Який снігоприбирач вибрати? типи снегоуборщика - 13 Грудня 2012 - Будівництво, ремонт, благоустрій, дизайн інтер'єру
Неділя, 24.02.2013, 12:59
Приветствую Вас Гість | RSS
Головна » 2012 » Грудень » 13 » Який снігоприбирач вибрати? типи снегоуборщика
11:06
Який снігоприбирач вибрати? типи снегоуборщика

Який снігоприбирач вибрати? типи снегоуборщика

Взимку, коли випадає багато снігу, його прибирання часом викликає певні складнощі. Спростити прибирання снігу покликані снігоприбирачі. Але як вибрати необхідний снігоприбирач серед величезного різноманіття моделей? Одна техніка краще підходить для тільки що випав снігу, в той час як іншу краще використовувати для злегка утрамбованого, злежалого снігу. Деякі моделі снігоприбирачів оснащуються навіть фарами, для того щоб з їх допомогою можна було без праці прибирати сніг рано вранці або пізно ввечері. Наша стаття розповість вам про те, як вибрати снігоприбирач - незамінну машину для прибирання снігу в холодну пору року.

Снігоприбиральник - це пристрій, призначений для прибирання снігу. Конструктивно снігоприбирач являє собою машину з робочим гвинтом (шнеками), який обертається і пересуває сніг в заданому напрямку. Сніг подається всередину машини, після чого викидається в певному напрямку під дією потужної повітряного струменя. Види снігоприбирачів: несамохідні й самохідні колісного або гусеничного типу.

Який снігоприбирач вибрати? Типи снігоприбирачів

Несамохідні снігоприбирачі

Несамохідні снігоприбирачі призначені для прибирання невеликих за площею ділянок, очищення доріжок і навіть льодових ковзанок від пухкого, тільки що випав, не встиг ще утрамбований сніг. Самостійно він не може переміщатися по ділянці, його необхідно штовхати перед собою, як візок, утримувати і направляти. Оснащуються електричними й бензиновими двох-і чотиритактними двигунами невеликої потужності (3,5 - 5 л.с.). Це одноступінчаті машини - відкидання снігу у них відбувається лише за рахунок обертання шнека, тому дальність викиду невелика і звичайно не перевищує 5 метрів. Шнеки у несамохідних снігоприбирачів мають гумову кромку, яка допомагає переміщати агрегат. Шнек служить для збирання снігу. У несамохідних снігоприбирач він робиться гумованим, через що, він не здатний захоплювати злежалий сніг.

Переваги:

- Обрезиненні шнеки не псують плиткове покриття;
- Невеликі габарити дозволяють очистити від снігу самі вузькі місця;
- Моделі з електродвигуном максимально прості у використанні і безшумні;
- Доступна ціна;
- Мала вага (до 35 кг);
- Скромні габарити, що забезпечують зручність зберігання і транспортування.

Недоліки:

- Неможливість прибирати злежалий сніг, високі замети і дробити крижану кірку через м'яких прогумованих шнеків, не здатних захопити твердий наст;
- Дальність польоту снігу, що викидається при очищенні через ківш від 3 до 5 метрів.

Самохідні снігоприбирачі


Самохідні снігоприбирачі пересуваються самі. Їх не треба штовхати перед собою, а необхідно просто йти за ними і вибирати траєкторію руху за допомогою кнопок або джойстика в залежності від моделі. Створені для більш інтенсивних і складних робіт з прибирання снігу. Самохідні снігоприбирачі - двоступеневі машини. Перший ступінь у них - металевий зубчастий шнек, легко розламують наст, а друга - крильчатка, яка збільшує дальність викиду до 15 метрів і прискорює процес збирання. Самохідний снігоприбирач здатний впорається і з глибоким снігом.

Для більшої прохідності самохідні снігоприбирачі оснащують гусеницями. Гусеничний привід покращує зчеплення з поверхнею і дозволяє ефективно працювати на схилах. Гусеничні снегоуборщики можуть мати систему перенесення центру тяжіння для кращої прибирання, відповідно, злежалого, заледенілого або пухкого снігу.

Переваги самохідних снігоприбирачів:

- Простота експлуатації (відсутність необхідності в додатку фізичних зусиль);
- Збільшена дальність викиду снігу;
- Здатність обробляти застиглі поклади снігу;
- Можливість очищати ділянки великих розмірів;
- Ширина ковша - 70-90 см;
- Маневреність (не дивлячись на значну вагу - від 75 кг).

До недоліків самохідних снігоприбирачів можна віднести їх вельми солідні габарити, і досить високу вартість.

Снігоприбирачі можна класифікувати за типом двигуна, встановленого на ньому. У відповідності з цим поділом, снігоприбирач може бути бензиновим або електричним.

Електропривод вважається менш потужним в порівнянні з бензиновим. Тим не менш, його невисока вартість у поєднанні з простотою обслуговування робить цей варіант дуже популярним і широко використовуваним. Тим не менш, слід врахувати, що електричний снігоприбирач не здатний працювати у видаленні від джерела живлення. Бензинові снегоуборщики можуть вільно переміщатися по території, так як для їх живлення не потрібне підключення до мережі 220 Вт Володіють більшою потужністю в порівнянні з електроприводом. Недоліком бензинових снігоприбирачів є порівняно велику вагу і необхідність регулярного дорогого сервісного обслуговування. Крім того, самі по собі бензинові снігоприбирачі, як правило, на порядок дорожче.

Металевий або пластмасовий жолоб для викиду снігу?

Металевий жолоб має більшу вагу і ціну, а ще він вібрує і деренчить при роботі. Але при холодній погоді він не замерзає і не тріскається, на відміну від пластмасового. До того ж, при замерзанні снігу всередині жолоба металевий не поламається. А ось пластмасовий, хоч і легше і не деренчить під час роботи, але температурні перевантаження не виносить, тріскається. При замерзанні снігу всередині пластмасового жолоби його може вирвати з апарату вилітає струменем снігу, адже вона досягає швидкості 80 км / год.

Яку потужність двигуна вибрати?

Що ж стосується потужності придбаного апарату, тут можна дати наступні рекомендації. Потужність в 5 л. с. розумно вибирати тільки з міркувань економії засобів. Потужність в 6.5 л. с. - Нормальна базова потужність, цілком підійде для ділянки в 5-6 соток при дальності покидька 5-6 м. Потужність в 8 л. с. найбільш універсальний варіант. Такі снегоуборщики набувають для обслуговування ділянки в 5-15 соток. Дальність відкидання, як правило, досягає 7-9 метрів, і маса самого снегоуборщика для його продуктивності оптимальна. Снігоприбирачі в 10 - 10.5 л. с., набувають або для тих же 5-15 соток, якщо хочуть мати великий запас по ресурсу або збільшити дальність покидька до 10-12 метрів, або ті, хто хоче обслуговувати дуже велику ділянку.

Виробники снігоприбирачів


Husqvarna. Європейська марка снігоприбирачів. Відрізняються високою надійністю і гарною якістю зборки. Двигуни на них встановлюються виключно B & S. Відрізняється від інших виробників найякіснішим і забезпеченим сервісом. Снігоприбирачі цієї марки відносяться до пристроїв вищого класу, тому й коштують вони досить дорого.

Partner. Снігоприбирачі виробляються на тих же заводах, і під тією ж ідеологією, що і Husqvarna. Сервіс та склад запчастин - від Husqvarna. Якість, надійність, ергономіка - відповідно. Відмінність же в тому, що на російський ринок поставляються снегоуборщики з двигунами меншої потужності, щоб не конкурувати з Husqvarna. Так що якщо ви хочете отримати гарантовану якість, надійний і оперативний сервіс і при цьому заощадити - вибирайте Partner.

MTD. Представляє на ринку торгові марки MTD, YardMan, YardMachines, CubCadet. Використовувані двигуни - Tecumseh, B & S і останнім часом пріоритет віддається двигунам MTD. Візуально апарати містять більше пластмасових запчастин (що втім, ніяк не погіршує їх якості), за що деякі покупці побоюються їх набувати, вважаючи менш надійними. Виробництво зосереджене в Америці і Канаді. Сервіс якісний, але останнім часом грішить затримками з постачанням запчастин. Відмінність торгових марок: MTD - бюджетний, YardMan - преміум клас, CubCadet - заявка на професійність. Що ж стосується цінової політики, то до 2008 року продукція MTD мала оптимальне співвідношення ціна / якість, зараз же це співвідношення збереглося тільки для торгової марки MTD, а YardMan і CubCadet в ціновій градації знаходяться поряд з Husqvarna.

Ariens. Техніка виробляється в США та Канаді, двигуни Tecumseh і B & S. Якість, надійність і ергономіка порівнянна з Husqvarna, однак ціна на аналогічні моделі, як правило, вище. Сервіс сильно поступається Husqvarna.

SunGarden. Представляють на ринку торгові марки - ToRnado і SunGarden. Чисто китайська техніка. Надійність і якість значно поступаються європейським і американським маркам, однак вони беруть ринок низькою вартістю продукції. Сервіс кульгає - можуть виникнути проблеми з доставкою запчастин. Потужність снігоприбирачів обмежена 6.5 л. с., що пов'язано з обмеженим асортиментом китайських двигунів.

CastelGarden. Китайська техніка, хоча і заявлено, що робиться в Італії. Двигуни B & S і CastelGarden. Лінійка дуже коротка, чисто бюджетна серія. Проблеми з сервісом стандартні для Китайців і яскравіше виражені, ніж наприклад у SunGarden. Якість снігоприбирачів навпаки, дещо вища, ніж у SunGarden.

Craftsman. Це самостійна торгова марка, вироблена, мабуть, на заводах MTD в США, так як практично до кожної моделі Craftsman можна підібрати аналогічну модель у лінійці MTD, яка буде відрізнятися тільки кольором. Цінова політика теж аналогічна торговій марці MTD, тому її можна вважати оптимальною. З сервісом справи приблизно такі ж, як у MTD. Основна проблема тут - строки поставки запчастин і іноді їх відсутність на складі в Росії.

Snapper. Ця техніка - повна аналогія Ariens як за якістю, зовнішнім виглядом, так і по ціновій політиці. Сервіс, наповненість складу, строки поставки запчастин у Snapper краще, ніж у Ariens, але гірше ніж у Husqvarna.

Кілька корисних порад:

- Якщо у вашому регіоні бувають сильні морози, то вибирайте моделі снігоприбирачів обладнані електростартером, працюючим від мережі 220 В;

- Якщо ви плануєте працювати в темний час доби, то вибирайте моделі оснащені фарами;

- Набуваючи снігоприбирач в регіон з суворим кліматом, рекомендується особливу увагу звернути на наявність функції підігріву ручок. Для регіонів з більш помірним кліматом дана функція теж не завадить;

- Деякі снегоуборщики можна використовувати не тільки для прибирання снігу, але також і для прибирання сміття, коли сніг ще не випав. Якщо ви плануєте використовувати снігоприбирач для прибирання території не тільки від снігу, то вибирайте моделі, в яких передбачено використання підмітальної роторної щітки, призначеної для підмітання сміття.

Спонсор статті:
Переглядів: 19 | Додав: denikin5223 | Теги: Який снігоприбирач вибрати, снігоприбирач, Як вибрати | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email:
Код *:
Поиск по сайту
Все для дому
категории
Двері і вікна [11]
Інтер'єр і дизайн [23]
комунікації [3]
Ландшафтний дизайн [0]
Будівництво з нуля [1]
як вибрати інструмент [5]
ванна кімната і санвузол [19]
оздоблювальні роботи [19]
матеріали [34]
електрика [4]
підлога [11]
печі каміни [1]
аксесуари [9]
сантехнiка [6]
меблі [4]
Дизайн - проекти [6]
Готові дизайн проекти квартири і будинки. Безкоштовно дизайн інтер'єру кухні, ванної та туалету, вітальні та спальні, дитячої, передпокою. Дизайн проекти офісів і кафе. Проекти типових квартир і дизайн заміського будинку, дачі, лазні
балкон і лоджія [1]
Архив записей
Поділитися
 Работа для девушек в сфере досуга в Новосибирске позволяет забыть о тяжелом труде Начать можно с малого – займитесь своим телом. Посещение фитнес-центров и косметологических клиник очень быстро окупится. Уже через несколько недель или дней вы научитесь наслаждаться роскошью и будете всегда выглядеть сногсшибательно. Керамічна плитка

популярні статті
Пробка на підлозі - мінуси і плюси (0)
Дизайн - проект спальні в японському стилі (0)
Меблі для спальні: ліжка (0)
Поліуретановий лак (0)
Натяжна стеля в спальні (0)
Флокові покриття (0)
Зимовий сад на балконі (0)
Натуральний лінолеум (0)
Ванна кімната для дівчини. Дизайн - проект (0)
Внутрішнє оздоблення цегляного будинку (0)
Дзеркала в інтер'єрі (0)
Структурна штукатурка (0)
Дизайн - проект дитячої кімнати (0)
Клейові стелі (0)
Оздоблення кухні декоративним каменем (0)
Дизайн - проект маленької ванної кімнати (0)
Внутрішня обробка дачного будинку (0)
Живопис в сучасному інтер'єрі (0)
Ремонт маленької спальні (0)
Дизайн кухні 12 м (0)
Картини для кухні (0)
Звукоізоляція квартири в панельному будинку (0)
Французький балкон (0)
Дизайн стель в спальні (0)
Кухонні меблі - куточки. Як вибрати куточок для кухні (0)
Пластикові панелі для стелі (0)
Яка підкладка під ламінат краще (0)
Укладання мозаїчної плитки (0)
Мармурові підвіконня (0)
Ковані меблі для передпокою (0)
Обробка стелі на кухні (0)
Ковані меблі для спальні (0)
Сучасний інтер'єр спальні (0)
Фарбування стін на кухні (0)
Кухонна мийка з каменю (0)
Молдінги стельові (0)
Самостійна укладання ламінату (0)
Варіанти освітлення кухні (0)
Підвіконня - стільниця (0)
Сушка для рушників електрична (0)
Як наклеїти фотошпалери (0)
Клінкерні термопанелі (0)
Дерев'яна ванна кімната (0)
Шафки для ванної кімнати (0)
Гідроізоляція ванної кімнати (0)
Установка кухонного миття (0)
Як правильно клеїти вінілові шпалери (0)
Ванна в дерев'яному будинку (0)
Планування і дизайн передпокою в будинку (0)
Морська тема в оформленні дитячої кімнати (0)
Які шпалери вибрати для спальні (0)
Скла для міжкімнатних дверей (0)
Чим обробити стіни в передпокої (0)
Інтер'єр малогабаритної кухні (0)
Російський і радянський фарфор в інтер'єрі (ексклюзив) (0)
Підйом по спіралі (0)
Як вибрати сходи-драбину? (0)
Оздоблення фасадів (0)
Натяжна стеля на кухні (1)
Мобільний будинок Port-a-Bach (0)
Скляні міжкімнатні двері (0)
Вініловий сайдинг (0)
Рушникосушки водяні з нержавіючої сталі (0)
Вибір дверей (0)
Покриття ванни емаллю (0)
Зовнішня обробка цегляного будинку (0)
Віртуальна нерухомість (0)
Планування кухні. Острівна і півострівна планування кухні (0)
ЯК ВИБРАТИ ГАЙКОВЕРТ? ВИДИ І ТИПИ ГАЙКОВЕРТІВ (0)
Интерьер в стиле минимализма (0)
НАСОСИ. СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ. ТИПИ (0)
Вибір передпокої (0)
Масивна дошка (0)
Про користь дзеркал (0)
Електропроводка: корисні поради (0)
Як повернути колишній блиск старому паркету (0)
Вартість ремонту (0)
Позначення ЛКМ (лакофарбових матеріалів) (0)
Пінобетон (0)
Обклеювання стін тканиною (0)
Квіти для ванної кімнати (0)
Інтер'єр маленької вітальні (0)
Кахельну підлогу на кухні (0)
Ремонт ванної кімнати під ключ (0)
Обробка ванної кімнати пластиковими панелями (0)
Перепланування ванної (0)
Наливні підлоги з ефектом 3 D (0)
Дзеркальні стелі (0)
Лакування деревини (0)
Пергамін (0)
Еластобіт (0)
Стеклоеласт (0)
Процес монтажу пластикових вікон (0)
Кухонні столи зі скла (0)
Теплоізоляція балкона (0)
Виготовлення дверної арки (0)
Шпаклівка (0)
Як вибрати змішувач (0)
Легкі металоконструкції (0)
Переваги бітумної черепиці (0)
Календарь
«  Грудень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Google