ЯК ВИБРАТИ БЕТОНОЗМІШУВАЧ? ВИБИРАЄМО БЕТОНОЗМІШУВАЧ - 13 Грудня 2012 - Будівництво, ремонт, благоустрій, дизайн інтер'єру
Неділя, 24.02.2013, 12:59
Приветствую Вас Гість | RSS
Головна » 2012 » Грудень » 13 » ЯК ВИБРАТИ БЕТОНОЗМІШУВАЧ? ВИБИРАЄМО БЕТОНОЗМІШУВАЧ
10:45
ЯК ВИБРАТИ БЕТОНОЗМІШУВАЧ? ВИБИРАЄМО БЕТОНОЗМІШУВАЧ

ЯК ВИБРАТИ БЕТОНОЗМІШУВАЧ? ВИБИРАЄМО БЕТОНОЗМІШУВАЧ

Побутові бетонозмішувачі призначені для рівномірного змішування невеликих обсягів цементу, піску, відсіву, води та інших будівельних матеріалів. Бетономішалка істотно полегшує важку фізичну роботу по перемішуванню будівельного розчину. В даний час набули поширення бетономішалки гравітаційного і примусової дії. Прочитавши статтю, ви дізнаєтеся, як вибрати бетонозмішувач, а також ознайомитеся з основними характеристиками різних типів бетонозмішувачів.

Як вибрати бетонозмішувач? Типи і характеристики бетонозмішувачів

За способом приготування суміші бетонозмішувачі поділяються на примусові і гравітаційні.

Бетонозмішувачі гравітаційної дії. Рівномірне перемішування сумішей досягається обертанням барабана, в результаті чого суміш розділяється за допомогою нерухомих лопатей розташованих в барабані і обрушується під дією сили тяжіння. Головне призначення лопатей - запобігання ковзання суміші по стінках барабана. Бетонозмішувачі гравітаційної дії призначені для перемішування розчинів, бетону, вологих і сухих сумішей. Для приготування бетону барабан встановлюється в положення з великим кутом нахилу, ніж при приготуванні розчинів. Чим менше буде виставлений кут нахилу, тим більше суміші можна приготувати, але важливо враховувати, що для кожної суміші існує свій оптимальний кут нахилу. Однією з головних переваг бетономішалок гравітаційного типу, є простота вивантаження отриманої суміші. Вивантаження відбувається в результаті спеціального механізму - барабан з готовою сумішшю перекидається на необхідний кут і суміш під силою тяжіння переливається, або пересипається в відра, або іншу підготовлену для цього посуд. Такий механізм вивантаження дозволяє швидко і найбільш повно розвантажити змішувальний барабан. Ще однією перевагою бетономішалок цього типу є їх найнижче енергоспоживання серед всіх типів бетонозмішувачів. На якість отримуваних сумішей ключове вплив робить кут нахилу барабана, його ємність, форма, його швидкість обертання і кількість лопатей. До недоліків гравітаційних змішувачів можна віднести невисоку якість змішування і високий витрата цементу при виробництві бетону. Неможливість застосування таких пристроїв для приготування жорстких формувальних бетонів. Низька ефективність при роботі з пластичними і в'язкими матеріалами, які налипають на стінки барабана.


бетономешалка

Бетонозмішувач гравітаційної дії - Elitech БС 70

Подібні пристрої є дуже зручними для використання у приватному будівництві, так як вони легко чистяться, розбираються і збираються, а суміші перемішуються рівномірно. Також такі пристрої знайшли широке застосування в промисловому будівництві, завдяки своїй високій мобільності - їх легко розбирати і транспортувати з об'єкта на об'єкт.

Бетонозмішувачі примусового типу. У таких пристроях сама ємність для приготування суміші не обертається, а перемішування відбувається завдяки обертанню лопатей усередині змішувача. Подібний механізм дії дозволяє домогтися більш якісного перемішування, але в той же час для перемішування сумішей подібним чином витрачається набагато більше електроенергії. Змішувачі примусової дії застосовуються для виробництва як рухомих, так і жорстких, формувальних бетонів, а також для виробництва легких бетонів з великою кількістю добавок, приготування пластичних сумішей, призначених для виробництва тротуарної плитки, бордюрів, виробів малих архітектурних форм. Бетонозмішувачі примусового типу виконуються з товстого металу, що сильно збільшує їх вагу і знижує мобільні якості.

В основному поширені два типи примусових змішувачів: з горизонтальними валами і коритоподібного корпусом і вертикальним валом і циліндричним корпусом.

Бетонозмішувачі з горизонтальним розташуванням валів. Являють собою коритоподібного ємність, всередині якої розташовуються перемішують лопатки. Лопатки приводяться в дію за допомогою валів. Застосовуються для перемішування дрібнодисперсних сумішей. Застосування в установках з горизонтально встановленим валом, розчинів, що складаються з крупних частинок, може привести до поломки змішувальної частини. Перевагою такого виду пристроїв є висока якість перемішування сумішей. Недоліком є ​​порівняно великий час, необхідний для вивантаження готової суміші. Ще одним мінусом є незручність конструкції для очищення корита від сумішей після роботи. Тому бетономішалки даного типу застосовуються в основному на підприємствах, які виготовляють сухі будівельні суміші, і для яких швидкість вивантаження кінцевого продукту не є ключовим параметром.

Швидкісні турбулентні бетонозмішувачі. Турбулентний бетонозмішувач має вигляд бочкоподібної ємності. Зазвичай в нижній частині ємності розташовується ротор-активатор, який при швидкому обертанні створює усередині ємності турбулентні завихрення. Такий принцип перемішування сумішей ідеально підходить для приготування рухливих розчинів, до якості яких пред'являються високі вимоги, наприклад для приготування пінобетону. Такий тип бетонозмішувачів знайшов широке застосування серед виробників будівельних матеріалів, завдяки високій якості і високої швидкості готуються сумішей. Але поряд з плюсами є й свої недоліки. Наприклад, за допомогою турбулентної бетономішалки не можна приготувати жорсткий формувальний бетон.

Бетонозмішувачі з нерухомою чашею і вертикально розташованим валом. Являє собою циліндричну чашу. Всередині чаші розташовуються змішувальні лопатки. Лопатки служать для переміщення і перемішування матеріалу всередині чаші. У бетономешалках з вертикально рас-покладеним валом зазор між змішувальної лопаткою і ємністю чаші досить великий, що дозволяє використовувати такі пристрої для перемішування крупнодисперсних сумішей. Бетонозмішувачі з вертикально розташованим валом є досить універсальними пристроями - з їх допомогою можна змішувати як рухомі, так і малорухомі бетони, жорсткі бетони і в'язкі суміші. Недоліком бетонозмішувачів з верхнім розташуванням вала є високе споживання електроенергії та неможливість за допомогою такого пристрою перемішувати речовини з сильно відрізняються щільністю. Викликано це тим, що коли лопатка проходить через суміш, відбувається поділ суміші на легкі і важкі компоненти. Важкі компоненти опускаються вниз, а легені виштовхуються наверх. В результаті суміш стає неоднорідною.

Примусові планетарні бетонозмішувачі поєднують в собі характеристики гравітаційних і при-нудительного пристроїв. Змішувачі цього типу відрізняються високою якістю змішування різних матеріалів, при цьому час змішування значно менше, ніж у решти типів пристроїв. Планетарні бетонозмішувачі являють собою ємність, всередині якої розташовується приводна стійка. В кінці приводний стійки розташовується змішувальна зірочка. Під час роботи бетономішалки приводна стійка обертається усередині змішувальної ємності по осі, а зірочка в цей час також обертається, але вже по своїй осі. Такий механізм роботи дозволяє проводити обертову зірочку через всю масу змішуваного матеріалу. Даний принцип роботи дозволяє змішувати абсолютно різні за щільністю матеріали. До недоліків планетарних бетонозмішувачів можна віднести підвищену потужність приводу (для 750 літрового змішувача близько 18.5 кВт), складно влаштовану трансмісію, що вимагає професійного обслуговування та високу ринкову вартість, що обмежує широке поширення таких приладів.

Основні параметри, на які варто звернути увагу при виборі бетономішалки.

Перше на що варто звернути увагу при виборі бетономішалки, це обсяг ємності для перемішування сумішей. Зазвичай об'єм барабана варіює від 25 до 300 л. Якщо ви вибираєте бетономішалку для приватного будинку або дачі, то головним при виборі стане її компактність малі габарити. Якщо ви купуєте бетономішалку для будівництва невеликого приватного будинку, то рекомендується вибирати моделі з об'ємом змішувальної ємності до 100 літрів. Великі бетонозмішувачі з об'ємом ємкості до 300 літрів використовуються для промислового будівництва і розраховані для роботи бригади з 6-7 чоловік.

Слід звернути увагу при виборі бетономішалки на товщину стінок ємності для змішування. Якщо виробник заощадить на міцності і надійності стінок, то в недалекому майбутньому це позначиться на роботі пристрою. Пов'язано це з тим, що від застиглого будівельного розчину барабан доводиться відбивати молотком, при цьому ємності, виконані з тонкого і нетривкого матеріалу незабаром можуть прийти в непридатність.

Підводячи підсумок, слід зазначити, що для домашнього використання більше підходять бетонозмішувачі гравітаційного типу, так як вони дозволяють випускати суміші достатньої якості для домашніх робіт. У теж час вони не споживають великої кількості енергії, як бетономішалки примусового типу, не займають багато місця, а монтаж, демонтаж і переміщення такого пристрою цілком може виконати одна людина. Бетонозмішувачі примусового типу більше підходять для промислового використання для приготування спеціальних розчинів і сумішей. Такі пристрої володіють більшою потужністю і потребують більш складному догляді - чистити і пересувати їх складніше.

Спонсор статті:
Переглядів: 18 | Додав: denikin | Теги: БЕТОНОЗМІШУВАЧ, Як вибрати | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email:
Код *:
Поиск по сайту
Все для дому
категории
Двері і вікна [11]
Інтер'єр і дизайн [23]
комунікації [3]
Ландшафтний дизайн [0]
Будівництво з нуля [1]
як вибрати інструмент [5]
ванна кімната і санвузол [19]
оздоблювальні роботи [19]
матеріали [34]
електрика [4]
підлога [11]
печі каміни [1]
аксесуари [9]
сантехнiка [6]
меблі [4]
Дизайн - проекти [6]
Готові дизайн проекти квартири і будинки. Безкоштовно дизайн інтер'єру кухні, ванної та туалету, вітальні та спальні, дитячої, передпокою. Дизайн проекти офісів і кафе. Проекти типових квартир і дизайн заміського будинку, дачі, лазні
балкон і лоджія [1]
Архив записей
Поділитися
 Неподражаемые проститутки Тюмени

популярні статті
Пробка на підлозі - мінуси і плюси (0)
Дизайн - проект спальні в японському стилі (0)
Меблі для спальні: ліжка (0)
Поліуретановий лак (0)
Натяжна стеля в спальні (0)
Флокові покриття (0)
Зимовий сад на балконі (0)
Натуральний лінолеум (0)
Ванна кімната для дівчини. Дизайн - проект (0)
Внутрішнє оздоблення цегляного будинку (0)
Дзеркала в інтер'єрі (0)
Структурна штукатурка (0)
Дизайн - проект дитячої кімнати (0)
Клейові стелі (0)
Оздоблення кухні декоративним каменем (0)
Дизайн - проект маленької ванної кімнати (0)
Внутрішня обробка дачного будинку (0)
Живопис в сучасному інтер'єрі (0)
Ремонт маленької спальні (0)
Дизайн кухні 12 м (0)
Картини для кухні (0)
Звукоізоляція квартири в панельному будинку (0)
Французький балкон (0)
Дизайн стель в спальні (0)
Кухонні меблі - куточки. Як вибрати куточок для кухні (0)
Пластикові панелі для стелі (0)
Яка підкладка під ламінат краще (0)
Укладання мозаїчної плитки (0)
Мармурові підвіконня (0)
Ковані меблі для передпокою (0)
Обробка стелі на кухні (0)
Ковані меблі для спальні (0)
Сучасний інтер'єр спальні (0)
Фарбування стін на кухні (0)
Кухонна мийка з каменю (0)
Молдінги стельові (0)
Самостійна укладання ламінату (0)
Варіанти освітлення кухні (0)
Підвіконня - стільниця (0)
Сушка для рушників електрична (0)
Як наклеїти фотошпалери (0)
Клінкерні термопанелі (0)
Дерев'яна ванна кімната (0)
Шафки для ванної кімнати (0)
Гідроізоляція ванної кімнати (0)
Установка кухонного миття (0)
Як правильно клеїти вінілові шпалери (0)
Ванна в дерев'яному будинку (0)
Планування і дизайн передпокою в будинку (0)
Морська тема в оформленні дитячої кімнати (0)
Які шпалери вибрати для спальні (0)
Скла для міжкімнатних дверей (0)
Чим обробити стіни в передпокої (0)
Інтер'єр малогабаритної кухні (0)
Російський і радянський фарфор в інтер'єрі (ексклюзив) (0)
Підйом по спіралі (0)
Як вибрати сходи-драбину? (0)
Оздоблення фасадів (0)
Натяжна стеля на кухні (1)
Мобільний будинок Port-a-Bach (0)
Скляні міжкімнатні двері (0)
Вініловий сайдинг (0)
Рушникосушки водяні з нержавіючої сталі (0)
Вибір дверей (0)
Покриття ванни емаллю (0)
Зовнішня обробка цегляного будинку (0)
Віртуальна нерухомість (0)
Планування кухні. Острівна і півострівна планування кухні (0)
ЯК ВИБРАТИ ГАЙКОВЕРТ? ВИДИ І ТИПИ ГАЙКОВЕРТІВ (0)
Интерьер в стиле минимализма (0)
НАСОСИ. СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ. ТИПИ (0)
Вибір передпокої (0)
Масивна дошка (0)
Про користь дзеркал (0)
Електропроводка: корисні поради (0)
Як повернути колишній блиск старому паркету (0)
Вартість ремонту (0)
Позначення ЛКМ (лакофарбових матеріалів) (0)
Пінобетон (0)
Обклеювання стін тканиною (0)
Квіти для ванної кімнати (0)
Інтер'єр маленької вітальні (0)
Кахельну підлогу на кухні (0)
Ремонт ванної кімнати під ключ (0)
Обробка ванної кімнати пластиковими панелями (0)
Перепланування ванної (0)
Наливні підлоги з ефектом 3 D (0)
Дзеркальні стелі (0)
Лакування деревини (0)
Пергамін (0)
Еластобіт (0)
Стеклоеласт (0)
Процес монтажу пластикових вікон (0)
Кухонні столи зі скла (0)
Теплоізоляція балкона (0)
Виготовлення дверної арки (0)
Шпаклівка (0)
Як вибрати змішувач (0)
Легкі металоконструкції (0)
Переваги бітумної черепиці (0)
Календарь
«  Грудень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Google