Кріпильні матеріали - 13 Жовтня 2012 - Будівництво, ремонт, благоустрій, дизайн інтер'єру
П`ятниця, 04.01.2013, 00:31
Приветствую Вас Гість | RSS
Головна » 2012 » Жовтень » 13 » Кріпильні матеріали
14:06
Кріпильні матеріали
Кріпильні матеріали

Кріпильні матеріалиУ сучасному будівництві використовуються різні кріпильні матеріали. Одні використовуються в будівництві повсюдно, інші для вирішення специфічних завдань.

Стаття компанії - Технобуд, кріпильні матеріали та інструмент
Цвяхи, дюбелі, анкера і шурупи - все це кріпильні матеріали, але ці, на перший погляд зрозумілі і всім відомі атрибути будівництва підрозділяються на безліч підгруп і використовуються для вирішення різноманітних завдань.
Дюбелі

Ці кріпильні елементи використовуються в приміщеннях і поза його для зміцнення гвинта на стіні, на підлозі або на стелі. Дюбельних техніка призначена для закріплення конструкцій в різних по твердості і щільності матеріалах - як в твердих, суцільних, так і в пористих і порожнистих матеріалах.

Дюбельних техніка використовується в різних сферах: в системах теплоізоляції і у вентиляційних системах, при виконанні робіт з використанням хомутів і стяжок.
Дюбелі цвяхи

Це дюбелі ударного типу, які мають особливу різьблення, що дозволяє забивати дюбель. Дюбель цвях дає можливість здійснити наскрізний, швидкий монтаж в твердих підставах. Дюбель цвях дуже добре підходить для установки порожков і плінтусів.
Існує два різновиди - монтажні дюбелі цвяхи для пістолета і дюбелі цвяхи, призначені для ручного забивання. Відмінності вельми істотні як в області застосування кріплення, так і в технології кріплення.
Для кріплення та монтажу при зведенні виробничих будівель і споруд, використовуються дюбелі цвяхи в комплекті з монтажним пістолетом. Використання їх можливе як у випадку кріплення масивних металоконструкцій, так і для кріплення штукатурної сітки до бетону. Дюбель цвях для пістолета - це металевий цвях з широкою головкою. В районі вістря він має рухому шайбу. Пістолет пристрілює дюбель цвях через конструкцію, яку необхідно закріпити до поверхні.
При опоряджувальних роботах для кріплення порівняно легких конструкцій (з пластика, дерева та ін) використовуються дюбелі цвяхи для ручної забивання. Дюбелі, а потім цвяхи забиваються молотком в просвердлені отвори. У разі якщо необхідний демонтаж, конструкція викручується за допомогою викрутки.
Також сучасна дюбельних техніка сьогодні представлена ​​дюбелями фасадними і дюбелями для теплоізоляції. Теплоізоляційні матеріали (пробка, пінопласт, поліуретан, полістирол, мінеральна вата та ін) закріплюються за допомогою спеціальних дюбелів. Ця тарілчасті дюбелі, вони ж дюбелі фасадні. За допомогою дюбелів фасадних можливо закріплювати елементи конструкцій фасаду, досить важких - таких як рами, планки, широкі деталі.
Дюбелі фасадні застосовуються як в системах теплоізоляції, так і у вентильованих системах одночасно з кріпленням у вигляді стяжок і хомутів. При цьому дюбелі для теплоізоляції мають дуже широку капелюшок, призначену для максимально щільного кріплення.

Анкерна техніка

Анкер двухраспорний

Використовується при відповідальному монтажі (при великих навантаженнях), при кріпленні великовагових конструкцій, кабельних трас, консолей, воріт і інших конструкцій до повнотіла бетону, природному будівельному каменю, повнотілої цегли. Випускається трьох модифікацій: з гайкою, кільцем, гаком.

Анкер забивний

Використовується при відповідальному монтажі (при великих навантаженнях), при кріпленні великовагових конструкцій, кабельних трас, консолей, воріт і інших конструкцій до повнотіла бетону, природному будівельному каменю, повнотілої цегли. Анкер виготовляється зі сталі або латуні.
Особливості конструкції: порожній циліндр. Хвостовик циліндра з внутрішнім різьбленням, 4-х сегментна розпірна зона. Для забезпечення контрольованого расклинивания всередині порожнього циліндра сердечник (конус).
При забиванні анкера відбувається розпирання сегментів в просвердленому отворі. За рахунок цього запобігається прокручування і анкер надійно фіксується. При вгвинчування болта відбувається додаткове розпирання і фіксація.
Анкер клиновий

Використовується для кріплення великовагових конструкцій, кабельних трас, несучих консолей, перильних огорож та інших конструкцій методом наскрізного монтажу до повнотіла бетону, природному будівельному каменю, повнотілої цегли. Зроби із сталі, захисне покриття - жовтий або білий цинк.
Особливості конструкції: сталевий стрижень з циліндричною рухомий муфтою у вигляді паска, конусоподібним хвостовиком і гайкою. Не вимагає точної глибини свердління й очищення отвори.
При затягуванні гайки відбувається наповзаючи-ня муфти на хвостовик, і виникає розпирання, яке надійно утримує конструкцію в несучій основі.
Анкер стельовий

Призначений для кріплення канатів, ланцюгів, тросів, електрокабелів, світильників, підвісних стель і інших конструкцій до бетону та повнотілої цегли. Аанкер зроблений із сталі, захисне покриття-жовтий цинк.
Особливості конструкції: сталевий стрижень з циліндричною рухомий муфтою у вигляді паска, конусоподібним хвостовиком і вушком з отвором діаметром 6,3 мм.
При прикладанні зусиль на виривання анкера відбувається наползание муфти на конусоподібний хвостовик, що призводить до розпирання і забезпечує надійну фіксацію в несучій основі.
Анкер пружинний

Використовується для прикріплення тросів, ланцюгів, підвісних конструкцій до бетону, природному будівельному каменю. Матеріали: сталь, захисне покриття - білий цинк. Особливості конструкції: кріпильний елемент складається з металевого стержня з гаком, стопорної шайби, пружини і розпірного клина. Варіанти виготовлення: з кільцем або з гаком. Бувають ще схожі анкера з несиметричною падаючої планкою (без пружини).
Принцип роботи: Стопорна шайба кріпильного елементу, впираючись в несучу поверхню, звільняє подпружінени клиновидні частини анкера, які, зміщуючись щодо один одного створюють розпірне зусилля. Розпирання посилюється під впливом навантаження на висмикування. Пожароустойчив, простий у використанні, володіє великим запасом міцності.
Анкер-клин

Використовується для кріплення рам, рейок, металевих профілів, підвісних стель, гірлянд освітлення та протипожежних конструкцій до бетону і природного будівельному каменю. Виготовлений із сталі, захисне покриття - жовтий цинк.
Особливості конструкції: кріпильний елемент складається з металевого стержня зі стопорною капелюшком і клинчастим хвостовиком і розпірного клина.
При забиванні анкера клиновидні частини анкера зміщуються відносно один одного, і автоматично розпирає в просвердленому отворі, здійснюючи кріплення з високим ступенем надійності.
Пожароустойчив, володіє великим запасом міцності.
Анкерний болт

Може застосовується для кріплення до тонких бетонним перегородок або природному будівельному каменю. Для кріплення: сталевих конструкцій загального призначення, кабельних лотків, консолей, анкерних шин, трубопроводів, затисків для труб, вібросоедіненій, воріт, сходів, поручнів, верстатів, опор, металевих сходинок, будівельних лісів. Виготовлений із сталі, захисне покриття - жовтий або білий цинк.
Особливості конструкції: стрижень з різьбленням і конусоподібним хвостовиком, циліндричної рухомий муфтою з поздовжніми прорізами, шайбою і шестигранною гайкою. При закручуванні болта муфта наповзає на хвостовик, і відбувається розпирання. Причому кріплення йде уздовж всієї муфти за рахунок її додаткової деформації біля основи анкера.
Анкерний болт з гайкою

Використовується для кріплення: сталевих конструкцій загального призначення, кабельних лотків, консолей, анкерних шин, трубопроводів, затисків для труб, вібросоедіненій, воріт, сходів, поручнів, верстатів, опор, металевих сходинок, будівельних лісів. Може застосовується для кріплення до тонких бетонним перегородок або природному будівельному каменю. Виготовлений із сталі, захисне покриття - жовтий цинк.
Особливості конструкції: стрижень з різьбленням і конусоподібним хвостовиком, циліндричної рухомий муфтою з поздовжніми прорізами, шайбою і шестигранною гайкою.

При закручуванні гайки муфта наповзає на хвостовик, і відбувається розпирання. Причому кріплення йде уздовж всієї муфти за рахунок її додаткової деформації біля основи анкера.
Анкерний болт випускається трьох модифікацій: з гайкою, з кільцем, з крюком.
Хімічні анкера

Використовуються: при відповідальних конструкціонньх кріпленнях; при кріпленнях пристроїв механізмів, моторів та інших, що викликають динамічні навантаження;

при кріпленнях, виконуваних поблизу країв конструкцій, таких як фасадні кріплення навколо віконних прорізів і тому подібних. Анкер не створює при установці внутрішніх напружень у матеріалі підстави. Клейкі речовини витримує дію багатьох речовин і кислот. Можна встановлювати під водою.

Спонсор статті:
Переглядів: 11 | Додав: denikin | Теги: Кріпильні матеріали | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email:
Код *:
Форма входа
Мини-чат
200
Відправити SMS
beeline megafon
mts utel
skylink tele2
kyivstar megacom
Категории раздела
Двері і вікна [1]
Інтер'єр і дизайн [1]
комунікації [1]
Ландшафтний дизайн [0]
Будівництво з нуля [0]
інструмент [2]
ванна кімната і санвузол [4]
оздоблювальні роботи [4]
матеріали [14]
електрика [2]
підлога [2]
Архив записей
Поділитися
 Неповторимые индивидуалки путаны Рязани на сайте xprostitutki-ryazani.com

популярні статті
Як вибрати насос для системи водопостачання (0)
Бітумна мастика (0)
Там, де живе дитинство (0)
Пол маслом не зіпсуєш (0)
Пергамін (0)
Стеклоеласт (0)
Стеклокром (0)
Путівник по свердла (0)
Рубітекс (0)
Штукатурка "Короїд" (0)
Еластобіт (0)
Вибираємо надійні труби для дому (0)
м'яка покрівля (0)
Руберойд (0)
Бітумний праймер (0)
Умовні позначення на шпалерах (0)
Паркетна підлога розрахований на століття (0)
Стеклофлекс (0)
Установка унітазу (0)
Облицювання переднього борту ванній (0)
Натяжні стелі (0)
Важливі моменти при проектуванні сходів (0)
Будівельні роботи взимку (0)
Обклеювання стін тканиною (0)
Де використовують покрівлю з черепиці (0)
Деталі для м'якої покрівлі (0)
Пластикові вікна і двері ПВХ (0)
Вибір передпокої (0)
Сучасні килими (0)
Як вибрати дверний доводчик (0)
ГКЛ (гіпсокартонний лист) (0)
Все про грунтовки (0)
Укладання паркету своїми руками (0)
Будівництво екологічно чистого житла (0)
Архітектурне проектування (0)
Як різати і свердлити плитку (0)
Перепланування квартири (0)
Штори для Вашого будинку (0)
Монтаж і ремонт покрівлі (0)
Кольорове рішення інтер'єру (0)
Як вибрати ліжко (0)
Стеклоізол (0)
Як обманюють на ремонті квартири бригади? (0)
Як вибрати шліфувальну машинку? Види куто-шліфувальних машин (0)
ЯК ВИБРАТИ БЕТОНОЗМІШУВАЧ? ВИБИРАЄМО БЕТОНОЗМІШУВАЧ (0)
Що таке керамограніт? (0)
Сталеві ванни (0)
НАСОСИ. СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ. ТИПИ (0)
Техніка штукатурення (0)
Як відновити або відремонтувати архітектурні деталі з гіпсу (0)
Укладання нового паркету (0)
Облицювання зовнішніх стін (0)
Ремонт паркетних підлог (0)
Укладання ламінату і догляд за ним (0)
Діагностика квартири - це важливо (0)
ЯКУ ДРИЛЬ ВИБРАТИ? (0)
Как можно закрыть трубы в туалете (0)
10 міфів про пластикові вікна (0)
Який снігоприбирач вибрати? типи снегоуборщика (0)
Шпалери можуть бути рідкими (0)
Процес монтажу пластикових вікон (0)
Що нового в ремонті квартир на сьогодні? (0)
Квіти для ванної кімнати (0)
3D шпалери (0)
Електромонтажні роботи. Проводи, кабелі і інструмент (0)
Доглядаємо за мармуровими підлоговими покриттями (0)
Ремонтуємо нову квартиру (0)
Монтаж сантехніки у ванній кімнаті (0)
Залізобетон: перевірено часом (0)
Як вибрати викрутку? акумуляторні викрутки (0)
Интерьер в стиле минимализма (0)
Декоративна цегляна кладка (0)
Про користь дзеркал (0)
C чого почати ремонт у ванній кімнаті? (0)
ЯК ВИБРАТИ драбини? СХОДИ ДРАБИНИ ДЛЯ ДОМУ (0)
Як вибрати плитку для кухні (0)
Поради покупцеві міні-АТС (0)
Складність вибору унітазу під ванну (0)
Декоративні обробні панелі (0)
Як вибрати пилку? Основні характеристики циркулярних і ланцюгових пив (0)
Бездротові камери відеоспостереження: як підібрати відеореєстратор (0)
Чотири способи обновити стіни (0)
Матеріали для капітального ремонту стелі, стін і підлоги (0)
Шпаклівка (0)
Чистий дім - чиста планета (0)
Кріпильні матеріали (0)
Турецькі лазні (0)
Секрети сталевих дверей (0)
Шпалери з деревної шпони (0)
Чи є сенс в рідких шпалерах? (0)
Стилі інтер'єру (0)
Критерії вибору міжкімнатних дверей (0)
Меблі в дачній гармонії (0)
Бетони і інші будівельні розчини (0)
Електричні штучки (0)
Інтер'єр домашньої бібліотеки (0)
Оббиваємо стіни тканиною (0)
Як повернути колишній блиск старому паркету (0)
Вільне планування (0)
Як поєднати кухню і їдальню (0)
Поиск
Календарь
«  Жовтень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0