Секрети сталевих дверей - 2 Грудня 2012 - Будівництво, ремонт, благоустрій, дизайн інтер'єру
Неділя, 24.02.2013, 13:00
Приветствую Вас Гість | RSS
Головна » 2012 » Грудень » 2 » Секрети сталевих дверей
12:40
Секрети сталевих дверей

Секрети сталевих дверей

Критерії вибору сталевих дверей. Огля д в допомогу покупцеві. 


В даний час на російському ринку сталевих дверей склалася досить сприятлива і в той же час складна для споживача ситуація: безліч продавців пропонує продукцію вітчизняного та зарубіжного виробництва на будь-який смак. Великий ціновий діапазон, різноманіття варіантів виконання і захисних властивостей, широкий спектр супутніх послуг. Така різноманітність вимагає від покупця додаткових знань, щоб правильно оцінювати пропоновані товари. На жаль, тут є багато можливостей для обману не дуже обізнаного покупця. З іншого боку, часом сам же покупець провокує продавців і виробників на свідомо нечесну гру, заперечуючи аксіому, що якісні речі і сервіс не можуть коштувати дешево. У цієї точки зору можуть бути дві причини: об'єктивна - фінансові можливості покупця і суб'єктивна, заснована на застарілих поглядах і системах оцінки. У сукупності вони є головним гальмом розвитку ринку. У цій ситуації, як нам здається, виробник, зацікавлений не в сьогочасної надприбутки, а в просуванні хорошого товару і підтримці іміджу своєї марки, повинен зосередитися на чесних і професійних консультаціях покупців по своєму продукту. При цьому пропоновані виробником вироби повинні мати максимальною якістю при заданою ціною. Зараз, як ніколи раніше, важливо довести до покупця ідею, що "ми не настільки багаті люди, щоб купувати дешеві речі". Керуючись цими міркуваннями, пропонуємо огляд основних конструкцій дверей на ринку в допомогу майбутньому покупцеві.

При всій простоті двері є механізмом, в якому кожен елемент відіграє важливу роль: і полотно, і замикаюча система, і коробка, і наповнювач, і зовнішній вигляд - всі вони в комплексі формують вигляд виробу, яке ми оцінюємо.

Отже, полотно. Найпоширенішою сьогодні є каркасна технологія виготовлення полотна. Існують два основні типи каркасів: виготовлені на основі прокату з низьковуглецевої сталі або на основі тонких штампованих профілів. До переваг першого можна віднести хорошу несучу здатність і стійкість до ударних навантажень, а до переваг другого - просторову жорсткість і легкість. Якість і довговічність полотна в обох випадках залежить від якості вихідних матеріалів, їх обробки та складання. Обшиваються каркаси металевими листами з обох сторін. Необхідно звертати особливу увагу на товщину зовнішнього аркуша. Він захищає всю запірний систему, будучи перешкодою для ріжучих інструментів і важелів, і не повинен бути дуже тонким. Основна маса дверей оснащена зовнішніми аркушами товщиною до 1,5, рідко до 2,0 мм. Лише на деяких моделях їх товщина досягає 4,0 мм. Зовнішній лист формує і притвор дверей, що забезпечує герметичність. Якщо ви не хочете знати, що курить ваш сусід, варто звернути увагу на щільність прилягання полотна до рами і на якість ущільнення по периметру.

У будь-яких дверей елементом, що забезпечує її функціонування, є замикаюча система і її серце - замок, найвідповідальніше і вразливе ланка. Грамотно зламаний, він дає можливість майже безперешкодно відкрити двері. Користуючись цим, зловмисники, в більшості випадків, починають свою "роботу" саме з замків. Вважається, що за допомогою відмички відкриваються переважно замки сувальдного (сейфового) типу. Це вірно по відношенню до найпримітивніших моделям. Трьох-і четирехоборотние сувальдні замки відкрити відмичкою практично неможливо. Підбір дубліката або відмички зовсім марний при розтині замків з радіальними циліндрами підвищеної секретності (плоский з PIN-кодом). Це, наприклад, циліндри таких фірм як CISA, Vachette, Winkhouse, Mul-T-Lock, та інших. У свою чергу, підвищена таємність пасує перед простими пристосуваннями типу дрилі або кувалди. Якщо двері обладнана циліндровим замком, то область циліндрів повинна бути захищена з двох сторін спеціальними броненакладками: зовні проти висвердлювання, зсередини - проти вибивання. На сьогоднішній день це оптимальний варіант захисту. В якості одного із способів посилення замку, що робить його "міцним горішком", служить поєднання сувальдного і циліндрового механізмів в одному корпусі (деякі моделі ISEO і подібні). При цьому, щоправда, збільшується кількість ключів у зв'язці. Є й екзотичні способи - маскування замку в порожнині дверного полотна, що не дозволяє однозначно обчислити його місце розташування.

Продовженням замку в системі запирання є ригелі або замикаючі штирі. Вони забезпечують фіксацію дверей в рамі в закритому положенні. Від якості їх виготовлення і надійності залежить, як довго двері буде чинити опір зловмисникам, і чи завжди власник квартири зможе відкрити двері своїм ключем. Ригелі бувають рухливими (активними) і статичними (пасивними). Існує думка, що чим більше ригелів і чим вони товщі, тим надійніше двері. Це не зовсім вірно. Кожен додатковий ригель безглуздий з моменту, коли двері стає простіше виламати зі стіни, ніж з рами. У всьому важлива міра. Найбільш надійними і довговічними є дискові й самоочисні викидних ригелі. У висувних ригелів є один недолік - для повноцінної роботи замикаючої системи необхідне точне збіг осей ригеля і його відповідної частини в рамі. Виконати цю умову часто не дозволяють деформації будівельних конструкцій, що відбуваються з часом. Щоб уникнути заклинювання дверей, діаметр відповідь частин роблять з запасом більше діаметру ригелів або встановлюють у відповідні частини м'яті пластикові «склянки», що дають можливість люфта.

Важливе місце в конструкції дверей займають петлі. Вони відповідають за ергономічність і надійність роботи дверей. Найбільш поширені звичайні зовнішні петлі. Вони добре себе зарекомендували на дверях легкого типу до 60-70 кг. Зі збільшенням маси полотна, навантаження на петлі та їх знос значно зростають. У цьому випадку застосовуються зовнішні петлі посиленої конструкції з підшипниками або більше витривалі приховані петлі-осі з підшипниками і наполегливими регулювальними кульками. Для правильної і тривалої роботи двері кількість петель не повинно перевищувати двох, а відстань між ними повинна бути максимальною. Ні за яких обставин петлі не можуть служити основним пасивним ригелем - у разі їх спилювання розтин дверей істотно спрощується.

Кілька слів про дверних рамах. Вони відрізняються один від одного тим, з якого типу профілю зроблені і як установлюються в прорізі, в будь-якому місці або тільки внакладку зовні. За надійності обидва ці способи практично однакові, якщо кількість анкерів достатня, і розташовані вони правильно - по всьому периметру, не менше двох на бік. Якщо говорити про виламування дверей зі стіни, то, на наш погляд, більш надійна установка рами в середині отвору. При монтажі дверей головним параметром є розмір рами. Двері, що випускаються на потокових лініях, мають стандартизовані, фіксовані з певним кроком, або уніфіковані розміри. Нерідко це призводить до необхідності зміни розмірів прорізу. Індивідуальні ж двері, які виготовляються із застосуванням налагоджених технологій і збирані вручну, більш дорогі, але можуть бути майже будь-яких розмірів під проріз.

Останнім, але важливим в комплексі з іншими, критерієм вибору є обробка. Тут, як мовиться, "на смак і колір ...". Покупець вільний вибирати двері у відповідності зі своїми вподобаннями. Благо вибір настільки великий, що можна підібрати практично будь-який варіант, від невигадливого пластику, до дерев'яних розкладок, скла або благородної неіржавіючої сталі. Ми вважаємо, що зовнішній вигляд будь-якого виробу повинен бути не "просто так", а відбивати його функцію, носити смисловий зміст, тому воліємо обробляти свої двері в строгому стилі Привіт-Tech, показуючи роботу з "живою" сталлю.

Збираючись придбати сталеві двері, кожен повинен, перш за все, задати собі питання: "Навіщо мені потрібна сталеві двері". Напевно більшість відповість, що сталеві двері їм потрібна для власної безпеки і для захисту квартири. Цей мотив покупки визначає міру відповідальності покупця перед самим собою. Іноді дешева двері можуть принести більше витрат, ніж одного разу куплена дорожча, але якісна. Вибирати двері слід не тільки за зовнішнім виглядом, а, перш за все, по технічній озброєності. Квартирні двері не підлягають обов'язковій сертифікації в якості засобів захисту. Проте якщо виробник декларує спеціальні захисні властивості, передбачені системою ГОСТ, то наявність сертифікату - єдине підтвердження істинності його слів. Також особливу увагу слід звернути на умови гарантійного та післягарантійного обслуговування.

І останнє. Придбавши надійні двері, не спокушайтеся. Практично будь-яка двері може бути розкрита протягом 20-30 хвилин, тому в боротьбі зі зломщиком важливо максимально обмежити його час для "роботи". Встановіть додатково сигналізацію, і ви зможете бути впевнені в своєму спокої до тих пір, поки технічний прогрес не навчить зломщика обходити її.

Спонсор статті:
Переглядів: 19 | Додав: denikin | Теги: сталеві двері | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email:
Код *:
Поиск по сайту
Все для дому
категории
Двері і вікна [11]
Інтер'єр і дизайн [23]
комунікації [3]
Ландшафтний дизайн [0]
Будівництво з нуля [1]
як вибрати інструмент [5]
ванна кімната і санвузол [19]
оздоблювальні роботи [19]
матеріали [34]
електрика [4]
підлога [11]
печі каміни [1]
аксесуари [9]
сантехнiка [6]
меблі [4]
Дизайн - проекти [6]
Готові дизайн проекти квартири і будинки. Безкоштовно дизайн інтер'єру кухні, ванної та туалету, вітальні та спальні, дитячої, передпокою. Дизайн проекти офісів і кафе. Проекти типових квартир і дизайн заміського будинку, дачі, лазні
балкон і лоджія [1]
Архив записей
Поділитися


популярні статті
Пробка на підлозі - мінуси і плюси (0)
Дизайн - проект спальні в японському стилі (0)
Меблі для спальні: ліжка (0)
Поліуретановий лак (0)
Натяжна стеля в спальні (0)
Флокові покриття (0)
Зимовий сад на балконі (0)
Натуральний лінолеум (0)
Ванна кімната для дівчини. Дизайн - проект (0)
Внутрішнє оздоблення цегляного будинку (0)
Дзеркала в інтер'єрі (0)
Структурна штукатурка (0)
Дизайн - проект дитячої кімнати (0)
Клейові стелі (0)
Оздоблення кухні декоративним каменем (0)
Дизайн - проект маленької ванної кімнати (0)
Внутрішня обробка дачного будинку (0)
Живопис в сучасному інтер'єрі (0)
Ремонт маленької спальні (0)
Дизайн кухні 12 м (0)
Картини для кухні (0)
Звукоізоляція квартири в панельному будинку (0)
Французький балкон (0)
Дизайн стель в спальні (0)
Кухонні меблі - куточки. Як вибрати куточок для кухні (0)
Пластикові панелі для стелі (0)
Яка підкладка під ламінат краще (0)
Укладання мозаїчної плитки (0)
Мармурові підвіконня (0)
Ковані меблі для передпокою (0)
Обробка стелі на кухні (0)
Ковані меблі для спальні (0)
Сучасний інтер'єр спальні (0)
Фарбування стін на кухні (0)
Кухонна мийка з каменю (0)
Молдінги стельові (0)
Самостійна укладання ламінату (0)
Варіанти освітлення кухні (0)
Підвіконня - стільниця (0)
Сушка для рушників електрична (0)
Як наклеїти фотошпалери (0)
Клінкерні термопанелі (0)
Дерев'яна ванна кімната (0)
Шафки для ванної кімнати (0)
Гідроізоляція ванної кімнати (0)
Установка кухонного миття (0)
Як правильно клеїти вінілові шпалери (0)
Ванна в дерев'яному будинку (0)
Планування і дизайн передпокою в будинку (0)
Морська тема в оформленні дитячої кімнати (0)
Які шпалери вибрати для спальні (0)
Скла для міжкімнатних дверей (0)
Чим обробити стіни в передпокої (0)
Інтер'єр малогабаритної кухні (0)
Російський і радянський фарфор в інтер'єрі (ексклюзив) (0)
Підйом по спіралі (0)
Як вибрати сходи-драбину? (0)
Оздоблення фасадів (0)
Натяжна стеля на кухні (1)
Мобільний будинок Port-a-Bach (0)
Скляні міжкімнатні двері (0)
Вініловий сайдинг (0)
Рушникосушки водяні з нержавіючої сталі (0)
Вибір дверей (0)
Покриття ванни емаллю (0)
Зовнішня обробка цегляного будинку (0)
Віртуальна нерухомість (0)
Планування кухні. Острівна і півострівна планування кухні (0)
ЯК ВИБРАТИ ГАЙКОВЕРТ? ВИДИ І ТИПИ ГАЙКОВЕРТІВ (0)
Интерьер в стиле минимализма (0)
НАСОСИ. СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ. ТИПИ (0)
Вибір передпокої (0)
Масивна дошка (0)
Про користь дзеркал (0)
Електропроводка: корисні поради (0)
Як повернути колишній блиск старому паркету (0)
Вартість ремонту (0)
Позначення ЛКМ (лакофарбових матеріалів) (0)
Пінобетон (0)
Обклеювання стін тканиною (0)
Квіти для ванної кімнати (0)
Інтер'єр маленької вітальні (0)
Кахельну підлогу на кухні (0)
Ремонт ванної кімнати під ключ (0)
Обробка ванної кімнати пластиковими панелями (0)
Перепланування ванної (0)
Наливні підлоги з ефектом 3 D (0)
Дзеркальні стелі (0)
Лакування деревини (0)
Пергамін (0)
Еластобіт (0)
Стеклоеласт (0)
Процес монтажу пластикових вікон (0)
Кухонні столи зі скла (0)
Теплоізоляція балкона (0)
Виготовлення дверної арки (0)
Шпаклівка (0)
Як вибрати змішувач (0)
Легкі металоконструкції (0)
Переваги бітумної черепиці (0)
Календарь
«  Грудень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Google