Як правильно настелити килим на сходах - 6 Грудня 2012 - Будівництво, ремонт, благоустрій, дизайн інтер'єру
Середа, 25.09.2013, 17:49
Приветствую Вас Гість | RSS
Головна » 2012 » Грудень » 6 » Як правильно настелити килим на сходах
13:05
Як правильно настелити килим на сходах

Як правильно настелити килим на сходах

Сходи - це не те місце, де потрібно економити на якості килима, так як він швидко зношується, особливо на валиках ступенів.


Волокна дешевого килима з низькою щільністю дуже скоро зітруться і стане видна його основа. Незважаючи на те, що деякі килими з основою зі спінених матеріалів володіють непоганою зносостійкістю, для сходів все ж краще вибрати жакардовий килим або важкий килим з текстильною основою.

Підкладка під килимом повинна бути достатньо міцною для захисту валиків щаблів і повинна витримувати інтенсивний рух людей по сходах. Використовуйте гумову підкладку з вафельної поверхнею або традиційну фетровий підкладку, так як дешева підкладка із спінених матеріалів для сходів не годиться. При русі людей по сходах в будь-якому напрямку навантаження діє на валики ступенів в напрямку вниз, тому волокна килима також повинні бути спрямовані вниз, до валикам ступенів, для зменшення навантаження на волокна. (Якщо волокна будуть мати нахил у бік верху сходів, це призведе до значного скорочення терміну служби килима.)

Килим звичайно настилається від стіни до стіни на закритих сходах або від стіни до стійок перил на сходах відкритого типу. Однак, якщо ви хочете настелити килим так, щоб його можна було легко зняти і настелити на іншу сходи, можна настелити вузьку килимову доріжку по центру ступенів, а бічні поверхні щаблів пофарбувати або покрити лаком. Якщо ви залишите зайві півметра доріжки та загорнете ці півметра на верхньому щаблі, килим можна буде зняти приблизно через рік і трохи змістити для того, щоб знос відбувався більш рівномірно. Загорнену частина доріжки закріпите замість захоплень цвяхами з широким капелюшком завдовжки 25 мм. При оцінці необхідного розміру килима для сходів почніть із виміру його ширини для прямої частини сходів. Виміряйте окремо кожну ступінь, так як ширина ступенів часто непостійна; для відкритих сходів додайте до максимальної ширині 60 мм для подальшої подгибки країв. Потім виміряйте всю довжину сходів, уклавши нитку від верхньої до нижньої ступені по всьому профілю сходи; додайте по 25 мм на кожну ступінь для обліку товщини підкладкового матеріалу.

Якщо ви використовуєте широкий килим, порахуйте, на скільки шматків можна розрізати стандартний рулон по його ширині для даної ширини щаблів. Якщо килим з візерунком, зробіть запас на суміщення малюнка з центром ступенів, а також з малюнком килима в передпокої або на сходовій площадці. Для визначення необхідного числа погонних метрів широкого килима розділите довжину сходів на число полотнищ, на яке можна розрізати стандартний широкий килим по ширині рулону; це вельми приблизна оцінка, тому що стики полотнищ килима завжди повинні знаходитися в кутах, утворених проступи і подступенка. Отже, кожне полотнище килима має бути укладено верхнім кінцем на задній край проступи, а нижній його кінець повинен бути обрізаний у нижньої кромки подступенка. Ретельно перевірте ваші розрахунки відповідно до зазначених вимог і при необхідності додайте довжину полотнищ. При розкрої килима використовуйте метод, придатний для даного типу килима.

Килим для сходової площадки розмічається, розкроюється і настилається так само, як і на підлозі, але стик повинен розташовуватися безпечно, тобто килим повинен закривати фризову щабель і верхній подступенок сходового маршу. Закріпіть килим у нижнього краю подступенка до натягування його на площадці. Сходи з проміжним майданчиком повинні розглядатися як два окремих маршу. По можливості використовуйте окремі полотнища килима для настилу на нижньому марші і на проміжній майданчику. Якщо сходи має закруглення, то найкращим способом визначення довжини килима для щаблів у формі клина, які називаються забіжними, є виготовлення паперової викрійки. Кожна забіжними сходинками буде застеляти окремим шматком килима, тому кожна викрійка повинна закривати одну проступь і один подступенок під нею. Додайте по 25 мм до довжини викрійки для обліку товщини підкладки, яка буде збільшувати товщину валиків проступей, і до її ширини для отримання можливості підвернути килим на відкритих краях щаблів.

При розкрої килима для забежние ступені покладіть викрійку так, щоб її нижній край був розташований паралельно ниткам утоку (тобто поперечним ниткам килима). При цьому нитки основи (поздовжні) розташуються на підсходинки вертикально і будуть згинатися під прямим кутом на валику проступи, що приведе до зменшення зносу килима. При настилі шматка килима прикріпите його до захоплення на підсходинки, потім натягніть на проступь. На закритій стороні забіжних ступенів килим прикріплюється захопленнями, як і на сходовому майданчику. Якщо стіна має явно виражену кривизну, разрежьте захоплення на невеликі шматки і прикріпіть їх у відповідності з формою кривої. На відкритій стороні щаблів подверніте край килима усередину й прибийте біля задньої кромки проступи.


Установка захоплення

1. Установка захоплення. Відріжте смужку захоплення довжиною на 50 мм коротше ширини щабля й прибийте планку захоплення до подступенку так, щоб голки були спрямовані вниз. Для правильного визначення відстані захоплення до проступи зробіть прокладки.

Для цього відріжте чотири невеликих шматка захоплення, вийміть цвяхи і складіть два шматки так, щоб голки були спрямовані один до одного (врізка). Прибийте захоплення такої ж довжини до проступи на відстані 15 мм від подступенка так, щоб голки були спрямовані до подступенку. Встановіть захвати на всіх щаблях.Настил підкладки2. Настил підкладки. Відріжте шматок підкладки на 50 мм коротше ширини щабля, присуньте його до захоплення проступи і прикріпіть до неї дужками або цвяхами, потім натягніть підкладку на валик, опустіть приблизно на 75 мм і прикріпіть дужками до подступенку. Якщо одна сторона сходи відкрита, відріжте підкладку, починаючи від валика, вниз під кутом до відкритої стороні, для того щоб її не було видно після настилу килима.

Підготовка країв

3. Підготовка країв. Якщо сходи відкрита, відріжте полотнище килима, додавши 50 мм до ширини ступенів, і покладіть його лицьовою поверхнею вниз. Відбийте крейдою лінії на відстані 25 мм від краю з кожного боку, по якій край буде підвернутий, і шилом або тупою стороною лінолеумового ножа проведіть лінію згину по крейдяним лініях, складаючи при цьому край килима.

Якщо сходи закритого типу, відріжте килим на розмір максимальної ширини ступенів і подрежьте краю на вузьких сходах під час настилу. Для запобігання разлохмачиванию краю капніть кілька крапель латексної мастики на основу килима після прирізки.


Прикріплення нижнього краю

4. Прикріплення нижнього краю. Розвертайте килим по сходах, починаючи з верхньої проступи, і тупим широким зубилом натягуйте килим на захоплення в середині ступенів. Натягніть килим на захоплення подступенка нижньої ступені, користуючись при необхідності шилом, так, щоб на підлогу звисав край шириною 10 мм.

Притисніть килим до голок пальцями і пропрасуйте його вздовж захоплення плоскою поверхнею зубила. Край килима заштовхайте зубилом між захопленням і підлогою. Закріпіть підсукані краю меблевими цвяхами довжиною 25 мм, які забийте через килим в нижню частину подступенка з кожного боку.


Натягування килима на проступи.

5. Натягування килима на проступи. Натягніть килим на нижню простунь за допомогою натяжного пристосування і одночасно заштовхайте його широким зубилом в зазор між захватами. Голки захоплення, прикріпленого до заднього краю проступи, повинні міцно захопити основу килима.

Цю роботу почніть робити у центру проступи, натягуйте килим без перекосів у напрямку подступенка. Продовжуйте натягувати килим, переміщаючись від середини до країв проступи. При виконанні цієї частини роботи натяжний пристосування повинно бути спрямоване під кутом від центру.


Вирівнювання підігнути краї за місцем6. Вирівнювання підігнути краї за місцем. Якщо ширина проступів різних ступенів різна або змінюється на одному щаблі, вставте шило в складений удвічі край килима і, користуючись ним як важелем, посуньте нижній підгорнутий край так, щоб збільшити або зменшити ширину килима на проступи.
Прикріплення килима в кутку щаблі7. Прикріплення килима в кутку щаблі. За допомогою молотка і широкого зубила вставте килим в зазор між двома захопленнями проступи і подступенка по всій ширині сходів. При цьому ви натягне килим на проступи і прикріпіть його до захоплення подступенка.


Прикріплення вінця

8. Прикріплення вінця. Закріпіть підігнуті краю в кутах, утворених проступью і подступенком, 26-міліметровими меблевими цвяхами, які забивайте через килим в кут з кожного боку ступені. Тепер ви готові натягувати килим на верхніх щаблях. Коли ви дійдете до верхнього краю полотнища, забийте по цвяху в підігнуті краю в кутах щаблі, відріжте зайвий край лінолеумних ножем, закріпіть килим на захопленні проступи і прикріпіть до захоплення подступенка наступне полотнище килима.


Спонсор статті:
Переглядів: 90 | Додав: denikin | Теги: сходи, килим, килим на сходах, килимове покриття, покриття | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email:
Код *:
Поиск по сайту
Все для дому
категории
Двері і вікна [13]
Інтер'єр і дизайн [27]
комунікації [3]
Ландшафтний дизайн [0]
Будівництво з нуля [1]
як вибрати інструмент [5]
ванна кімната і санвузол [19]
оздоблювальні роботи [23]
матеріали [37]
електрика [6]
підлога [13]
печі каміни [2]
аксесуари [10]
сантехнiка [7]
меблі [9]
Дизайн - проекти [11]
Готові дизайн проекти квартири і будинки. Безкоштовно дизайн інтер'єру кухні, ванної та туалету, вітальні та спальні, дитячої, передпокою. Дизайн проекти офісів і кафе. Проекти типових квартир і дизайн заміського будинку, дачі, лазні
балкон і лоджія [2]
Архив записей
Поділитися
 Самые лучшие страстные проститутки Ростова

популярні статті
Товариство власників житла + керуюча компанія =? (0)
Бетон в дизайні інтер'єру! (0)
Кабінет на балконі! (0)
Укладання ламінату і догляд за ним (0)
Як вибрати дверний доводчик (0)
Про користь дзеркал (0)
Теплі підлоги в квартирі (0)
Бітумна мастика (0)
Будівництво лазні з оциліндрованої колоди (0)
Фарбування стелі (0)
Складність вибору унітазу під ванну (0)
Басейни (0)
скляні сходи (1)
Нові можливості звичних речей (0)
Техніка штукатурення (0)
Вибираємо водопровідний кран (0)
Санітарні норми в дизайні інтер'єру (0)
Сауна на балконі (0)
Що таке лінкруст (0)
Мінераловатні плити (0)
Сталеві ванни (0)
Кольорове рішення інтер'єру (0)
Що нового в ремонті квартир на сьогодні? (0)
Шпаклівка (0)
Еластобіт (0)
Листовий пінопласт (0)
Flaminia - елітна італійська сантехніка (0)
Як вибрати душ (0)
як викласти робочу зону на кухні (0)
Переваги бітумної черепиці (0)
Кілька слів про об'єднання санвузла (0)
Вибираємо надійні труби для дому (0)
Як вибрати ліжко (0)
Металопластикові водопровідні труби (0)
Пластикові водопровідні труби (0)
ГКЛ (гіпсокартонний лист) (0)
Віконні решітки, безпека житла (0)
Вартість ремонту (0)
Планування кухні. Острівна і півострівна планування кухні (0)
Мокрий фасад (0)
Протипожежні двері (0)
Розвиток технологій виробництва пластикових вікон (0)
Міжкімнатні двері: вибір за вами! (0)
Акустичні підвісні стелі (0)
Як знайти роботу будівельником? (0)
Алюмінієві композитні панелі (0)
Секрети сталевих дверей (0)
З чого побудувати будинок (0)
10 міфів про пластикові вікна (0)
Наклеювання шпалер (0)
Гідромасажні ванни (0)
Стилі інтер'єру (0)
Монтаж і ремонт покрівлі (0)
Прихована і відкрита проводка (0)
Декоративні обробні панелі (0)
Позначення ЛКМ (лакофарбових матеріалів) (0)
Пінобетон (0)
Інтер'єр домашньої бібліотеки (0)
Будинок з бруса! Переваги (0)
Будівництво будинку в зимовий період. (0)
Стелим керамічну плитку (0)
Шпалери можуть бути рідкими (0)
Все про дверних петлях (0)
ЯК ВИБРАТИ БУР? БУРИ ДЛЯ ПЕРФОРАТОРА (0)
Укладання нового паркету (0)
Про вибір виду фарби (0)
ЯК ВИБРАТИ ВУГЛОШЛІФМАШИНИ "БОЛГАРКУ" (0)
Як вибрати дриль або перфоратор (0)
ЯК ВИБРАТИ ЕЛЕКТРОЛОБЗИК (0)
Чавунна ванна: майже поваленим королева (0)
Чи є сенс в рідких шпалерах? (0)
Рубітекс (0)
Стеклоеласт (0)
Стеклокром (0)
Фасадні роботи (0)
Вибір облицювальної цегли: його достоїнства і переваги (0)
Легкий характер пластикових вікон (0)
Баштові крани - ретроспектива і сучасність (0)
Руберойд (0)
Вибираємо електролічильник (0)
Пергамін (0)
Іспанська керамічна плитка (0)
Стеклоізол (0)
Так складно вибрати басейн? (0)
Як наклеїти фотошпалери (0)
Будинок з майбутнього (0)
Підлогові покриття (0)
Вибір дверей (1)
Гідності швидкомонтованих будинків (0)
Як вибрати сантехніку (0)
Стеклофлекс (0)
Фанера для пристрою полови (0)
Який шуруповерт краще вибрати? На що звернути увагу, купуючи шуруповерт (0)
Оздоблення фасадів (0)
C чого почати ремонт у ванній кімнаті? (0)
Штори і жалюзі PRiS (0)
Нова кераміка «під камінь»: немає межі досконалості (0)
Оббиваємо стіни тканиною (0)
Для чого потрібні зволожувачі повітря (0)
Ванна в дерев'яному будинку (0)
Календарь
«  Грудень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Статистика

Онлайн всього: 0
Гостей: 0
Користувачів: 0
Google