Перепланування квартири - 14 Грудня 2012 - Будівництво, ремонт, благоустрій, дизайн інтер'єру
Неділя, 24.02.2013, 12:55
Приветствую Вас Гість | RSS
Головна » 2012 » Грудень » 14 » Перепланування квартири
01:44
Перепланування квартири

Перепланування квартири


Ремонт квартири (євроремонт) часто випереджає перепланування або підготовка до ремонту квартири. Перепланування дозволяє за рахунок незначного подорожчання ремонту поліпшити й обновити квартиру. Якщо ви зважилися на перепланування, то починати треба з найбрудніших робіт: знос стін, вирубання або випилювання прорізів, зменшення воздуховода на кухні, злам антресолей, непотрібних шаф.
Знос перегородок, прорізи в несучих стінах. Зміцнення прорізів у несучих стінах.

Врахуйте, що в квартирі не буває непотрібних перекриттів і виступів. Кожен такий елемент виконує певну функцію, і, при видаленні його, змінюється розрахункова конструкція. Часто ви навіть не можете собі уявити наслідків цих змін.

При значній переплануванні квартири всі зміни краще наперед погоджувати з "міжвідомчою комісією". Незважаючи на те що ваша квартира знаходиться у вашій власності, ви є власником тільки частини великого будинку, в тому числі і комунікацій, і ваші перевлаштування не повинні ускладнювати життя вашим сусідам.

Перепланування квартир при ремонті часто включає в себе знесення перегородок з гіпсу і з цеглини - в чверть цеглини (на ребро), а також перегородки з ацеіта або сухої штукатурки. Ніяких побоювань таке перепланування викликати НЕ повинна. Ці перегородки не несуть ніякого навантаження, і їх видалення не вплине на конструкцію будівлі. Злам такої перегородки коштує приблизно 300 $.

Перепланування квартир часто включає в себе пристрій прорізів і арок в бетонних і цегляних стінах. Вартість пристрою отвору залежить від способу, яким проводиться дана робота. Найдешевший варіант: вирубати отвір перфоратором. При цьому способі досить багато шуму, пилу і, особливо, вібрацій. У сусідів внизу може відвалитися штукатурка. Тому, особливо не рекомендується користуватися цим способом, якщо перепланування робиться в давно заселеному обжитому будинку (особливо панельному). Якщо перепланування робиться в новобудові або в цегляному будинку, то цим способом можна скористатися. Коштує така робота близько $ 100.

Якщо прорізи робляться методом алмазного різання шліцфрезером, то перепланування не доставить вам ніяких турбот. І шуму буде менше, і вібрацій від алмазного диска ніяких. Крім того шліцфрезер, у відмінності від болгарки "відсмоктує" весь пил. Навіть краю отворів виходять значно рівніший. Коштує така робота близько $ 200.

Щоб при ремонті перепланування вашої квартири не призвела до сумних наслідків для всього будинку, прорізи в несучих стінах (і в бетонних, і в цегляних) обов'язково повинні бути укріплені куточками або швелером. Зміцнення прорізів оплачується як правило окремо. Якісне зміцнення прорізів може коштувати $ 250 і вище.

Санвузол.


Перепланування санвузла, як правило, робиться перш, ніж перепланування решті частини квартири. Раніше перепланування санвузла часто робилася для поєднання ванни і туалетної кімнат. Здається ця мода благополучно пройшла.

Зараз перепланування санвузла зазвичай робиться для збільшення площі санвузла. Така перепланування зазвичай дає збільшення площі в один кв. метр, а в деяких серіях (КОПЕ, КОПЕТ, П44, П44Т, П44М, П44ТМ, П3, П3М, П2 і деякі інші) і більше. Подібна перепланування дає має ще два позитивних моменти. По-перше побудовані стіни будуть строго вертикальні і трохи товщі тих, що були до перепланування. Отже, двері, також будуть строго вертикальні, а товщина дверної коробки буде дорівнює товщині стіни. По-друге, після видалення нижньої плити у сантехнічної кабіни у ванну і туалет можна буде поставити стандартні двометрові двері, причому вони будуть знаходиться на тому ж рівні, що і всі інші.

Увага! Якщо перепланування санвузла включала в себе видалення власної нижньої плити санвузла, то обов'язково повинна бути зроблена гідроізоляція підлоги і стін (від підлоги на висоту ~ 10 см.) у ванній і туалетній кімнатах. Для влаштування гідроізоляції використовується спеціальна мастика.

Якщо у вашій квартирі сантехкабіни зроблена з гіпсу, то вирішуйте самі потрібна чи ні вам перепланування сантехкабіни, а саме варто перепланування витрат на неї. Якщо сантехкабіни зроблена з ацеіта (азбестоцементна плита товщиною в 1 см., ще її називають плоским шифером; через наявність у її складі азбесту він ставиться далеко не до самих екологічно чистих матеріалів), то перепланування дуже бажана.

Перепланування також бажана через наступних моментів:

1) Стіни у такої сантехкабіни ще тонше, ніж у гіпсової; 2) Стіни у такої сантехкабіни не володіють достатньою жорсткістю; 3) Плитка на таких стінах тримається не дуже добре, а за ймовірних коливань, оскільки вони мають недостатній жорсткості може з часом взагалі відвалитися.

Прийнявши до уваги все вище викладене, ви повинні самі вирішити потрібна вам перепланування санвузла чи ні. Але врахуйте, перепланування санвузла повинна увазі знос сантехкабіни цілком. Не рекомендується зносити частину сантехкабіни, за винятком стіни, що розділяє ванну і туалет. Вся сантехкабіни представляє із себе єдине ціле. Перепланування, при якій зноситься частина сантехкабіни, послаблює залишилася конструкції, що може привести до деформації залишилися елементів сантехкабіни. Знести сантехкабіни коштує 4-5 тисяч рублів (вивіз сміття оплачується окремо).

Зменшення воздуховода (венткороба).


Перепланування воздуховода на кухні (або в коридорі, що рідше) увійшла в моду серед мешканців серійних багатоповерхівок. Цю роботу не рекомендується робити не тільки самому, але і доручати її звичайним майстрам практикуючим ремонт квартир (євроремонт). Як правило фахівці практикуючі перепланування воздуховодов займаються тільки цим. Їх мало. У такому місті як Москва всього кілька фірм, що займаються цим професійно, з гарантією збереження вентиляції у квартирах нижніх поверхів. Тільки доручивши перепланування воздуховода такій фірмі, ви можете застрахувати себе від судових позовів, а сусідів від незручностей, пов'язаних з непрацюючою вентиляцією.

Зменшення бетонного воздуховода коштує близько $ 100, зменшення гіпсолітових воздуховода (серії П44, П44Т, П44М, П44ТМ, П3, П3М, П2, КОПЕ, П55) коштує $ 60 - $ 70. Все вищесказане не стосується квартир на перших поверхах і квартир на 2-му поверсі, якщо на першому поверсі магазин або інші не житлові приміщення. У цих квартирах повітроводи зносять повністю (бажано залишити 30-40 см. зверху, щоб не відрізати вентиляцію самим собі). Знесення воздуховода коштує трохи дорожче (приблизно на 10%) ніж перепланування воздуховода.

Видалення сміття.


Будь-яка перепланування квартири при ремонті має на увазі велика кількість сміття. Здійснюючи ремонт (євроремонт) накопичуйте сміття в одній з кімнат. Як тільки накопичиться на контейнер, замовляйте контейнер і позбавляйтеся від усього накопиченого сміття разом. Т. е. якщо вам належить перепланування квартири, запасайтеся крафт-мішками. Організацію, що займається вивозом сміття, легко знайти по рекламі. Контейнер ставлять біля вашого під'їзду ранком, і відвозять увечері після завантаження. Провадити завантаження треба якнайшвидше, тому що бували випадки, коли за одну-дві години такий контейнер наповнювали сміттям мешканці будинку, і для свого будівельного сміття вже не залишалося місця.

Перегородки.


Будь-яка перепланування квартири при ремонті на увазі зведення перегородок. Перегородки - це легкі стінки, що розділяють внутрішній простір квартири на окремі приміщення. Перегородки повинні бути міцними, мати достатні звукоізолюючі властивості й надійно закріплені між стінами, підлогою та стелею. Перепланування квартири може робитися з використанням перегородок з цегли, піно-і шлакоблоків, а також каркасних з обшивкою з ДСП, фанери, оргалита або сухої штукатурки.

Цегляні перегородки у квартирі зазвичай робляться в пів-або чверть цегли. Цегляні перегородки незамінні у ванній (класти плитку на каркасну перегородку небажано). Вони міцні, жорсткі, добре поглинають звук. Негативним властивістю є їхня вага, і відносно висока вартість (в основному за рахунок вартості роботи). Подібні перегородки через їхню вагу мають потребу в надійному підставі. Якщо перепланування ведеться в старому будинку з дерев'яними перекриттями, від їх використання краще відмовитися. Відхилення від вертикалі у готової кладки не повинні перевищувати 1 см., а у оштукатуреній - не більше 5 мм.

Достоїнствами каркасних перегородок є їх легкість і невисока вартість. Недоліками - мала твердість, звукопроникність і, найчастіше, підвищена пожежонебезпека.

Арки.


Перепланування квартири часто містить у собі зведення декоративної арки. Арка в квартирі виконує в основному чисто декоративні функції. Арка візуально розділяє внутрішній простір приміщення на різні обсяги. Іноді арка приховує деякі не дуже естетичні конструктивні особливості будівлі (балку, воздуховод і т. п.).

Плануючи ремонт квартири (євроремонт), ви повинні знати, що арка значно впливає на інтер'єр приміщення. Наприклад, арка може візуально збільшити висоту стелі, розширити проріз.

Основні вимоги до якості роботи:

- У закруглених місцях арки не повинно бути прямих ділянок; - місця переходу від прямих ділянок арки до заокругленим повинні бути плавними і перебувати на однаковій висоті; - гол між внутрішньою поверхнею арки і площиною стіни повинен бути прямим; - внутрішній лист оргалита або фанери повинен бути не тільки прибитий цвяхами, але і проклеєний ПВА; - цвяхи і шурупи не повинні виступати; - арка повинна виглядати як єдине ціле зі стінами;

Спонсор статті:
Переглядів: 18 | Додав: denikin5223 | Теги: Перепланування квартири | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email:
Код *:
Поиск по сайту
Все для дому
категории
Двері і вікна [11]
Інтер'єр і дизайн [23]
комунікації [3]
Ландшафтний дизайн [0]
Будівництво з нуля [1]
як вибрати інструмент [5]
ванна кімната і санвузол [19]
оздоблювальні роботи [19]
матеріали [34]
електрика [4]
підлога [11]
печі каміни [1]
аксесуари [9]
сантехнiка [6]
меблі [4]
Дизайн - проекти [6]
Готові дизайн проекти квартири і будинки. Безкоштовно дизайн інтер'єру кухні, ванної та туалету, вітальні та спальні, дитячої, передпокою. Дизайн проекти офісів і кафе. Проекти типових квартир і дизайн заміського будинку, дачі, лазні
балкон і лоджія [1]
Архив записей
Поділитися


популярні статті
Пробка на підлозі - мінуси і плюси (0)
Дизайн - проект спальні в японському стилі (0)
Меблі для спальні: ліжка (0)
Поліуретановий лак (0)
Натяжна стеля в спальні (0)
Флокові покриття (0)
Зимовий сад на балконі (0)
Натуральний лінолеум (0)
Ванна кімната для дівчини. Дизайн - проект (0)
Внутрішнє оздоблення цегляного будинку (0)
Дзеркала в інтер'єрі (0)
Структурна штукатурка (0)
Дизайн - проект дитячої кімнати (0)
Клейові стелі (0)
Оздоблення кухні декоративним каменем (0)
Дизайн - проект маленької ванної кімнати (0)
Внутрішня обробка дачного будинку (0)
Живопис в сучасному інтер'єрі (0)
Ремонт маленької спальні (0)
Дизайн кухні 12 м (0)
Картини для кухні (0)
Звукоізоляція квартири в панельному будинку (0)
Французький балкон (0)
Дизайн стель в спальні (0)
Кухонні меблі - куточки. Як вибрати куточок для кухні (0)
Пластикові панелі для стелі (0)
Яка підкладка під ламінат краще (0)
Укладання мозаїчної плитки (0)
Мармурові підвіконня (0)
Ковані меблі для передпокою (0)
Обробка стелі на кухні (0)
Ковані меблі для спальні (0)
Сучасний інтер'єр спальні (0)
Фарбування стін на кухні (0)
Кухонна мийка з каменю (0)
Молдінги стельові (0)
Самостійна укладання ламінату (0)
Варіанти освітлення кухні (0)
Підвіконня - стільниця (0)
Сушка для рушників електрична (0)
Як наклеїти фотошпалери (0)
Клінкерні термопанелі (0)
Дерев'яна ванна кімната (0)
Шафки для ванної кімнати (0)
Гідроізоляція ванної кімнати (0)
Установка кухонного миття (0)
Як правильно клеїти вінілові шпалери (0)
Ванна в дерев'яному будинку (0)
Планування і дизайн передпокою в будинку (0)
Морська тема в оформленні дитячої кімнати (0)
Які шпалери вибрати для спальні (0)
Скла для міжкімнатних дверей (0)
Чим обробити стіни в передпокої (0)
Інтер'єр малогабаритної кухні (0)
Російський і радянський фарфор в інтер'єрі (ексклюзив) (0)
Підйом по спіралі (0)
Як вибрати сходи-драбину? (0)
Оздоблення фасадів (0)
Натяжна стеля на кухні (1)
Мобільний будинок Port-a-Bach (0)
Скляні міжкімнатні двері (0)
Вініловий сайдинг (0)
Рушникосушки водяні з нержавіючої сталі (0)
Вибір дверей (0)
Покриття ванни емаллю (0)
Зовнішня обробка цегляного будинку (0)
Віртуальна нерухомість (0)
Планування кухні. Острівна і півострівна планування кухні (0)
ЯК ВИБРАТИ ГАЙКОВЕРТ? ВИДИ І ТИПИ ГАЙКОВЕРТІВ (0)
Интерьер в стиле минимализма (0)
НАСОСИ. СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ. ТИПИ (0)
Вибір передпокої (0)
Масивна дошка (0)
Про користь дзеркал (0)
Електропроводка: корисні поради (0)
Як повернути колишній блиск старому паркету (0)
Вартість ремонту (0)
Позначення ЛКМ (лакофарбових матеріалів) (0)
Пінобетон (0)
Обклеювання стін тканиною (0)
Квіти для ванної кімнати (0)
Інтер'єр маленької вітальні (0)
Кахельну підлогу на кухні (0)
Ремонт ванної кімнати під ключ (0)
Обробка ванної кімнати пластиковими панелями (0)
Перепланування ванної (0)
Наливні підлоги з ефектом 3 D (0)
Дзеркальні стелі (0)
Лакування деревини (0)
Пергамін (0)
Еластобіт (0)
Стеклоеласт (0)
Процес монтажу пластикових вікон (0)
Кухонні столи зі скла (0)
Теплоізоляція балкона (0)
Виготовлення дверної арки (0)
Шпаклівка (0)
Як вибрати змішувач (0)
Легкі металоконструкції (0)
Переваги бітумної черепиці (0)
Календарь
«  Грудень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Google