Способи скління балконів і лоджій - 16 Жовтня 2012 - Будівництво, ремонт, благоустрій, дизайн інтер'єру
Четвер, 03.01.2013, 15:19
Приветствую Вас Гість | RSS
Головна » 2012 » Жовтень » 16 » Способи скління балконів і лоджій
07:20
Способи скління балконів і лоджій
Способи скління балконів і лоджій

Способи скління балконів і лоджій
Засклити балкон або лоджію можна по-різному.

Спочатку балкони і лоджії замислювалися для того, щоб люди мали легкий доступ до свіжого повітря. Проте сьогодні практично всі лоджії і велика частина балконів скляться. Причин для того, щоб засклити лоджію або балкон більш, ніж достатньо: це і прагнення розширити корисну площу квартири, і бажання поліпшити теплозбереження, а також ряд інших технічних або психологічних мотивів.
Балконом називають відкритий майданчик, яка примикає з одного боку до зовнішньої стіни, а по іншим замкнута огорожею висотою не менше 1 м. Лоджія - це майданчик, з трьох сторін оточена стінами і лише з одного боку - огорожею.

Популярність скління лоджій і балконів привела до того, що в столиці сьогодні скління лоджій і балконів спочатку закладається в проекти житлового будівництва. Обсяг скління лоджій і балконів оцінюються фахівцями в 35 - 40% від загального обсягу світлопрозорих конструкції. Засклити балкон або лоджію можна по-різному.

Перший спосіб. Звичайне скління - установка на балконі рам (металевих, дерев'яних, пластикових) зі вставленими в них стеклами (звичайними, тонованими, вітражними і ін). Таке скління трохи приглушить шум вулиці і на 2 - 3 градуси підвищить температуру в "приміщенні". У підсумку замість звичайного балкона виходить засклений простір - веранда.

Другий спосіб. Евроостекленіе - більш якісний і надійний, але і більш дорогий спосіб благоустрою балкона. У поняття "евроостекленіе" входить:
установка імпортного віконного профілю;
вибір і установка стекол (іноді склопакетів);
герметизація приміщення спеціальною піною або іншим герметиком (заповнюються зазори між рамами і стінами). Якісно виконана герметизація не тільки перешкоджає проникненню вологи через зазори на балкон, але і покращує теплоізоляцію;
нанесення на алюмінієвих профіль порошкової фарби. Фарба додатково захищає конструкцію від атмосферних впливів, а заодно й прикрашає її; внутрішня обшивка балкона (виконується за бажанням замовника), використовуються різні матеріали - пластикова, дерев'яна вагонка, пластикові панелі і ін
Балкон після евроостекленія - більш комфортабельний і гарний, але не теплий. І якщо є бажання і можливість зробити з балкона додаткову кімнату, необхідно його утеплити.
  

Третій спосіб. Поєднання евроостекленія з різними видами спеціального утеплення. Процедура потягне за собою серйозні будівельні роботи і перетворення, тому що тепла і сухості тут можна домогтися, тільки зробивши теплими стіни і підлогу. Тому, крім скління, для цього потрібно:

прокласти утеплювач по всьому периметру балкона, а також на підлозі і стелі;
зробити гідроізоляцію;
виконати обшивку стін і стелі відповідним (за смаком і можливостям) матеріалом;
вирішити питання: чи буде опалюватися балкон, а якщо буде, то яким способом;
провести освітлення; якщо розміри балкона і конструкція будинку дозволяє, можна звести внутрішні додаткові стінки (наприклад, з пінобетону або "легкого" цегли). Вони "з'їдять" частину простору, але зате в приміщенні стане значно тепліше.
Слід мати на увазі, що труби парового опалення виносити на балкон категорично заборонено, тому для опалення доведеться використовувати інші методи - пристрій теплої підлоги (спеціальної системи електропідігріву, що працює за принципом електрогрілки), установку електрокаміна та інших місцевих опалювальних приладів (радіатора, калорифера або кондиціонера ).
  

Різноманітність видів скління балконів і лоджій вражає уяву, ось деякі з них:

Засклення балконів легкими дерев'яними рамами.
Засклення балконів дерев'яними рамами поліпшеної якості.
Сталеве засклення балконів (тролейбусний варіант).
Алюмінієве скління балконів (вітчизняний профіль).
Розсувне алюмінієве скління балконів Provedal (імпортний профіль).
ПВХ-скління балконів.
 

Безрамне засклення балконів.

Скління лоджій і балконів легкими дерев'яними рамами.
У даному списку представлені варіанти скління балконів і лоджій, які можна назвати промисловими. Варіанти, які зустрічалися в радянські часи, коли через дефіцит усього і вся, в тому числі будівельних послуг, громадяни країни умудрялися винаходити найнеймовірніші способи скління балконів і лоджій з будь-якого підручного матеріалу, ми не розглядаємо.
У недавньому минулому скління балконів і лоджій легкими дерев'яними рамами був самий популярним видом скління. Однак не найнадійнішим, тому як будь-яка деревина з часом починає гнити. Засоби для захисту деревини від гниття злегка продовжують термін служби рам, але по справжньому ефективні вони тільки в закритих приміщеннях. Вплив агресивного зовнішнього середовища вмить знищує всякий натяк на товарний вид такого балконного скління.
Без перебільшення, через рік-два у необізнаного людини може скластися враження, що ви склили балкон років 20 тому. А через 5, іноді 10 років вся конструкція триматиметься на чесному слові. Якби при цьому склінні повсюдно використовувалися промислові віконні блоки - було б не так погано. Але, на жаль, дійсність показує що якість робіт багатьох саморобних фірм, і "жеківськими" майстрів, взялися подхалтурить, приблизно ідентично.
Головною недолік - якість деревини не витримує ніякої критики. Через це стулки якщо не відразу після установки, то, принаймні, через деякий час, починає "вести". Мало того, що вони погано закриваються-відкриваються, так ще і з'являються щілини. Таке скління обов'язково з часом "потече". Неприємно також те, що майже завжди рами за своєї недостатньої міцності "грають", тобто у відкритому вигляді злегка просідають під тяжкістю стекол. Дивно, але до цих пір деякі умільці пропонують скління з не отструганной деревини. Але зате і ціна відповідна, загалом, краще таке скління, чим ніяке. При цьому дерево - екологічно чистий матеріал (якщо не зрубано в чорнобильському лісі).
При оформленні замовлення на скління легкими дерев'яними рамами строго зведете наклеп розмір і розміщення стулок. Вимагайте, щоб рами і інші деталі повинні бути зроблені тільки з струганої деревини та просушеної. Уточніть товщину скла. Для дерев'яних рам оптимально, якщо вона - 4 мм. Але деякі <особливо економні> пропонують встановити стекло3 мм. Ступінь просушування деревини, з ходу визначити важко, тому доведеться покластися на удачу.


Скління лоджій і балконів дерев'яними рамами поліпшеної якості.


У даному варіанті набагато ефективніше, вирішується завдання збереження тепла. Треба відзначити, що тепло "витікає" через вікна по двох основних напрямах (у міру зменшення):

Щілини.
Скла.

Відразу обмовимося, що вибір матеріалу, з якого зроблені рами і коробка, впливає на теплообмін незначно. Звичайно, коефіцієнт теплообміну у таких матеріалів як дерево і метал відрізняється в рази, але площа поверхні, яку "покривають" рами і коробка дуже незначна, по відношенню до площі скління. Тому якість рам по критерію теплозахисту визначає не стільки матеріал, скільки якість виготовлення, точність "підгонки" і у результаті відсутність щілин.
У даному варіанті використовуються виключно заводські рами. Підігнані до коробки вони, як правило, бездоганно, щілин візуально виявити не можливо. Залишилося тільки вирішити проблему "витікання" тепла через стекла. Склопакети в практиці балконного скління з дерев'яними рамами, як правило, не використовуються, оскільки рами виходять дуже масивними і головне непорівнянно дорогими. Тому ставляться або подвійні рами, або рами з подвійним склом. Але, на жаль, рами і коробка виходять дуже масивними і при установці на огорожу балкона, виглядають там як слон в посудній лавці. Крім того, з чого б не було зроблено огорожу балкона, як би ви його не утеплювали, його коефіцієнт теплообміну ніколи не зрівняється з коефіцієнтом теплообміну капітальної зовнішньої стіни.
Засклити балкон дерев'яними рамами поліпшеної якості (без обробки, але підвіконням, козирком і відливом) в будинку серії П44 (~ 6 кв. М.) коштуватиме $ 400-450. Може бути і $ 350, але це вже підозріло, а якщо $ 300 і нижче, то <кращій якості> не варто й згадувати.


Сталеве скління лоджій і балконів (тролейбусний варіант).


Цей варіант в просторіччі названий "тролейбусним", і назва це дуже точне. Конструкція виконана із заліза, кріпиться на балконі за допомогою зварки. Скла - закруглені, окантовані гумовими ущільнювачами. Конструкція дуже міцна. Але є недоліки. Залізо іржавіє. За ним треба стежити, тобто шліфувати і фарбувати. Запірні пристрої на стулках нагадують аналогічні пристрої на промислових холодильниках, при цьому вони іноді ламаються. Деякі фірми замість них відразу ставлять шпінгалети.
Цей вид скління тримає тепло гірше всіх представлених (уявіть, що ви взимку їдете в трамваї, в якому відключено опалювання). Також цей вид скління найтемніший. Відношення площі стекол до площі всього скління найнижче зі всіх представлених. На смак і колір товаришів немає, і зовнішній зовнішній вигляд цього скління може здатися ефектним. Але вид зсередини набагато менш естетичний.
Засклити балкон у <тролейбусному> стилі (без обробки, але підвіконням, козирком і відливом) в будинку серії П44 (~ 6 кв. М.) коштуватиме ~ $ 400 (плюс-мінус 10-15%). Отже, ми розглянули варіанти, так званого, звичайного скління. Тепер розглянемо найбільш сучасний варіант захисту лоджій і балконів - евроостекленіе.


Щоб було ясно:


Широке поширення набуло скління лоджій і балконів за допомогою профілю з алюмінію. Алюмінієвий профіль в 7 разів міцніше дерева, в 2,3 рази - ПВХ. Пожежобезпечний, не тріскається, не скручується, не окислюється. Рами з алюмінію дуже естетично виглядають на балконах, як старих будинків, так і новобудов.
Це, так зване, холодне скління: використовується профіль без ізолюючих прокладок між зовнішнім і внутрішнім шаром металу (<холодний алюміній>) і одинарне скло (зазвичай - борское скло М1 завтовшки 5мм). Конструкція може бути зсувні (розсувна) і орна. Орне скління конструктивно складніше і вимагає більш дорогих комплектуючих, тому виявляється майже вдвічі дорожче зсувного. Наприклад, в одній і тій же фірмі зсувне скління за допомогою іспанських профілів Provedal коштує 75 доларів за квадратний метр, а орне з профілями того ж Provedal - вже 135 доларів. Якість скління у великій мірі залежить від конструктивних достоїнств профілю і якості монтажу.
Якщо виключити різні самопальні варіанти, то в Москві найчастіше зустрічаються дві системи: Видновський профіль і іспанська система Provedal. Що стосується самого профілю, то і в тому і іншому випадку профіль виготовляється в Росії, хоч і називається імпортним. Завод купує ліцензію, матрицю і виробляє вищевказаний профіль. Іноді подібність профілю Provedal продається фірмами-виробниками за надзвичайно низькою ціною - від 60 у.е за раму. Однак, на думку фахівців, якість рам з такого профілю можна і потрібно ставити під сумнів.
Відрізняє дві системи ролики, замки, ручки, ущільнювачі. Provedal використовує ролики тільки на підшипниках, що гарантує плавний хід і довгий термін служби. У Видновський варіанті встановлюються ролики без підшипників, що утрудняє хід стулок, веде до швидкого зносу і може навіть викликати заклинювання. У Provedal замки передбачені конструкторами, вони зручні в обігу, легко закриваються і відкриваються зсередини, і їх не можливо відкрити зовні. При цьому замки органічно вписуються в конструкцію. У Видновський системі замки конструктивно взагалі не передбачені. Однак сьогодні в Видновський профіль частенько встановлюю фурнітуру марки Provedal. Сама по собі фурнітура іспанського виробника відрізняється високою якістю, але встановлена ​​на вітчизняний профіль, вона викликає у споживачів масу критичних зауважень. До речі, самі продавці це усвідомлюють, тому на такі <інтернаціональні> вироби дають короткострокову гарантію - один рік. У Provedal гума особливого сорту: не зношується від часу, не страждає від морозу, не видає характерного запаху при жарі. Крім того, на відміну від Видновський профілю у виробах торгової марки Provedal встановлено фетроуплотненіе по всьому периметру, на стиках, а також закриває всі рейки.
Балкони і лоджії, засклені профілем з алюмінію, добре пропускає світло, і захищають балкон від вітру і опадів. Вже ранньою весною температура дозволяє виносити на них в сонячний день кімнатні квіти і розсаду, а влітку, наприклад, виростити непоганий урожай огірків і помідорів. Для цих цілей зсувні конструкції переважніше, оскільки не <з'їдають простір>. Невелика ширина профілю, можливість вибрати профіль непомітного, наприклад, сріблястого кольору, дозволяє вам зробити собі балкон, який при погляді з вулиці вигідно відрізнятиметься і від рудих дерев'яних балконів, і від надмірно яскравого білого пластику.
До недоліків розсувних конструкцій крім слабкої теплоізоляції балкона або лоджії слід віднести те, що несуча нижня напрямна недостатньо захищена від попадання опадів. Якщо при цьому не передбачені отвори для виведення води назовні, руху стулок може бути утруднено. Існує думка, що використання простого, а не загартованого або армованого скла може виявитися дуже небезпечним в разі аварій, катастроф та природних катаклізмів. Проте загартоване і армоване скло, через його високу вартість, використовують у своєму виробництві не більше 1% вітчизняних фірм.
Засклити лоджію (без обробки, але підвіконням, козирком і відливом) системою Provedal розмірами 3м на 1,5 м коштуватиме ~ 480 у.о. (Плюс-мінус 10-15%), Видновський профілем ~ 450 у.о. (Плюс-мінус 10-15%)

Щоб було тепло:


Вікна з ПВХ мають в Росії відмінну репутацію. Але для балконного скління ПВХ рами дуже громіздкі, тому фірми - виробники пропонують спеціальні балконні рами. Вони, як правило, розсувні, отже, також схильні до ризику. Всіма достоїнствами віконних ПВХ рам вони не володіють. Однак якщо ви хочете перетворити лоджію на маленьку кімнату, провівши цілий комплекс теплоізоляційних робіт, має сенс поставити саме термопрофілі з ПВХ з подвійним склопакетом. Зрозуміло, сам по собі профіль не забезпечить високу теплоізоляцію конструкції, адже, як ми вже відзначали, основні втрати тепла йдуть через огороджувальні конструкції і скло.
Зазвичай для ПВХ-скління лоджії досить використовувати трикамерний профіль і однокамерний склопакет. Це зробить лоджію приємним місцем для відпочинку, а в кімнаті, суміжній з нею, стане відчутно тепліше. Правда, декілька обмежить доступ природного освітлення в цю кімнату за рахунок ширини ПВХ-профілю, великого числа стулок і двох-трьох стекол тсеклопакета.
Встановлювати рами ПВХ-скління можна тільки на бетонну або цегляну огорожу за значної ваги конструкції. При плануванні числа і виду стулок слід враховувати, що відриваються поворотним способом стулки не повинні бути широкими, щоб у відкритому вигляді не <з'їдати> і без того не дуже велику корисну площу балкона. Розташування стулок має бути таким, щоб можна було без ризику для життя мити зовнішні поверхні глухих стулок.
Велике число що відкриваються одним або двома способами стулок збільшує вартість скління. Привести навіть орієнтовну ціну за один квадратний метр ПВХ-скління балкона дуже складно, так як вартість варіантів коливається в досить широких межах.
ПВХ-скління, крім очевидно практичною користі, доповнить і прикрасить інтер'єр вашої квартири. Однак слід пам'ятати, що воно так само істотно вплине на загальний вигляд фасаду будинку. Цей момент слід враховувати, незважаючи на те, що столична влада поки дивляться крізь пальці на різнобій в склінні балконів, яке, по правді, спотворюють обличчя міста.
В залежності від того, скільки стулок і як вони будуть відкриватися (починаючи з чотирьох орних і двох глухих стулок і закінчуючи варіантом, коли розчиняються всі шість, а дві з них відкриваються ще і відкидним способом), квадратний метр скління може коштувати від 120 у. тобто На ціну так само впливає і конфігурація вікон, чим вони вже, тим дорожче. Так, засклити балкон (без обробки, але підвіконням, козирком і відливом) в будинку серії П44 (~ 6 кв. М.) коштуватиме ~ $ 800 у.о. (плюс-мінус 10-15%).


Щоб було затишно:


Найбільш прогресивним на сьогоднішній день є безрамне скління балконогв лоджій. Воно захистить вас від холоду і від проникнення через балкон сторонніх. Воно має вигляд суцільної скляної стіни, оскільки в ньому немає ні рам, ні вертикальних стійок. Воно не руйнує задуму архітектора в старих і елітних будинках і не посилює строкатість фасадів звичайних багатоквартирних будинків.
Основу конструкції складають алюмінієві профілі, що йдуть по периметру отвору балкона або лоджії. Верхній і нижній профілі служать напрямними для повністю скляних стулок. Причому верхній профіль є несучим. По двох його вбудованим полицям переміщається подвійний роликовий механізм, що несе стулку. Скло для стулок використовується особливо міцне - як правило, загартоване борское скло марки М 6 товщиною 6мм. Максимально можлива висота таких стулок - 2м 10см. У тих випадку, коли потрібні вищі стулки, використовують скло товщиною 8 мм, оскільки збільшується парусність стулки. Особливо важливо подбати про міцність скла при склінні балконів на верхніх поверхах, де вони відчувають великі вітрові навантаження. По краях балкона або лоджії зрушені стулки складаються всередину їх простору, як листи великої скляної книги. У такому вигляді їх можна протерти, залишаючись на безпечній відстані від краю балконного огородження.
Механізми ковзання стулок надійно захищені від попадання в них вологи за допомогою козирків і відливів, а також водовідштовхуючою мастила. Проте сама конструкція, за визначенням, не відрізняється повною герметичністю. Крізь невеликі щілинки на балкон або в лоджію поступатиме вуличне повітря, тому додатковою теплоізоляцією ця система не володіє.
Необхідно раз на рік повторно обробляти направляючі і роликові механізми силіконовим спреєм. Фірма-виробник дає на безрамне скління гарантію два роки і в цей період безкоштовного проведе профілактичну мастило і навчить вас робити це самостійно. З цією ж метою можна використовувати знайому автоаматорам мастило для замків WD-40.
Вартість безрамного скління вище, ніж алюмінієвого. Ціна квадратного метра в залежності від системи скління - 180-250 доларів, з яких 25% припадає на монтаж виробу.


Обробка балконів і лоджій


Євровагонка і європідлога - найпопулярніші матеріали при обробці балконів. На вітчизняних підприємствах (Петрозаводськ, Архангельськ і ін) їх виробляють на імпортному обладнанні, як правило німецькою. Вагонка і статева дошка відрізняється завтовшки і профілем. І європідлога і євровагонка по своїх якісних характеристиках діляться на класи. "А", "В" і "С".

Клас "С":
Найнижча якість. Дошки не щільно прилягають один до одного. Можуть попадатися некондиційні. Часто зустрічаються гнилі суки і тріщини. Такі вироби годяться тільки для обробки сарая або чогось подібного, і то не завжди.


Клас "В":
Дошки прилягають один до одного досить щільно. Просушені. Тріщин бути не повинно, але гнилі сучки іноді можуть попастися.


Клас "А":
Дошки відмінно прилягають один до одного. Відмінно просушені. Суки попадаються набагато рідше, ніж в попередньому класі, але не гнилі. Малюнок дерева приємний для очей. Відзначимо, що з кожним роком зростає популярність нового виду обробки лоджій і балконів пластиковими панелями, які в простолюдді називаються пластиковою вагонкою. Зазвичай замовники віддають перевагу білим пластиковим виробам шириною 10см. Іноді можна почути, що пластикові панелі під впливом сонця починають виділяти запах або <вигоряти>, проте ця критика абсолютно не обгрунтована. За то у цього обробного матеріалу маса переваг. По-перше, привабливий зовнішній вигляд, по друге, довговічність. У третіх, пластикові панелі краще зберігають тепло, ніж їх дерев'яні аналоги. І, нарешті, доглядати за пластиковими панелями набагато легше, ніж за дерев'яними.


Пристрій електроопалення балконів і лоджій


Як нагрівальний елемент використовуються стінні опалювальні панелі ЕІМТ, потужність - від 250 до 400 Вт, площа від 0,5 до 1 м.кв., товщина - 20 мм, ступінь захисту - 1, клас захисту IP67, гарантійний термін експлуатації 10 років. Панель являє собою сендвіч, на тильній стороні закріплена тепловідбивна ізоляція, лицьова сторона - гладкий металевий лист, забарвлюється в будь-який колір порошковими фарбами, в центрі - електронагрівальний елемент. Інший варіант виконання - пристрій "теплої підлоги" із заміною зовнішнього металевого листа на облицювання керамічною плиткою. Можлива установка регулятора температури лицьової поверхні з діапазоном регулювань від 0 до 50 С, а також комплекту пристроїв для автоматичної підтримки заданої температури в приміщенні. Завдяки сучасній запатентованій конструкції досягається економія електроенергії (до 25%), абсолютна електро-пожаробезопасность і довговічність.


Куточок покупця


У висновку відзначимо, що до вибору фірми, яка виконуватиме скління у вашому будинку, потрібно підійти ретельно і обачно. На жаль, для визначення реальної вартості скління балкона або лоджії, користуватися заявленою ціною одного квадратного метра досить важко.
Найчастіше названої менеджером фірми цифра, помножена на необхідну площу скління, не є остаточною вартістю замовлення. До неї необхідно приплюсувати вартість внутрішньої обробки балкона, вартість робіт по зміцненню балконної загороди, оскільки на нього ляже основний тягар конструкції. Крім того, виробники часто указують в рекламних оголошеннях вартість тільки рам, тоді як фурнітура, козирки, відливи, підвіконня, вартість яких досить відчутна, прораховуються пізніше. Звичайно, в гонитві за більш низькою ціною недобросовісна фірма може запропонувати вам скління без додаткових елементів, але таке <полуостекленіе> повністю не виконує своїх функцій. А після установки рам, козирки і відливи, на жаль, встановити вже неможливо. Остерігайтеся фірм, які в процесі роботи називають різні ціни: по телефону одну, при вимірі другу, а в підсумку третю. Остаточна вартість робіт відома фірмі після виміру.
І, нарешті, про гарантії. Гарантія на монтажні роботи надається зазвичай на рік, рідше на два. А ось гарантія на рами залежить від того, наскільки фірма впевнена в тій продукції, яку вона пропонує. Наприклад, на добре зарекомендував себе профіль Provedal, деякі фірми дають гарантію 5 років.

Захопившись ідеями перетворення свого житла, повні творчих планів, ми іноді забуваємо про найголовніше - про безпеку та правомірності наших дій. Балкон або лоджія в нашому домі - це не тільки місце для відпочинку або зберігання продуктів, але і шлях евакуації людей з квартири у випадку пожежі, і цей шлях повинен бути вільний. Якщо ж ви хочете все робити за правилами, майте це на увазі, що б писали в своїй рекламі виготівники.

Спонсор статті:
Переглядів: 12 | Додав: denikin | Теги: скління лоджії, балкон, засклення, лоджія, скління балкдна, рами | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email:
Код *:
Форма входа
Мини-чат
200
Відправити SMS
beeline megafon
mts utel
skylink tele2
kyivstar megacom
Категории раздела
Двері і вікна [1]
Інтер'єр і дизайн [1]
комунікації [1]
Ландшафтний дизайн [0]
Будівництво з нуля [0]
інструмент [2]
ванна кімната і санвузол [4]
оздоблювальні роботи [4]
матеріали [14]
електрика [2]
підлога [2]
Архив записей
Поділитися


популярні статті
Як вибрати насос для системи водопостачання (0)
Там, де живе дитинство (0)
Бітумна мастика (0)
Стеклокром (0)
Пол маслом не зіпсуєш (0)
Стеклоеласт (0)
Пергамін (0)
Паркетна підлога розрахований на століття (0)
Рубітекс (0)
Путівник по свердла (0)
Штукатурка "Короїд" (0)
Вибираємо надійні труби для дому (0)
Стеклофлекс (0)
Еластобіт (0)
Руберойд (0)
м'яка покрівля (0)
Бітумний праймер (0)
Умовні позначення на шпалерах (0)
Де використовують покрівлю з черепиці (0)
Обклеювання стін тканиною (0)
Важливі моменти при проектуванні сходів (0)
Установка унітазу (0)
Деталі для м'якої покрівлі (0)
Будівельні роботи взимку (0)
Сучасні килими (0)
Натяжні стелі (0)
Вибір передпокої (0)
Пластикові вікна і двері ПВХ (0)
Облицювання переднього борту ванній (0)
ГКЛ (гіпсокартонний лист) (0)
Як вибрати дверний доводчик (0)
Все про грунтовки (0)
ЯК ВИБРАТИ БЕТОНОЗМІШУВАЧ? ВИБИРАЄМО БЕТОНОЗМІШУВАЧ (0)
Перепланування квартири (0)
Монтаж і ремонт покрівлі (0)
Кольорове рішення інтер'єру (0)
Як вибрати ліжко (0)
Стеклоізол (0)
Як різати і свердлити плитку (0)
Укладання ламінату і догляд за ним (0)
Будівництво екологічно чистого житла (0)
Укладання нового паркету (0)
Ремонт паркетних підлог (0)
Архітектурне проектування (0)
Штори для Вашого будинку (0)
Що таке керамограніт? (0)
Сталеві ванни (0)
НАСОСИ. СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ. ТИПИ (0)
Як обманюють на ремонті квартири бригади? (0)
Як вибрати шліфувальну машинку? Види куто-шліфувальних машин (0)
Укладання паркету своїми руками (0)
Техніка штукатурення (0)
Як відновити або відремонтувати архітектурні деталі з гіпсу (0)
Облицювання зовнішніх стін (0)
Діагностика квартири - це важливо (0)
Как можно закрыть трубы в туалете (0)
Шпалери можуть бути рідкими (0)
ЯКУ ДРИЛЬ ВИБРАТИ? (0)
Який снігоприбирач вибрати? типи снегоуборщика (0)
Доглядаємо за мармуровими підлоговими покриттями (0)
Що нового в ремонті квартир на сьогодні? (0)
Квіти для ванної кімнати (0)
Процес монтажу пластикових вікон (0)
Електромонтажні роботи. Проводи, кабелі і інструмент (0)
10 міфів про пластикові вікна (0)
3D шпалери (0)
Ремонтуємо нову квартиру (0)
Залізобетон: перевірено часом (0)
Интерьер в стиле минимализма (0)
Монтаж сантехніки у ванній кімнаті (0)
Як вибрати викрутку? акумуляторні викрутки (0)
C чого почати ремонт у ванній кімнаті? (0)
ЯК ВИБРАТИ драбини? СХОДИ ДРАБИНИ ДЛЯ ДОМУ (0)
Декоративна цегляна кладка (0)
Про користь дзеркал (0)
Декоративні обробні панелі (0)
Як вибрати пилку? Основні характеристики циркулярних і ланцюгових пив (0)
Секрети сталевих дверей (0)
Стилі інтер'єру (0)
Критерії вибору міжкімнатних дверей (0)
Чистий дім - чиста планета (0)
Турецькі лазні (0)
Чотири способи обновити стіни (0)
Поради покупцеві міні-АТС (0)
Як вибрати плитку для кухні (0)
Матеріали для капітального ремонту стелі, стін і підлоги (0)
Скло віконне і не тільки (0)
Спальня: інтер'єр, освітлення, декорування спальної кімнати. (0)
Прихована і відкрита проводка (0)
Нова кераміка «під камінь»: немає межі досконалості (0)
Шпаклівка (0)
Чи є сенс в рідких шпалерах? (0)
Кріпильні матеріали (0)
Шпалери з деревної шпони (0)
Як утеплити мансарду (0)
Міжкімнатні перегородки з гипсокартона (0)
Складність вибору унітазу під ванну (0)
Бездротові камери відеоспостереження: як підібрати відеореєстратор (0)
Виготовлення дверної арки (0)
Советы: как организовать интерьер (0)
Поиск
Календарь
«  Жовтень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0