Паркетна підлога розрахований на століття - 26 Грудня 2012 - Будівництво, ремонт, благоустрій, дизайн інтер'єру
Понеділок, 20.05.2013, 09:13
Приветствую Вас Гість | RSS
Головна » 2012 » Грудень » 26 » Паркетна підлога розрахований на століття
11:22
Паркетна підлога розрахований на століття

Паркетна підлога розрахований на століття

Паркет не дарма любимо, як замовниками, так і дизайнерами. Це живий матеріал з величезною кількістю колірних відтінків і текстур.


Паркет не дарма любимо, як замовниками, так і дизайнерами. Це живий матеріал з величезною кількістю колірних відтінків і текстур. Для виготовлення паркетних підлог застосовується натуральна деревина, а це значить, що всі позитивні якості і недоліки природного матеріалу переносяться на підлогове покриття. Необхідно віддавати собі звіт і в тому, що паркет, у порівнянні з ковроліном, плиткою, лінолеумом і іншими видами підлогових покриттів більш претензійний, йому, як вимогливому і примхливому матеріалу, потрібен особливий догляд. Та й цінова категорія паркету на порядок перевершує покриття з полімерів. При покупці паркету, перш за все оцінюється його якість: сучки, грибні поразки, ушкодження комахами, тріщини, сторонні включення і деформації - вважаються грубими недоліками. Такі дефекти порушують однорідність, знижують міцність, псують зовнішній вигляд і створюють умови для передчасної загибелі виробів.

Порода деревини з якої зроблений паркет, надає прямий вплив на сферу його застосування. У Росії традиційно використовується деревина листяних порід, що відрізняється більш високою твердістю і зносостійкістю в порівнянні з хвойними. Невисока ціна і хороша якість, порівняльна простота догляду - головні пріоритети модрини. В останні роки на ринку стали з'являтися досить рідкісні для Росії породи: сукупіра, кумару, лапачо, дуссія, мутенія. Але практично всі породи мають вади. Хвойні - недостатньо тверді, до того ж їх значна гідроскопічності, а, отже, високий коефіцієнт об'ємного розширення при зміні вологості не завжди зручний. Екзотичні ж породи можуть володіти підвищеною смолистість.

Загальновизнано ідеальним матеріалом для паркету є дуб. Він володіє масою різних властивостей: красивою текстурою поверхні і твердою деревиною, він дуже стійкий проти гниття. Але в теж час, в художньому паркеті неможливо обійтися однією породою. Вибираючи породу необхідно враховувати колір і текстуру, а також фізичні характеристики, такі, як твердість і коефіцієнт її лінійного розширення, тому ці показники є одними з найважливіших критеріїв, що характеризують деревину.

Колір деревини обумовлений що містяться в ній дубильними, фарбувальними, смолистими речовинами і їх оксидами Він залежить від породи дерева, його віку, складу грунту і кліматичний умов місцевості, де дерево росло. При виборі деревини за кольором слід мати на увазі, що будь-яка порода з часом темніє на світлі. До сильно темніє відносяться вишня, мукуші і деякі інші. Червоними тонами вважаються кемпас, махагони. Рожевими - груша, вишня і бук. До жовтих відносять акацію, іроко, меранті. Коричневі - палісандр, горіх.

Варто відзначити, що деревина порід дерев, які ростуть в нашій країні, має мелкослойного структуру, тому вона щільніше «європейської». Крім того, традиційні для помірного клімату породи мають високу твердість. У більшості своїй вони стійкі до змін навколишнього середовища та відрізняються спокійними тонами. Екзотичні дерева багатшим на кольори, відтінки, текстури. Багато хто з них (наприклад, мербау, венге або бразильська вишня) твердіше дуба, бука або ясена, однак нерідко деревина тропічних порід погано реагує на зміну температурно-вологісного режиму.
Деревина має властивість поглинати вологу з навколишнього середовища. (Деформація її відбувається неоднаково в різних напрямках. Зміна розміру деревної планки в поздовжньому напрямку в 10 разів менше, ніж в поперечному.) Вологість деревних планок по ГОСТ 862.1-85 при відвантаженні споживачеві повинна бути 9 - 3%. Вона є оптимальною з точки зору збереження паркетом своїх геометричних розмірів. Необхідно відзначити, що нормально висушений паркет теж реагує на екстремальні зміни вологості в приміщенні, але процеси, що відбуваються в ньому, не будуть носити критичний характер. Він не жолобиться, на ньому не з'являються тріщини.

Паркет, як і будь-який інший вид підлогового покриття поділяється на кілька видів.
Штучний паркет складається з паркетних планок. Традиційна паркетна планка являє собою деталь з масивної деревини з взаємно паралельними фрезерованими пластами і профільованими кромками, за допомогою яких її з'єднують з такими ж сусідніми планками. Крім штучного паркету з масиву на російському ринку представлений також штучний композитний паркет.

Планка композитного паркету відрізняється від масивного своєї багатошаровою структурою. Штучний паркет можна постелити в будь-якому приміщенні. Його укладають самими різними способами: «ялинкою», «палубою» (планки лежать у поздовжньому напрямку), «в'єтнамкою» (переплетення поздовжніх і поперечних планок). Вид укладання залежить від особистого смаку людини. Якщо говорити про цінові якостях, штучний паркет можна віднести до розряду дорогих. Його укладання вимагає особливого професіоналізму і майстерності, а матеріали, якими буде оброблятися поверхню, дешевими не назвеш. З іншого боку, цінова характеристика компенсується відмінною якістю. До того ж штучний паркет при деформації, в порівнянні з щитовим, не вимагає заміни всього щита: достатньо замінити один модуль. Він не надто кидок і зухвалий у порівнянні з мозаїчним і художнім. До того ж довговічність і фізичні якості такого паркету, мабуть, займають перше місце серед усіх різновидів підлогових покриттів.
Мозаїчний (набірний) паркет - це елемент покриття підлоги, що представляє собою килим з художнім малюнком, утворений наклеюванням на основу (спеціальний папір, скловолокно і т. д.) планок з цінних та твердих порід деревини. Складні розетки з криволінійними малюнками є недешевим товаром. Але якщо замовник хоче мати унікальний підлогу, то мета виправдає засоби. Для створення гарного паркетної підлоги можна обійтися і меншими сумами, якщо використовувати вже заздалегідь виготовлені розетки. Основна родзинка цих елементів - відсутність криволінійності: всі деталі виконуються за допомогою механічного різання прямолінійно, при цьому зберігаючи видимість складного малюнка.

Штучний і мозаїчний паркет можуть використовуватися як самостійні заготівлі, так і доповнювати один одного. Ці види покриттів випускаються однакової товщини, що легко допомагає комбінувати їх один з одним. Штучний паркет представлений на ринку як традиційним, добре знайомим масивним, так і багатошаровим. Таке покриття перевершує по своїх якостях штучний і щитової, але є одним з найдорожчих.

Багатошаровий штучний паркет - це новий матеріал, який з'явився на Російському ринку недавно. Зовні планки дуже схожі на традиційний паркет з масиву деревини, тільки в основному вони вже відшліфовані і отлакірованного. Відмінність же даного виду в тому, що планки не є масивними. Вони багатошарові. Верхній, робочий шар, виконаний з цінних порід деревини, наклеєний за особливою технологією на композитне підставу, що складається з декількох шарів фанери. На відміну від паркетної дошки, модулі мають невеликі розміри, завдяки чому можливе викладання з них будь-яких традиційних паркетних малюнків. Термін служби такого паркету ні трохи не гірше, ніж у стандартного паркету аналогічної товщини. Більша гнучкість планок полегшує укладання, особливо на проблемні підстави з дефектами площині. Такий паркет у меншій мірі, ніж традиційний, реагує на коливання температури і вологості. Безперечною перевагою є і те, що багатошаровий паркет можна укладати на теплі підлоги.

Основний недолік паркету - претензія до ретельному догляду. Для довговічності паркетної підлоги необхідно зробити спеціальний настил при вході в приміщення для видалення з взуття твердих частинок. Щодня паркет протирається сухою м'якою тканиною, рекомендується також застосування пилососа.

Ціна паркету, як правило, визначається розміром, типом розпилу, сортом і породою дерева. Існує ряд російських виробників, що пропонують продукцію всього за 10 € за кв.м. Їх продукція має ряд недоліків (недотримання геометрії та вологості планок, нестрога сортування). Разом з тим є вітчизняні заводи, оснащені найсучаснішим західним обладнанням, але працюють з доступним місцевим сировиною. Ціна їх паркету традиційних порід - від 15 до 30 €, з російської «екзотики», як правило - 80-100 €.

Хотілося б зауважити, що паркет, як підлогове покриття, недарма користується підвищеним попитом. Краса справжнього дерева, його неповторний малюнок і довговічність завжди будуть вважатися елементом особливого шику, а стиль, що диктуються паркетом, збережеться на століття.

Спонсор статті:
Категорія: підлога | Переглядів: 33 | Додав: denikin5223 | Теги: Паркетна підлога | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email:
Код *:
Поиск по сайту
Все для дому
категории
Двері і вікна [13]
Інтер'єр і дизайн [25]
комунікації [3]
Ландшафтний дизайн [0]
Будівництво з нуля [1]
як вибрати інструмент [5]
ванна кімната і санвузол [19]
оздоблювальні роботи [21]
матеріали [36]
електрика [6]
підлога [13]
печі каміни [1]
аксесуари [10]
сантехнiка [6]
меблі [9]
Дизайн - проекти [11]
Готові дизайн проекти квартири і будинки. Безкоштовно дизайн інтер'єру кухні, ванної та туалету, вітальні та спальні, дитячої, передпокою. Дизайн проекти офісів і кафе. Проекти типових квартир і дизайн заміського будинку, дачі, лазні
балкон і лоджія [1]
Архив записей
Поділитися


популярні статті
Внутрішнє оздоблення будинку з бруса (0)
Зимовий сад на балконі (0)
Спальні білоруських виробників (0)
Ванна кімната в стилі модерн. Дизайн - проект (0)
Румунські спальні (0)
Структурна штукатурка (0)
Марроканском штукатурка (0)
Клейові стелі (0)
Самостійна укладання ламінату (0)
Пластикові панелі для стелі (0)
Обробка стелі на кухні (0)
Вибір дверей (0)
Вибір матеріалу для покрівлі приватного будинку (0)
Матеріали для капітального ремонту стелі, стін і підлоги (0)
Шуруповерт (0)
Мінераловатні плити (0)
Легкі металоконструкції (0)
Поліуретановий лак (0)
НАСОСИ. СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ. ТИПИ (0)
Укладання мозаїчної плитки (0)
Натуральний лінолеум (0)
Скло віконне і не тільки (0)
Шпаклівка (0)
Металочерепиця (0)
Монтаж і ремонт покрівлі (0)
Вибираємо надійні труби для дому (0)
Що таке керамограніт? (0)
Як правильно настелити килим на сходах (0)
Обклеювання стін тканиною (0)
Важливі моменти при проектуванні сходів (0)
Монтаж сантехніки у ванній кімнаті (0)
Паркетна підлога розрахований на століття (0)
Путівник по свердла (0)
Шпалери можуть бути рідкими (0)
Металопластикові водопровідні труби (0)
Вибір ванни (0)
Сталеві ванни (0)
Переваги бітумної черепиці (0)
Установка унітазу (0)
Облицювання переднього борту ванній (0)
Техніка штукатурення (0)
Як утеплити мансарду (0)
Укладання ламінату і догляд за ним (0)
Укладання нового паркету (0)
Ремонт паркетних підлог (0)
Прихована і відкрита проводка (0)
Облицювання зовнішніх стін (0)
Самостійна установка душової кабіни (0)
Технологія укладання паркету (0)
Ванна в дерев'яному будинку (0)
Фасадні роботи (0)
Планування кухні. Острівна і півострівна планування кухні (0)
Вартість ремонту (0)
З чого побудувати будинок (0)
Підігрів підлоги: електричний і водяний (0)
Металевих зубчатих пластин. ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ. (0)
ІСТОРІЯ КАРКАСНОГО БУДІВНИЦТВА (0)
Як наклеїти фотошпалери (0)
Передаємо нерухомість родичам і близьким (0)
Мармурові підвіконня (0)
Утеплення вікон (0)
Скільки тканини потрібно на штори? (0)
Алюмінієві композитні панелі (0)
Фартух для кухні зі скла (0)
Теплі підлоги в квартирі (0)
Тепле серце Вашого будинку - Котли (газові та електричні) (0)
Все про грунтовки (0)
Підвісні або натяжні стелі (0)
Будівництво лазні з оциліндрованої колоди (0)
Ремонтуємо нову квартиру (0)
Натяжні стелі (0)
Стеклофлекс (0)
Стеклоеласт (0)
Способи кладки цегли (0)
Захист зовнішніх стін від вогкості (0)
Класифікація систем вентиляції (0)
Секрети сталевих дверей (0)
Про користь дзеркал (0)
Бережіть чистоту води у вашому басейні (0)
Турецькі лазні (0)
Вільне планування (0)
ЯК ВИБРАТИ ЕЛЕКТРОЛОБЗИК (0)
ТЕСТ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЙ (0)
Способи обробки басейнів (0)
Як правильно вибрати кахельну плитку (0)
Меблі в дачній гармонії (0)
Оббиваємо стіни тканиною (0)
Як вибрати дриль або перфоратор (0)
Чому Європа відмовилася від виробництва пластикових вікон? (0)
Який снігоприбирач вибрати? типи снегоуборщика (0)
Стеклоізол (0)
Бітумний праймер (0)
Масивна дошка (0)
Установка дверей своїми руками (0)
Ванна кімната в стилі арт-деко! (0)
Звукоізоляція квартири в панельному будинку (0)
Підвіконня - стільниця (0)
Решетування під гіпсокартон (0)
Скляні міжкімнатні двері (0)
Варіанти освітлення кухні (0)
Календарь
«  Грудень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Статистика

Онлайн всього: 0
Гостей: 0
Користувачів: 0
Google