Як вибрати душ - 16 Жовтня 2012 - Будівництво, ремонт, благоустрій, дизайн інтер'єру
Четвер, 03.01.2013, 07:05
Приветствую Вас Гість | RSS
Головна » 2012 » Жовтень » 16 » Як вибрати душ
10:13
Як вибрати душ
Як вибрати душ

Роблячи ремонт ванної кімнати, ми мимоволі стикаємося з проблемою заміни старого досить примітивного душа з пластмасовою «лійкою» без вишукувань на щось нове і красиве.

Як вибрати душЩоб вибрати гідну заміну старому душу, вивчимо уважно деякі оссобенності даних сантехнічних товарів.

Які бувають душі?

Душі, виявляється, бувають різних конструкцій:

Перший варіант - найпростіший, який і нині можна побачити в громадських душових, у вигляді залізяки з дірочками, намертво закріпленої вище середнього людського зросту.

Другий різновид - душі з бічними форсунками. Форсунки схожі на невеликі душові головки і служать для додаткового водного задоволення. Вони кріпляться в душових кабінах. Третій різновид - "ручний" душ. Мається на увазі такий тип душа, в якому можна "лійку" зняти зі штанги та взяти в руку. Ця конструкція підходить практично для будь-якої ванної.

Тепер потрібно уточнити, що "ручний душ" - це не зовсім правильна назва. Насправді його потрібно називати "душовий комплект". У нього входять шланг, "лійка", штанга, іноді ще - мильниця або місткість для рідкого мила.

Вітчизняні душі

Як правило, в магазинах наші душові набори продаються обов'язково разом із змішувачем. Окремо вітчизняні шланги і насадки можна придбати тільки на ринку. Крім того, асортимент наших душів вельми скромний. Головне достоїнство наших товарів - ціна. Їх можна придбати рублів за 200 кожну.

Найдорожче вітчизняний виріб роблять в Пермі. Дизайн звичний, радянський. Коштує такий душ трохи більше п'ятисот рублів разом із змішувачем. Такий "багатою" ціною він зобов'язаний своєю виключно залізної конструкції. Пластмасові вироби дешевше в півтора-два рази. У г.Конкіно пішли нетрадиційним і несподіваним шляхом в сенсі кольору. Мабуть, за їх задумом, ці отруйно-сині душові набори внесуть свіжий струмінь навіть у найсмутнішу ванну кімнату. Їх можна придбати всього за двісті рублів. Але не всі моделі такі запам'ятовуються, наприклад в Казані душі роблять як завжди, тобто білі. Вироби ставропольського заводу майже збігаються з ними і за ціною, і за якістю, і за дизайном. Вони білі пластмасові і ніякими вишукуваннями не відрізняються.

Якщо ви купуєте вітчизняний гарнітур, врахуйте одна незручність: до нашого змішувача не можна прикріпити імпортні шланги (а на імпортні шланги - вітчизняні душові насадки). Причому, на різьбі наших і імпортних товарів - різну відстань між витками. Виправити цей недолік можна, якщо ви купите ще й перехідники (цанговий затиск).

Ціна на перехідники - від п'яти до ста п'ятдесяти рублів за штуку. Звичайно, в магазині хороший перехідник за п'ять рублів не купиш. Але навіщо, наприклад, брати перехідник за сто п'ятдесят рублів в магазині, якщо практично такий же можна купити за п'ять на ринку? Продавець відрадив економити: на ринку можна нарватися на "кривій" перехідник кустарного виробництва. Різниця в ціні і якості, залежить від країни-виробника. Найдорожча країна - Німеччина, лідер виробництва - фірма "Schel".

Імпортні душі

Комплекти фірми "Моfем" з Угорщини - самі простенькі і дешеві. Але, як з'ясувалося, в наших магазинах теж неможливо купити їх окремо від змішувача. У нас у продажу найчастіше зустрічаються вироби трьох зарубіжних фірм: "Friеdrich Grohe" (Німеччина), "Hansgrohe" (Німеччина) та "Oras" (Фінляндія).

Іноземці продають окремо змішувачі і атрибути для душу. Існують відносно недорогі душові гарнітури "Шампанське" і "Пульсатор" німецької фірми "Friеdrich Grohe". Їх ціна - трохи більше тисячі рублів. Свою назву гарнітури отримали через "виду струменя": проста і насичена повітрям - у "Шампанського" і пульсуючий, відповідно, - у моделі "Пульсатор". У цих наборах є "система самоочищення" і "система швидкого знімання насадки". "Лійку" не треба відкручувати, її можна зняти легким рухом руки. І шланги в цих наборах забезпечені "системою захисту від перекруткі".

На відміну від всіх інших виробників, "Friеdrich Grohe" дає на свої вироби п'ять років гарантії (як і фінська фірма "Оras"). До прикладу, "Hansgrohe" дає тільки рік гарантії. Але майте на увазі - якщо ви купили шланг однієї фірми, насадку - інший, а штангу - третьою, то все це разом втратить гарантійне обслуговування.

Тепер розберемося, які нам сьогодні пропонуються імпортні штанги, "лійки" і шланги?

Душовий комплект:

Душова головка
Ручка "лійки"
Штанга
Тримач (фіксатор)
Змішувач
Кріплення до стіни
Шланг

Штанги

Штанга являє собою металеву або пластикову трубку з кріпленнями на обох кінцях, за які її прикручують до стіни. На неї кріпиться тримач для душа, він переміщається по штанзі разом з лійкою, регулюючи потрібну висоту. Штанги бувають різної висоти: 100, 90, 65 і 60 см. Матеріал: пластик або метал. Німецькі, італійські та фінські фірми роблять штангу з металу.

У душову кабіну зручніше поміщати штангу метрової довжини, вона дозволяє приймати душ навіть сидячи. Причому до найдовшою штанзі (100 см) потрібно прикріплювати шланг теж найдовший (200 см). Але, по відгуках продавців, найчастіше купуються штанги довжиною шістдесят сантіметров.Для того щоб прикріпити до штанги лійку, потрібен фіксатор. Саме він регулює висоту лійки на штанзі і фіксатором можна повернути її зліва направо.
Фіксатори (держателі)

Існують різні види регулювання:
* Індивідуальне регулювання. У цьому випадку, приймаючи душ, можна зафіксувати "лійку" на будь-якій висоті за допомогою гвинта. Найбільш продумана система у "Friеdrich Grohe" - колекція Relexa. Правда і ціна на таку хромовану штангу більше тисячі рублів.
* Плавне (або автоматична) регулювання. Не вимагає гвинтів взагалі, висота регулюється автоматично. Наприклад, штанга "Hansgrohe" Unica F. Досить вставити лійку в утримувач, потягнути її за шланг і вона опиниться на будь-якій висоті. Коштує це задоволення близько 90 доларів, але за ці гроші ви отримаєте штангу, шланг і мильницю.
* Напівавтоматична регулювання. У моделі Оras 320 є спеціальна мотузочка, смикнеш за неї - лійка і опуститься. У верхнє положення лійка повертається рукою. Всі інші штанги Oras оснащені внизу спеціальною кнопкою, при натисканні якої можна ослабити кріплення "лійки", а якщо її відпустити - "лійка" зафіксується намертво.

Регулювання нахилу головки
Душова насадка кріпиться на штанзі утримувачем. Дуже зручно, тому що душову головку можна нахилити під будь-яким кутом. Гордість "Hansgrohe" - Unica F, модель класу люкс. Тримач дозволяє повернути душову головку в будь-яку сторону, навіть догори ногами. Ціна разом зі шлангом - 60 доларів. Але перш її треба закріпити.
Насадки
Насадки бувають пластикові та металеві. Виявляється, металеві "лійки" роблять тільки в Італії, Угорщині, Росії і країнах ближнього зарубіжжя. Фахівці пермської фабрики пишаються, що у них на одній із металевих "лійок" ручка з фаянсу. Виглядає ця споруда дійсно красиво. Але якщо ви по необережності її упустили то від емалі у вашій ванні можуть залишитися одні спогади.
Німці і фінни роблять "лійки" із пластику, а зверху хромують декількома шарами. Правда, хромоване покриття з часом темніє. І його не варто чистити засобом типу "Пемоксоль", більше підійде рідке мило.
Багатофункціональні насадки
Такі насадки мають систему самоочищення, сітчастий фільтр, регулятори економії води і перемикач режимів струменів. Перемикач режимів знаходиться навколо решітки з отворами для води. Найоптимальніше кількість - 2-4 на одну душову "лійку", а максимальне - 5, більше - вже перебір. Фахівці радять не шукати і не купувати що-небудь покруче. Чим більше функцій, тим складніше система, а отже, є ймовірність, що вона швидше зламається.
Для чого потрібні різні види струменів?
Перший вид - проста струмінь, звичайний дощик.
Другий вид - м'яка струмінь, насичена повітрям. Вона особливо хороша для довгого волосся. Після такого миття ніякі начеси не потрібні.
Третій вид - масажний струмінь. Вона потужніша простий. Працюють тільки кілька центральних отворів, а напір залишається колишнім.
Четвертий вид - еко-струя. Вона буде особливо потрібна, коли в наших квартирах поставлять лічильники води. Завдяки їй можна заощадити море води - майже п'ятдесят відсотків, причому напір струменя слабкіше не буде.
П'ятий вид - турбо-струмінь або "реактивна". Якщо її включити, то вода ллється не традиційним дощиком, а б'є однієї потужної струменем. Мається на увазі, що вона потрібна для більш "жорсткого" масажу.
Далі йдуть вже комбінації струменів. Наприклад - варіо-струмінь. Тут відбувається змішання звичайного і м'якого струменів. У підсумку виходить таке собі водяне "шампанське".
Струмінь "карес" - це поєднання звичайної струменя і закручується по спіралі масажною. Кажуть, миття під таким струменем дає незабутні відчуття.
Весь цей хитрий механізм (плюс механізм самоочищення) знаходиться в спеціальному картріджі, схожому на капсулу, і встановлюється всередині головки. Це дуже зручно, тому що при поломці не треба купувати новий корпус, можна змінити тільки картридж. Майже всі "лійки" фірм "Friеdrich Grohe" і "Hansgrohe", крім найдешевших, можна легко розібрати і знову зібрати, не чекаючи вічно зайнятого сантехніка.
Система самоочищення
У сучасних імпортних душових насадках є система самоочищення, тому всю брудну і трудомістку роботу за нас роблять механічні (пластикові) штирька і спеціальні силіконові прокладки. Ще можна купити чистячий засіб "Groe klin" фірми "Friеdrich Grohe", воно теж відмінно видаляє водний камінь.
Системи самоочищення бувають двох видів:

1. У першому випадку в головку вбудовані штирі, які чистять, якщо повернути регулятор функцій.
Другий вид - силіконова прокладка. Вона ледь помітна. Вся хитрість в структурі силікону. Він м'який, а висохла вапно - тверда. Силікон виштовхує водний камінь назовні, і досить протерти сітку рукою або губкою. Наприклад, фірма "Oras" пропонує єдину модель Fina з силіконовою прокладкою. У насадках фірми "Hansgrohe" ця система є практично у всіх моделях і на неї дається окрема гарантія на 10 років.

Системи економії води
Всі імпортні душові комплекти діляться на три класи: економ-клас, середній клас і преміум-клас. Одна з відмінностей - різні варіанти системи економії води.
Економ-клас. "Лійки" цього класу - найдешевші, в них, як правило, один або два варіанти струменя. У всіх моделях "Hansgrohe" є система економії води у вигляді комплекту регуляторів, який вставляється між "лійкою" і шлангом і дозволяє економити 20-40% води.
Середній клас - удвічі дорожче. Тут вже більше варіантів струменів, більш оригінальний дизайн. Вода економиться за допомогою еко-струменя.
Преміум-клас - утричі дорожче економ-класу, але зате тут задоволені запити навіть найвибагливішого покупця. Вироби цього класу в "Hansgrohe" оснащені системами економії витрат води на 40%. Досить на ручці насадки легким рухом повернути важіль і ви вже економите воду. При цьому "якість" обраного вами типу струменя не зміниться.
У моделях класу люкс одинадцять різновидів покриття. Правда знову ж від покриття залежить ціна: одна і та ж модель, але з різного матеріалу коштує по-різному.
Наприклад, система Тор 4 фірми "Friеdrich Grohe" забезпечена чотирма варіантами струменя: пульсуючою, масажною, м'якою і звичайною, і ще обмежувачем води. У цій "лійці" є поворотне з'єднання, яке захищає абсолютно будь шланг від перекруткі. А який дизайн! Заради нього не шкода витратити будь-які гроші. Тор 4 "в хромі" коштує близько двох тисяч рублів, а "в хромі із золотом" - майже чотири тисячі.

Спонсор статті:
Переглядів: 11 | Додав: denikin | Теги: Як вибрати душ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email:
Код *:
Форма входа
Мини-чат
200
Відправити SMS
beeline megafon
mts utel
skylink tele2
kyivstar megacom
Категории раздела
Двері і вікна [1]
Інтер'єр і дизайн [1]
комунікації [1]
Ландшафтний дизайн [0]
Будівництво з нуля [0]
інструмент [2]
ванна кімната і санвузол [4]
оздоблювальні роботи [4]
матеріали [14]
електрика [2]
підлога [2]
Архив записей
Поділитися


популярні статті
Як вибрати насос для системи водопостачання (0)
Там, де живе дитинство (0)
Бітумна мастика (0)
Пергамін (0)
Стеклоеласт (0)
Стеклокром (0)
Пол маслом не зіпсуєш (0)
Стеклофлекс (0)
Штукатурка "Короїд" (0)
Умовні позначення на шпалерах (0)
Путівник по свердла (0)
Рубітекс (0)
Паркетна підлога розрахований на століття (0)
Вибираємо надійні труби для дому (0)
Еластобіт (0)
Руберойд (0)
Бітумний праймер (0)
м'яка покрівля (0)
Пластикові вікна і двері ПВХ (0)
Що таке керамограніт? (0)
Сучасні килими (0)
Облицювання переднього борту ванній (0)
Установка унітазу (0)
Натяжні стелі (0)
Важливі моменти при проектуванні сходів (0)
Обклеювання стін тканиною (0)
Деталі для м'якої покрівлі (0)
Де використовують покрівлю з черепиці (0)
Будівельні роботи взимку (0)
Вибір передпокої (0)
ГКЛ (гіпсокартонний лист) (0)
Як вибрати дверний доводчик (0)
Все про грунтовки (0)
Кольорове рішення інтер'єру (0)
Облицювання зовнішніх стін (0)
Як відновити або відремонтувати архітектурні деталі з гіпсу (0)
Будівництво екологічно чистого житла (0)
Укладання ламінату і догляд за ним (0)
Ремонт паркетних підлог (0)
Як вибрати ліжко (0)
Укладання нового паркету (0)
Перепланування квартири (0)
Монтаж і ремонт покрівлі (0)
Як різати і свердлити плитку (0)
Штори для Вашого будинку (0)
Архітектурне проектування (0)
НАСОСИ. СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ. ТИПИ (0)
Стеклоізол (0)
ЯК ВИБРАТИ БЕТОНОЗМІШУВАЧ? ВИБИРАЄМО БЕТОНОЗМІШУВАЧ (0)
Як вибрати шліфувальну машинку? Види куто-шліфувальних машин (0)
Сталеві ванни (0)
Техніка штукатурення (0)
Як обманюють на ремонті квартири бригади? (0)
Укладання паркету своїми руками (0)
Який снігоприбирач вибрати? типи снегоуборщика (0)
Діагностика квартири - це важливо (0)
Как можно закрыть трубы в туалете (0)
Шпалери можуть бути рідкими (0)
ЯКУ ДРИЛЬ ВИБРАТИ? (0)
Ремонтуємо нову квартиру (0)
10 міфів про пластикові вікна (0)
Квіти для ванної кімнати (0)
Процес монтажу пластикових вікон (0)
Електромонтажні роботи. Проводи, кабелі і інструмент (0)
Що нового в ремонті квартир на сьогодні? (0)
Доглядаємо за мармуровими підлоговими покриттями (0)
3D шпалери (0)
Як вибрати викрутку? акумуляторні викрутки (0)
Залізобетон: перевірено часом (0)
Интерьер в стиле минимализма (0)
Монтаж сантехніки у ванній кімнаті (0)
C чого почати ремонт у ванній кімнаті? (0)
ЯК ВИБРАТИ драбини? СХОДИ ДРАБИНИ ДЛЯ ДОМУ (0)
Декоративна цегляна кладка (0)
Про користь дзеркал (0)
Гідності швидкомонтованих будинків (0)
Як вибрати пилку? Основні характеристики циркулярних і ланцюгових пив (0)
Поради покупцеві міні-АТС (0)
Секрети сталевих дверей (0)
Стилі інтер'єру (0)
Критерії вибору міжкімнатних дверей (0)
Чистий дім - чиста планета (0)
Турецькі лазні (0)
Як вибрати плитку для кухні (0)
Декоративні обробні панелі (0)
Чотири способи обновити стіни (0)
Матеріали для капітального ремонту стелі, стін і підлоги (0)
Бездротові камери відеоспостереження: як підібрати відеореєстратор (0)
Чи можна зробити ремонт стелі безболісним для нервів? Натяжні стелі (0)
Фанера для пристрою полови (0)
Кріпильні матеріали (0)
Спальня: інтер'єр, освітлення, декорування спальної кімнати. (0)
Виготовлення дверної арки (0)
Прихована і відкрита проводка (0)
Скло віконне і не тільки (0)
Нова кераміка «під камінь»: немає межі досконалості (0)
Шпаклівка (0)
Складність вибору унітазу під ванну (0)
Як вибрати душ (0)
Міжкімнатні перегородки з гипсокартона (0)
Поиск
Календарь
«  Жовтень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0