиною


При наклеюванні тканин стіни повинні готуватися так, як під обклеювання са-моклеющіміся плівками. Поверхня повинна бути абсолютно гладкою, добре прошпатлевать. Тканину можна наклеювати мастиками "Бустилат» і «Гумилакс», казеїнові клеєм, а також борошняним клейстером.
У зв'язку з тим, що тканина при намоканні може давати сильну усадку, її необхідно попередньо перевірити. Для визначення ступеня усадки невеликий шматок тканини слід намочити і потім висушити. Якщо виявиться, що тканина сильно сідає, її необхідно всю намочити і висушити. Цей процес називається декотірованіем. Якщо усадка невелика, тканина для обклеювання на стіну можна використовувати без намочування. При наклеюванні невелика усадка буде сприяти кращому натягування її на поверхні стіни.

Тканина, також як і шпалери, розрізають на полотнища, довжина яких повинна бути рівна висоті приміщення від підлоги до стелі... Читати далі »
Просмотров: 5 | Добавил: denikin5223 | Дата: 14.12.2012 | Комментарии (0)

Де використовують покрівлю з черепиці


Черепиця - вогнетривкий, найбільш довговічний і дешевий місцевий покрівельний матеріал. Через велику вагу вимагає міцних крокв і обрешітки. Щоб уникнути протікання покрівлі скату надають ухил 40-45 °.

Черепиця може бути пазової штампованої, пазової стрічкової, плоскої стрічкової і конькової. Найбільше застосування отримала більш легка стрічкова черепиця. 1 м3 покрівлі з пазової штампованої черепиці важить приблизно 50 кг, з плоскої стрічкової черепиці - 60 кг.
Укладають черепицю в один або два шари.

Пазову штамповану черепицю укладають в один шар з напуском по довжині і ширині тільки на ширину пазів (фальців). Кріплять черепицю дротом, яку пропускають через вушко, за вбитий у обрешетіну цвях. Перші два ряди черепиці укладають з горища або лісів, а інші ряди - з драбини або лавки, пересувається по обрешітці.

Просмотров: 5 | Добавил: denikin5223 | Дата: 14.12.2012 | Комментарии (0)

Деталі для м'якої покрівлі


На жаль, до останнього часу, питання, пов'язані із забезпеченням м'яких покрівель комплектуючими деталями, ніким спеціально не вирішувалися. Тому, використовували саморобні воронки і сливи з підручних матеріалів, за відсутністю альтернативи робили посилений покрівельний килим, настили з різних матеріалів. Дихаюча покрівля не застосовувалася зовсім або носила винятковий характер.
В даний час даний клас проблем вирішений: існують спеціальні деталі і пристрої для стоків води, аерації покрівлі, системи ділянок експлуатованої покрівлі. Це пов'язано в першу чергу з появою сучасних полімерних матеріалів. Комплектуючі деталі для м'яких покрівель виконуються з поліетилену, ПВХ або ЕПДМ. Технологічні відмінності полягають у методах монтажу. Деталі з ПВХ матеріалів вмонтовуються зазвичай за допомогою апаратів гарячого повітря, або наплавленням. Елементи з поліетилену і ЕПДМ, як правило, монтуються в бітум... Читати далі »
Просмотров: 5 | Добавил: denikin5223 | Дата: 14.12.2012 | Комментарии (0)

« 1 2 3 4 5 6 ... 25 26 »
Форма входа
Мини-чат
200
Відправити SMS
beeline megafon
mts utel
skylink tele2
kyivstar megacom
Категории раздела
Двері і вікна [1]
Інтер'єр і дизайн [1]
комунікації [1]
Ландшафтний дизайн [0]
Будівництво з нуля [0]
інструмент [2]
ванна кімната і санвузол [4]
оздоблювальні роботи [4]
матеріали [14]
електрика [2]
підлога [2]
Архив записей
Поділитися


популярні статті
Як вибрати насос для системи водопостачання (0)
Бітумна мастика (0)
Там, де живе дитинство (0)
Стеклокром (0)
Стеклоеласт (0)
Пергамін (0)
Пол маслом не зіпсуєш (0)
Путівник по свердла (0)
Штукатурка "Короїд" (0)
Вибираємо надійні труби для дому (0)
Стеклофлекс (0)
Умовні позначення на шпалерах (0)
Еластобіт (0)
Рубітекс (0)
Паркетна підлога розрахований на століття (0)
Руберойд (0)
м'яка покрівля (0)
Бітумний праймер (0)
Вибір передпокої (0)
Сучасні килими (0)
Пластикові вікна і двері ПВХ (0)
Деталі для м'якої покрівлі (0)
Важливі моменти при проектуванні сходів (0)
Де використовують покрівлю з черепиці (0)
Натяжні стелі (0)
Установка унітазу (0)
Обклеювання стін тканиною (0)
Облицювання переднього борту ванній (0)
Як вибрати дверний доводчик (0)
ГКЛ (гіпсокартонний лист) (0)
Будівельні роботи взимку (0)
Все про грунтовки (0)
ЯК ВИБРАТИ БЕТОНОЗМІШУВАЧ? ВИБИРАЄМО БЕТОНОЗМІШУВАЧ (0)
Кольорове рішення інтер'єру (0)
Будівництво екологічно чистого житла (0)
Укладання паркету своїми руками (0)
Як відновити або відремонтувати архітектурні деталі з гіпсу (0)
Архітектурне проектування (0)
Штори для Вашого будинку (0)
Як вибрати ліжко (0)
Перепланування квартири (0)
Монтаж і ремонт покрівлі (0)
Як обманюють на ремонті квартири бригади? (0)
Облицювання зовнішніх стін (0)
Як вибрати шліфувальну машинку? Види куто-шліфувальних машин (0)
Що таке керамограніт? (0)
НАСОСИ. СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ. ТИПИ (0)
Сталеві ванни (0)
Стеклоізол (0)
Техніка штукатурення (0)
Укладання ламінату і догляд за ним (0)
Ремонт паркетних підлог (0)
Як різати і свердлити плитку (0)
Укладання нового паркету (0)
ЯКУ ДРИЛЬ ВИБРАТИ? (0)
Діагностика квартири - це важливо (0)
Який снігоприбирач вибрати? типи снегоуборщика (0)
Шпалери можуть бути рідкими (0)
10 міфів про пластикові вікна (0)
Как можно закрыть трубы в туалете (0)
Квіти для ванної кімнати (0)
3D шпалери (0)
Що нового в ремонті квартир на сьогодні? (0)
Доглядаємо за мармуровими підлоговими покриттями (0)
Ремонтуємо нову квартиру (0)
Електромонтажні роботи. Проводи, кабелі і інструмент (0)
Процес монтажу пластикових вікон (0)
Интерьер в стиле минимализма (0)
Залізобетон: перевірено часом (0)
Монтаж сантехніки у ванній кімнаті (0)
Як вибрати викрутку? акумуляторні викрутки (0)
C чого почати ремонт у ванній кімнаті? (0)
Декоративна цегляна кладка (0)
Про користь дзеркал (0)
ЯК ВИБРАТИ драбини? СХОДИ ДРАБИНИ ДЛЯ ДОМУ (0)
Складність вибору унітазу під ванну (0)
Бездротові камери відеоспостереження: як підібрати відеореєстратор (0)
Чотири способи обновити стіни (0)
Поради покупцеві міні-АТС (0)
Як вибрати пилку? Основні характеристики циркулярних і ланцюгових пив (0)
Як вибрати плитку для кухні (0)
Декоративні обробні панелі (0)
Шпалери з деревної шпони (0)
Чи є сенс в рідких шпалерах? (0)
Критерії вибору міжкімнатних дверей (0)
Стилі інтер'єру (0)
Матеріали для капітального ремонту стелі, стін і підлоги (0)
Шпаклівка (0)
Кріпильні матеріали (0)
Секрети сталевих дверей (0)
Чистий дім - чиста планета (0)
Турецькі лазні (0)
Гідромасажні ванни (0)
Вільне планування (0)
Як повернути колишній блиск старому паркету (0)
Як поєднати кухню і їдальню (0)
Бетони і інші будівельні розчини (0)
Оббиваємо стіни тканиною (0)
Меблі в дачній гармонії (0)
Електричні штучки (0)
Поиск
Календарь
«  Січень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0