Поради покупцеві міні-АТС - 8 Грудня 2012 - Будівництво, ремонт, благоустрій, дизайн інтер'єру
Неділя, 24.02.2013, 12:55
Приветствую Вас Гість | RSS
Головна » 2012 » Грудень » 8 » Поради покупцеві міні-АТС
12:27
Поради покупцеві міні-АТС

Трохи про міні АТС

Як відомо, АТС - це комутаційна техніка, що дозволяє здійснювати автоматичні проключенія по маршруту, який визначається цифровим номером абонента.


Хороші рябят, як на підбір, і серця у них правильні,
але немає в них справжньої жвавості ...
К. Саймак. "Заповідник гоблінів"
Напевно, ви дуже здивувалися, прочитавши такий епіграф. Але - не поспішайте. В кінці статті ви зрозумієте що до чого. А поки - кілька вступних слів. У міру розвитку телекомунікацій те, що раніше було підвладне тільки фахівцям або "рукатий технарям", стає побутовою технікою. Продаж телефонного апарату в місцевій галантереї давно вже нікого не дивує. Може бути, там скоро з'являться і міні-АТС?

Як відомо, АТС - це комутаційна техніка, що дозволяє здійснювати автоматичні проключенія по маршруту, який визначається цифровим номером абонента. Можна виділити наступні типи АТС:

 • формують телефонну ємність,
 • установчо-виробничі (УВАТС),
 • міні-УПАТС (міні-АТС).
Крім того, існують телефонні комутатори та селектори, які працюють з іншим способом завдання маршруту.

Телефонні вузли комплектуються АТС першого типу. Основна особливість таких АТС - легка нарощуваність.

У свою чергу, УПАТС мають обмеження по нарощуванню. Для них характерне використання скороченого номера для внутрішніх абонентів. Міський номер абонента складається з двох частин - основної (кількість цифр визначається типом вузла) і внутрішньостанційної. УПАТС забезпечують вхідний зв'язок по міському номеру, а витікаючу - через "індекс виходу в місто" (зазвичай "9"). Скорочений внутрішньостанційних номер не є додатковим і збігається з останніми цифрами міського.

УПАТС повинні бути обладнані апаратурою АВН для надання міжміських з'єднань. З вузловою станцією УПАТС з'єднується аналоговими сполучними лініями з сигналізацією. При установці таких АТС сумісність сигналізацій вузловий і засновницької-виробничої станцій - одне з основних питань.
У міні-АТС застосовується розширений номер абонента, який складається з основного (міського) та додаткового (Intercom), в загальному випадку ніяк не пов'язаного з міським. Такі АТС включаються до закінчення абонентського шлейфу (телефонну розетку) і дозволяють декільком абонентам використовувати один міський телефонний номер. Оскільки міні-АТС можна віднести до абонентських пристроїв, що створює підвищене навантаження, то їх установка повинна бути узгоджена з телефонним вузлом, який надає послуги місцевого телефонного зв'язку.

Трохи про міні-АТС


Міні-АТС (в Росії їх ще називають Відомчі або офісними, а на Заході - приватними (PBX) станціями) призначені для сфери малого та середнього бізнесу. Вони дуже популярні в цій сфері; для їх встановлення не потрібне проведення спеціального кабелю, і при зміні офісу систему можна взяти з собою (на відміну від УПАТС).
Сучасні міні-АТС здатні працювати в трьох режимах:
 • концентратора (Key System);
 • концентратора з функціями УПАТС (якщо є можливість підтримки вузловий сигналізації);
 • навантаження до УПАТС (Behind Switch).
Функціонально міні-АТС характеризуються наступними показниками.
 1. Типи системних телефонних апаратів і спосіб роботи через звичайний телефон.
 2. Спосіб прийому вхідного дзвінка - проключеніе на додатковий номер здійснюється вручну через абонента що викликається станції або донабор проводить зухвалий абонент.
 3. Спосіб програмування станції (через додатковий ПК, системний телефонний апарат, приставку до системного апарату, спеціальний програмний центр).
 4. Чи існують можливості нарощування базової конфігурації, і якщо існують, то за рахунок чого реалізуються (з'єднання тіл АТС, модернізації тіла АТС, додавання портів, як в УПАТС).
 5. Варіанти адаптації під потреби клієнта: жорстка з формальним програмуванням, програмується користувачем (з можливістю перепрограмування), фірмова під схему організації бізнесу.
 6. Можливість підтримки вузлових сигналізацій.
 7. Тип міні-АТС (цифрова чи аналогова).
При продажу зазвичай декларуються від 20 до 100 функцій, які забезпечує дана міні-АТС, які можна систематизувати таким чином:
 • телефонний зв'язок через системний або звичайний телефонний апарат;
 • всілякі схеми переключень виклику всередині області intercom;
 • підключення факсу, бази радіотелефону, домофона та інших аналогових пристроїв;
 • підключення комп'ютера, пристроїв голосової пошти (найчастіше виробники міні-АТС самі випускають модулі голосової пошти);
 • наявність автовідповідача, всіляких будильників і радіо;
 • гучний зв'язок - як зовнішня (по офісу), так і через системний телефон;
 • імпульсний і тоновий набір (за вибором);
 • режим конференції;
 • утримання виклику.
Ці функції можуть бути сконфігуровані різними способами.

Питання про ціни на міні-АТС досить складний. Дуже часто станцію оцінюють з розрахунку вартості одного умовного порту. Однак таким показником скоріше можна характеризувати станції, що формують телефонну ємність; для міні-АТС важливіше ціна телефонного апарату, який входить в комплектацію. На сьогодні вона коливається від 20 дол. (Для вітчизняних дискових апаратів) до 300 дол. (Для фірмових системних). Вартість дуже складних системних апаратів доходить навіть до 500 дол. Для програмування АТС може знадобитися окремий комп'ютер (як правило, IBM-сумісний). Ціна консолей і шаф в середньому відповідає вартості хорошого комп'ютера (але, на відміну від ПК, вони не дешевшають).
Дуже маленьку АТС (до 10 абонентів) разом з телефонними апаратами можна купити менш ніж за 1000 дол. За систему з середніми можливостями доведеться викласти від 4 тис. до 15 тис. дол. Сама "наворочена" міні-АТС навряд чи обійдеться дорожче, ніж в 20 тис. дол.
Для того щоб ви могли скласти уявлення про ринок міні-АТС, коротко розповімо про станціях, що випускаються деякими зарубіжними і вітчизняними виробниками. Підкреслимо, що в описах по можливості збережено "фірмовий" стиль представлення продуктів, що, на думку автора, дозволяє більш об'єктивно "подати" матеріал.

Маленький народець


Panasonic KX-TD1232

Цифрова гібридна суперсистема. Має можливість розширення з 8 зовнішніх ліній і 16 додаткових номерів до 12 зовнішніх ліній і 32 додаткових номерів. При роботі з портом додаткового пристрою (ExtraDevicePort) забезпечується можливість розширення до 24 зовнішніх ліній і 128 додаткових номерів (64 апарату і 64 однолінійних (SLT) пристрою). Допускається спільне використання системних і звичайних телефонів (режим подвійного порту).
Програмування здійснюється через окремий IBM-сумісний комп'ютер. Програмне забезпечення купується окремо. Можливо дистанційне програмування через спецмодем.
Прямий внутрішній системний доступ дозволяє набрати додатковий номер без участі оператора. Система зовнішнього пейджинга (використаний "фірмовий" термін) забезпечує підключення до викликуваної зовнішньої лінії з будь-якого додаткового номера. Є 4 типи системних телефонів серії KX-T72, що розрізняються набором вбудованих функцій, і консоль DSS. Функція спікерфона (гучного зв'язку) реалізована тільки в моделі системного апарата KX-T7220. Вбудоване програмне забезпечення дає можливість підключення до системи обробки голосової інформації Panasonic KX-TVP100B. При повній комплектації підтримуються 75 неперекривающіхся сервісних функцій.
Можлива стикування двох систем з нарощуванням до 24 зовнішніх ліній і 64 додаткових номерів.

Panasonic KX-T336

Цифрова гібридна система. Допускає нарощування від 8 телефонів і 8 ліній до 288 телефонів та 144 ліній. Системні телефони серій KX-T71 і KX-T70. Станція може бути встановлена ​​в одно-, двох-і трьохкорпусне конфігурації, що забезпечує економічне розширення від 96 портів (один корпус - основний блок) до 216 (два корпуси) або 336 (три корпуси) портів. Система призначена для офісів малого бізнесу і дозволяє приєднувати різне телекомунікаційне устаткування - радіотелефони, ідентифікатори кредитних карт, автовідповідачі, факси і т. д. Додатково можна придбати абонентські плати: однолінійних телефонів (SLT), системні та гібридні (для під'єднання або SLT, або системних телефонів). Консоль диспетчера також отримується додатково і дозволяє проводити оперативний контроль вхідних і вихідних дзвінків.
Є схема обмеження платних дзвінків (за кількістю набраних цифр). Можуть бути запрограмовані максимум 16 рівнів обмежень на зв'язок - як по абонентах, так і по групах зовнішніх ліній. Функція однорідного розподілу дзвінків (UCD) між приймаючими абонентами забезпечує послідовний пошук вільного абонента. Можливо одночасне використання системи двома компаніями (при установці різних системних параметрів для кожної з них).
Станція дозволяє удосконалити обробку інтенсивного вхідного трафіку за допомогою багатоканальної системи відповіді, яка забезпечує "прийом прямої лінії" ("фірмовий" стиль) і угруповання зовнішніх ліній. Для кожної внутрішньої лінії може бути заданий свій клас сервісу (всього 32 класу). Існує можливість організації пріоритетною внутрішньої лінії (наприклад, для керівництва компанії) і перепризначення класу сервісу для інших внутрішніх користувачів.
Телефонні апарати обох описаних систем відрізняються хорошими ергономічними показниками, особливо зручні клавіші з цифрами. Крім того, апарати надійні та зручні в роботі (що важливо при інтенсивному вихідному трафіку). До недоліків можна віднести низьку посадку апарата на столі.

Panasonic KX-T206SB

Система називається навіть не АТС, а електронним модульним комутаційним пристроєм і відноситься до побутової техніки. Забезпечує роботу 2 телефонних ліній і 6 додаткових номерів. Має однолінійний і системний телефони. Дозволяє підключати плати KX-T20691 (зовнішнього доступу до сервісу АТС - DISA), домофона і зовнішніх пристроїв.

Програмується навіть непідготовленим користувачем.


Samsung Electronics Hybrid Key System NX 308, 820, 1232

Забезпечують розширення відповідно 3/8 (максимум 11), 4/12 (максимум 28) та 8/16 (максимум 48). Використовують системні телефонні апарати серії NX, в яких реалізований режим hands-free. Працюють з довільною системою голосової пошти. Дозволяють користуватися системними телефонними апаратами від станцій SKP-308H, SKP-36HX, SKP-816H. Відрізняються дуже маленькими габаритними розмірами тіла АТС: найбільша із станцій, NX-1232, має розміри 530x412x140 мм при вазі 8,9 кг. Відомості про можливості нарощування не приводяться.

Серія Samsung SKP

SKP-308H - це дуже маленька Key System, що забезпечує розширення 3/8 через системні телефонні апарати. Існує можливість розширення з використанням SLT-апаратів.
SKP-36H - серйозно, тіло системи знаходиться у металевому корпусі. Базова конфігурація забезпечує розширення 6/18. Має карти розширення і кілька типів системних апаратів, що забезпечують 15 типів конфігурацій - від 6/8 до 6/30. Дозволяє підключати два домофона.
Фахівці Samsung Electronics вважають найкращою моделлю SKP 56/120HX, яка володіє найбільшим набором функцій і можливість розширення до 120 портів. З перерахованих вище це перша УПАТС, заявлена ​​як міні-АТС (вона підтримує вузлову сигналізацію).
Станції Lucent Technologies PARTNER (Partner, Partner Plus і Partner II) є класичним прикладом Key System. Станція нарощується до 16 зовнішніх абонентських ліній на 48 абонентів. Працює через системні телефонні апарати трьох типів: MLS-6 (6-кнопковий), MLS-12 (12-кнопковий з дисплеєм), MLS-34D (34-кнопковий з дисплеєм). Є 24-кнопкова приставка Call Assistant для безнаборних викликів (як по intercom, так і по зовнішніх лініях). З нетрадиційних можливостей можна відзначити функцію екстреного групового виклику всіх внутрішніх абонентів. Всі системні телефони забезпечені функцією гучного зв'язку.

Lucent Technologies Merlin Legend

Станція нарощується до 80 зовнішніх ліній і 144 внутрішніх абонентів, що відповідає 224 портам і забезпечує 108 одночасних Неблокована розмов. Дозволяє підключатися до мережі як по абонентських лініях, так і через інтерфейси аналогових з'єднувальних ліній з сигналізацією E & M.
NORTEL пропонує три моделі міні-АТС - Meridian Norstar 3/8, Norstar Compact 6/16, Norstar Modular 8/24
Спікерфон є на всіх системних телефонних апаратах. Адаптер для підключення зовнішньої аналогової оргтехніки - факса, автовідповідача, ідентифікатора пластикових карт, - а також домофон і будильник (нічний дзвінок) придбаваються як додаткове обладнання. Голосова пошта систем Star Talk (стандарт обміну голосовими повідомленнями Amis) виробництва NORTEL отримується додатково і має кілька різновидів з різними ступенями складності. Нарощування може бути забезпечене не за рахунок фізичного або логічного з'єднання двох і більш станцій, а на основі модернізації апаратури та програмного забезпечення АТС.
Остання модифікація Norstar Modular 8/24 розширюється за допомогою модулів зовнішніх і внутрішніх ліній до 128 портів (при будь-якому поєднанні внутрішніх і зовнішніх ліній). Має чотири типи системних телефонних апаратів серії М7. Апарат М7310 може бути оснащений функцією контролю за трафіком. До апарату М7324 підключаються один або два додаткові модулі САР (консолі) відповідно з 48 чи 96 програмованими клавішами. Цей апарат використовується і як консоль управління. Система дозволяє програмувати апарати, не зачіпаючи програми тіла АТС, завдяки чому при перенесенні телефонного апарату на нове місце зберігається програма користувача. Крім того, апарат М7100 забезпечує підключення навушників.
Станція розпорядженні багатими можливостями переадресації дзвінків всередині всієї області intercom і дозволяє посилати повідомлення на РК-дисплей іншого телефонного апарату всередині цієї області. Максимальна довжина виносу апарату - 790 м. Можна підключати модулі DISA (Direct Inward System Access) і DID (Direct Inward Dialling).
АТС Norstar є одним з елементів серії маркетингових продуктів класу MERIDIAN. Вони орієнтовані на забезпечення всіх технологічно здійсненних комутаційних можливостей в єдиній стилістиці. Для всіх продуктів даної компанії характерно потужне програмне забезпечення. Міні-АТС NORTEL можуть з'єднуватися один з одним по виділеним сполучних лініях з Е & М-сигналізацією, що дозволяє створити потужну виділену мережу. Ці АТС мають достатньо велике число зовнішніх пристроїв, що підключаються, включаючи пристрій Norlink для зв'язку з персональним комп'ютером, за допомогою якого програмується станція Norstar. Програмне забезпечення може входити і в додаткову комплектацію.
Ericsson не пропонує Key System в класичному розумінні, однак у цій якості можна використовувати АТС типу Business Phone Select, Business Phone50 і Business Phone250 на 48, 50 і 250 абонентів відповідно. Ці станції можна включати як в абонентську сполучну лінію, так і в аналогові сполучні лінії з цілим набором сигналізацій, що значно розширює сервісні можливості.

Business Phone50

Забезпечує розширення від 4 до 16 аналогових телефонних ліній на 8-32 телефонних апарата і можливість конференції для 6 учасників.
Для Ericsson Business Phone250 можливе розширення від 4 телефонних ліній на 20 абонентів до 20 ліній на 200 абонентів. Маються до трьох консолей оператора. АТС інтегрована зі спеціально розробленим обладнанням стандарту DECT. Фіксований та рухливий телефони працюють "в тандемі" (по одному номеру). Станція може нарощуватися: від одного до трьох настінних шаф.
Всі АТС серії Business Phone працюють з чотирма типами системних телефонних апаратів: Basic (три функціональні клавіші крім тастатури), Economyplus (п'ять функціональних клавіш крім тастатури плюс гучний зв'язок), Standard (всі функції Economyplus плюс РК-дисплей), Executive (29 функціональних клавіш не рахуючи тастатури і РК-дисплей на 120 символів). За допомогою приставки апарат можна наростити до 48 функціональних клавіш. Апарати дозволяють програмувати деякі конфігурації системи.
Підключається будь аналогова техніка. Є вбудована система голосової пошти MD-D або VMU-MD. Функції комп'ютерної телефонії здійснюються двома пакетами: Desktop Manager забезпечує такі засоби, як телефонні довідники та набір номера через ПК, а Business Link - комп'ютерний моніторинг трафіку і технічного обслуговування.
Відмінною особливістю станцій Ericsson можна вважати фірмову адаптацію під схему організації бізнесу. Основна орієнтація при конфігурації "на замовлення" пов'язана з організацією центру управління викликами (центру обслуговування викликів - ЦОВ). ЦОВ об'єднує автоматичний розподіл викликів з можливостями інформаційних систем управління. Завдяки цьому поліпшуються обслуговування і контроль над ресурсами управління - як у режимі реального часу, так і при відстроченому аналізі. Фактично, ЦОВ виконує функції адміністратора, який здійснює інформаційне обслуговування персоналу. Він дозволяє регулювати черзі і максимально використовувати людський ресурс компанії, а поєднана з ним система управлінської інформації забезпечує практично всі ділові операції.

Siemens Profiset master

Найменша абонентська "пристосуватися" з розширенням 1/3. До телефонної лінії підключається спеціальний телефонний апарат, а до нього - ще три будь несистемних. До першого пристрою можна підключити факс і домофон. Станція підтримує більше двадцяти сервісних функцій, включаючи аварійний режим (падіння напруги в мережі). Надзвичайно мила річ, і вже є в масовому продажі (1,5 млн руб. За системний телефон в магазині побутової техніки).
Siemens euroset line 8 забезпечує розширення 2/8 і використовує будь-які телефонні апарати. Може працювати і по одній телефонній лінії. У базовій конфігурації поставляється тільки тіло станції. Розміри 280x240x40 мм, маса 700 г. Винос лінії до кінцевих пристроїв - до 1000 м.
Euroset line 16 розроблена по аналогової технології і має можливість розширення. Базова конфігурація 2/8. Розширення здійснюється за допомогою двох настановних місць для модулів зовнішніх ліній / абонентських пристроїв, що приєднуються по каскадної схемою: 1/0, 0/4, 1/4. Можливе підключення штатних зовнішніх пристроїв: домофона, програвача музичних заставок, принтера для роздруківки даних моніторингу трафіку, приставок з додатковими клавішами. Працює з звичайними телефонними апаратами.

Сімейство АТС Siemens Hicom.


До міні-АТС відносяться Hicom 100, 100E, 150Е.


Hicom 100 сертифікована як міні-АТС і забезпечує розширення від 1/2 до 24/128. Працює з системними телефонними апаратами трьох типів (Ultraset memory, ultraset comfort, ultraset standart) і розширює приставкою ultraset expansion.
Hicom 100E забезпечує таке ж розширення, як і Hicom 100, а крім того, підтримує стандарт DSS-1 та може бути укомплектована модулями аналогових з'єднувальних ліній. Працює з трьома типами системних телефонних апаратів - Standard 100E, Comfort 100E і Memory 100E. В Comfort 100E і Memory100E використана нова концепція адаптерів, які встановлюються в підставу телефонних апаратів і дозволяють підключити до системи інший телефонний апарат без допомоги додаткового кабелю.
Завдяки акустичному адаптера до системи підключаються додаткові приналежності для телефонного зв'язку, зокрема колонка активного гучномовця, другі навушники або додатковий мікрофон. На базі системного апарату і відповідного адаптера може бути організований домофон.
За способом підключення система Hicom150E - це УПАТС на 150 терміналів, однак про неї варто згадати у зв'язку з наступними обставинами. Вона може працювати з адаптерами і системними телефонними апаратами п'яти типів (Entry 150E, Basic 150, Standard 150E, Comfort150E, Memory150E), а з урахуванням можливостей розширення цих апаратів - до дев'яти типів. На основі станції можна побудувати Багатостанційний мережу c допомогою протоколу CorNet. Проте найважливіша особливість полягає в тому, що до цієї станції не має сенсу підключати міні-АТС в режимі навантаження (а це досить поширене для інших типів УПАТС).
Telrad JINNI - молодша з АТС сімейства Digital Key BX (S-128, S-400 - УПАТС на 128 і 400 портів відповідно). Офіційний представник і дистриб'ютор фірми Telrad - московська фірма Лауд-Лінк. Станція забезпечує розширення від 4/9 до 12/25, що відповідає 37 портам. Працює як із системними, так і з аналоговими апаратами.
Єдина з розглянутих, станція є моделлю 1997 р. має повністю цифрову інфраструктуру, включаючи оцифровку мовного сигналу для швидкості передачі 64 кбіт / с (за відповідною рекомендацією). Це дозволяє організувати ISDN по каналу 2В + D по всій області intercom (внутрішнє хмара ISDN). Підтримує конференцію (до 5 учасників). Може комплектуватися системними телефонними апаратами 7 типів, правда не всі апарати підтримують гучний зв'язок.
Станція має можливість програмування з будь-якого системного апарата. Загальне програмування здійснюється адміністратором також з системного апарату, а не через окремий комп'ютер. Нарощується по портах і сумісна по крайовому устаткуванню зі старшими станціями сімейства.
У подібного роду оглядах вітчизняна техніка часто опиняється в числі аутсайдерів. Аналітики пояснюють це важким спадком минулих років, що почасти вірно, оскільки в Росії маркетингові продукти довго були не в честі. "Не гаразд скроєний, але міцно зшитий і кожен стілець у нього говорив ... і я, ... і я Собакевич" - напевно, так можна було б охарактеризувати вітчизняні пристрої. Такий стиль знаходить своїх покупців і зараз. Типів міні-АТС було дуже мало (всього два). Станції використовували дискові телефонні апарати (іноді з гербом) в якості основних і оригінальний безнаборний апарат в якості "системного".
Зараз розробники часто пропонують створення пристрою оперативного і диспетчерського зв'язку під конкретне замовлення. Таким чином виробники полегшують собі життя, оскільки "станція для малого та середнього бізнесу" має досить розпливчастий цільової адресу. Потрібно відзначити: оскільки російські міні-АТС створюються не як маркетингові продукти, то буває важко відразу розпізнати використовувані в них оригінальні рішення.
Перш в якості апаратури диспетчерського зв'язку на вітчизняних підприємствах в основному використовувалися автоматичні, напівавтоматичні та ручні комутатори. Сучасні версії такої апаратури розробляються і зараз; вони можуть скласти конкуренцію міні-АТС при частковому технічному переозброєнні підприємства.
Станція оперативної телефонного зв'язку "Регіон-120" випускається московським АТ "АМ Телеком" і забезпечує розширення від 4 до 10 телефонних ліній на 108 стандартних телефонних апаратів. В системі передбачені два центральних пульта з двома додатковими приставками по 48 клавіш. Особливостями станції є використання в якості центрального пульта апаратів фірми LG Electronics і наявність режиму повної конференції.
Московське об'єднання АТ "Лотес" пропонує п'ять міні-АТС типу EMS з дуже гнучкими можливостями розширення (від 1/5 до 24/180), комплектованих системними телефонними апаратами "Фетап" (вітчизняні кнопкові апарати).
Це об'єднання випускає також чотири типи спеціалізованих телефонних систем TEAMSET з можливостями розширення від 3/6 до 36/24. Вони іческій плані. Якщо всередині системи існують цифрові канали, то, як мінімум, треба говорити про оцифрування мовного сигналу, про що багато виробників мовчать. Судячи з усього, під цифровими маються на увазі міні-АТС з варіабільним управлінням комутаційними схемами, для чого в керуючої схемою замість мультиплексора з дешифратором повинен стояти процесор. А це вже дуже близько до комп'ютера.
Поки ще першу скрипку грають виробники комунікаційної техніки. Але вже зараз звичайному користувачеві складно відрізнити апаратуру управління місцевої телефонної мережею від апаратури, організуючою ЛВС між комп'ютерами. Та й фірми-виробники в ряді випадків одні і ті ж. Мабуть, скоро замість двох апаратів (ПК і телефону) на офісному столі з'явиться один гібридний апарат - або телефон з безліччю клавіш і дисплеєм SVGA, або комп'ютер з трубкою і дисковим номеронабирачем під кнопкою RESET. У зв'язку з появою таких пристроїв неминуче посилиться конкуренція між комп'ютерними і телекомунікаційними компаніями.
Для телефоністів настають важкі часи, бо, як говориться в тому ж "Заповіднику гоблінів", цитатою з якого ми почали свою статтю: "Планета змінилася. Всі ми, весь маленький народець, і ті, хто не так вже малий, спускаємося в долину, де тіні густі і непроникні, ми йдемо від усього живого, і нам настає кінець. І здригаєшся, як це гірко, бо ми були доблесним плем'ям, незважаючи на багато наші недоліки ".

Поради покупцеві міні-АТС


У продавця міні-АТС в першу чергу потрібно попросити сертифікат на продукт, який повинен містити приблизно наступний текст: "Справжнім сертифікатом МС РФ засвідчує відповідність малої цифрової ВАТС (ім'я АТС) технічним вимогам до малих УАТС, включених в абонентські комплекти міських АТС." У сертифікаті приклад маркетингового продукту. На ринку представлені кілька типів компаній, що випускають міні-АТС:
 • компанії, які не є великими виробниками комутаційного обладнання, але мають багатий досвід виготовлення побутової техніки - магнітофонів, телевізорів, кухонних комбайнів та ін (наприклад, Panasonic, Samsung). Для них створення міні-АТС - спосіб розширення асортименту з торговою маркою компанії; 
 • компанії-виробники телекомунікаційної техніки (Ericsson, Nortel, AT & T). Для них випуск міні-АТС є частиною загальних програм з розвитку телекомунікацій;
 • електротехнічні гіганти (Siemens, Phillips), які виробляють майже все, що пов'язано з електрикою.
Знаючи, до якої з цих груп відноситься конкретний виробник міні-АТС, можна зрозуміти, що за продукт він здатний запропонувати.
Маркетинговий продукт розробляється на основі аналізу цільових ринків. Міні-АТС створюються (теж на базі такого аналізу) спеціально для малого і середнього бізнесу. Малий і середній бізнес - це нормативне поняття, по-різному визначається в різних країнах. Міні-АТС може бути призначена виключно для роботи в офісах компаній, що належать до сфери малого та середнього бізнесу країни - виробника обладнання, та забезпечувати відповідний набір функцій. Однак більшість станцій випускаються потужними транснаціональними корпораціями, тому їх функції відповідають вимогам якогось усередненого цільового ринку.

Коротко розповімо про норми на малий і середній бізнес в різних країнах.


У Німеччині офіційних норм не існує. Конкретні показники використовуються в різних схемах підтримки.
У США нормативним документом є Small Business Act, згідно з яким до даного сегменту відносяться компанії, що не займають домінуючого положення на ринку і задовольняють певним кількісним критеріям (по чисельності найманих працівників або річному обороту). Конкретні цифри встановлюються для кожної галузі в програмуванні станції необхідно враховувати, що тон перед набором додаткового номера повинен бути вираженим, інакше зухвалий абонент не зрозуміє, що йому робити далі. По суті, ця функція вимагає інструктажу для абонента, що частково позбавляє її заявляються переваг.

Спонсор статті:
Переглядів: 27 | Додав: denikin | Теги: АТС, міні-АТС | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email:
Код *:
Поиск по сайту
Все для дому
категории
Двері і вікна [11]
Інтер'єр і дизайн [23]
комунікації [3]
Ландшафтний дизайн [0]
Будівництво з нуля [1]
як вибрати інструмент [5]
ванна кімната і санвузол [19]
оздоблювальні роботи [19]
матеріали [34]
електрика [4]
підлога [11]
печі каміни [1]
аксесуари [9]
сантехнiка [6]
меблі [4]
Дизайн - проекти [6]
Готові дизайн проекти квартири і будинки. Безкоштовно дизайн інтер'єру кухні, ванної та туалету, вітальні та спальні, дитячої, передпокою. Дизайн проекти офісів і кафе. Проекти типових квартир і дизайн заміського будинку, дачі, лазні
балкон і лоджія [1]
Архив записей
Поділитися


популярні статті
Пробка на підлозі - мінуси і плюси (0)
Дизайн - проект спальні в японському стилі (0)
Меблі для спальні: ліжка (0)
Поліуретановий лак (0)
Натяжна стеля в спальні (0)
Флокові покриття (0)
Зимовий сад на балконі (0)
Натуральний лінолеум (0)
Ванна кімната для дівчини. Дизайн - проект (0)
Внутрішнє оздоблення цегляного будинку (0)
Дзеркала в інтер'єрі (0)
Структурна штукатурка (0)
Дизайн - проект дитячої кімнати (0)
Клейові стелі (0)
Оздоблення кухні декоративним каменем (0)
Дизайн - проект маленької ванної кімнати (0)
Внутрішня обробка дачного будинку (0)
Живопис в сучасному інтер'єрі (0)
Ремонт маленької спальні (0)
Дизайн кухні 12 м (0)
Картини для кухні (0)
Звукоізоляція квартири в панельному будинку (0)
Французький балкон (0)
Дизайн стель в спальні (0)
Кухонні меблі - куточки. Як вибрати куточок для кухні (0)
Пластикові панелі для стелі (0)
Яка підкладка під ламінат краще (0)
Укладання мозаїчної плитки (0)
Мармурові підвіконня (0)
Ковані меблі для передпокою (0)
Обробка стелі на кухні (0)
Ковані меблі для спальні (0)
Сучасний інтер'єр спальні (0)
Фарбування стін на кухні (0)
Кухонна мийка з каменю (0)
Молдінги стельові (0)
Самостійна укладання ламінату (0)
Варіанти освітлення кухні (0)
Підвіконня - стільниця (0)
Сушка для рушників електрична (0)
Як наклеїти фотошпалери (0)
Клінкерні термопанелі (0)
Дерев'яна ванна кімната (0)
Шафки для ванної кімнати (0)
Гідроізоляція ванної кімнати (0)
Установка кухонного миття (0)
Як правильно клеїти вінілові шпалери (0)
Ванна в дерев'яному будинку (0)
Планування і дизайн передпокою в будинку (0)
Морська тема в оформленні дитячої кімнати (0)
Які шпалери вибрати для спальні (0)
Скла для міжкімнатних дверей (0)
Чим обробити стіни в передпокої (0)
Інтер'єр малогабаритної кухні (0)
Російський і радянський фарфор в інтер'єрі (ексклюзив) (0)
Підйом по спіралі (0)
Як вибрати сходи-драбину? (0)
Оздоблення фасадів (0)
Натяжна стеля на кухні (1)
Мобільний будинок Port-a-Bach (0)
Скляні міжкімнатні двері (0)
Вініловий сайдинг (0)
Рушникосушки водяні з нержавіючої сталі (0)
Вибір дверей (0)
Покриття ванни емаллю (0)
Зовнішня обробка цегляного будинку (0)
Віртуальна нерухомість (0)
Планування кухні. Острівна і півострівна планування кухні (0)
ЯК ВИБРАТИ ГАЙКОВЕРТ? ВИДИ І ТИПИ ГАЙКОВЕРТІВ (0)
Интерьер в стиле минимализма (0)
НАСОСИ. СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ. ТИПИ (0)
Вибір передпокої (0)
Масивна дошка (0)
Про користь дзеркал (0)
Електропроводка: корисні поради (0)
Як повернути колишній блиск старому паркету (0)
Вартість ремонту (0)
Позначення ЛКМ (лакофарбових матеріалів) (0)
Пінобетон (0)
Обклеювання стін тканиною (0)
Квіти для ванної кімнати (0)
Інтер'єр маленької вітальні (0)
Кахельну підлогу на кухні (0)
Ремонт ванної кімнати під ключ (0)
Обробка ванної кімнати пластиковими панелями (0)
Перепланування ванної (0)
Наливні підлоги з ефектом 3 D (0)
Дзеркальні стелі (0)
Лакування деревини (0)
Пергамін (0)
Еластобіт (0)
Стеклоеласт (0)
Процес монтажу пластикових вікон (0)
Кухонні столи зі скла (0)
Теплоізоляція балкона (0)
Виготовлення дверної арки (0)
Шпаклівка (0)
Як вибрати змішувач (0)
Легкі металоконструкції (0)
Переваги бітумної черепиці (0)
Календарь
«  Грудень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Google