Вибір матеріалу для покрівлі приватного будинку - 21 Жовтня 2012 - Будівництво, ремонт, благоустрій, дизайн інтер'єру
Середа, 25.09.2013, 18:45
Приветствую Вас Гість | RSS
Головна » 2012 » Жовтень » 21 » Вибір матеріалу для покрівлі приватного будинку
09:29
Вибір матеріалу для покрівлі приватного будинку
Вибір матеріалу для покрівлі приватного будинку

Як забезпечити захист конструкції від несприятливих впливів навколишнього середовища

Вибір матеріалу для покрівлі

Вибір матеріалу для покрівлі приватного будинку.

Дах є найбільш важливим елементом будинку, тому що забезпечує захист конструкції від несприятливих впливів навколишнього середовища. Покрівля - верхній елемент даху, що охороняє будинок від різних атмосферних явищ. Таким чином, довговічність будинку залежить, насамперед, від правильно обраного матеріалу для покрівлі.

Сучасна будівельна промисловість представляє широкий спектр покрівельних матеріалів для приватних будинків на будь-який смак. Найбільш поширеними видами покрівельних матеріалів для скатних дахів заміських будинків, дач і котеджів є:
Керамічна черепиця
Гнучка черепиця
Сланцева покрівля
Металочерепиця
Цементно-піщана черепиця
Композитна черепиця
Хвильові бітумні листи
Металева фальцева покрівля (зі сталі або з міді)
Металева профільована покрівля (профнастил)
Полімер-піщана черепиця
Природні покрівлі (солома, очерет, дерен, дранка)
Азбестоцементні листи (шифер)

Розглянемо докладніше деякі із цих покрівельних матеріалів, які викликають найбільший інтерес у російських покупців.


Гнучка черепиця (так само її називають м'яка або бітумна черепиця, а так само шингл від англійського shingle - покрівельна дранка, гонт) являє собою невеликі плоскі листи різних форм з фігурним вирізом з одного боку. Виготовляється з склополотна або целюлози, просочених модифікованим бітумом з різними полімерними добавками. Така структура забезпечує міцність і пластичність, що робить черепицю стійкої до деформації. Бітум не підданий корозії і гниття, що істотно збільшує термін експлуатації черепиці. З зовнішньої сторони плитка покрита базальтовою або мінеральною крихтою. Такий шар щонайкраще охороняє основу від впливу навколишнього середовища: відомо, що базальт - один із самих надійних природних матеріалів. Крім того, подібне покриття виконує функцію, що декорує за рахунок різноманітності колірних відтінків.
гнучка черепіцаСледует зазначити, що гнучка черепиця не вигоряє і не потребує додаткового фарбування під час експлуатації. Область застосування даного виду покрівельних матеріалів досить широка. Гнучка черепиця може застосовуватися на будь-яких дахах з ухилом не менше 12 °, крім того, можливо її використання для реконструкції старих покрівель. Висока тепло-і звукоізоляція робить цей вид покрівлі незамінним матеріалом для приватних будинків. Гнучка черепиця абсолютно безшумна під час атмосферних опадів і не вбирає вологу. А також здатна витримувати різкі перепади температури. Крім того, серед переваг гнучкої черепиці можна відзначити її економічність через малу кількість відходів навіть на складних конфігураціях дахів. Таким чином, поєднуючи в собі високий рівень міцності і відмінні декоративні властивості, а також простоту монтажу, гнучка черепиця є одним з найбільш популярних покрівельних матеріалів.

Керамічна черепиця вважається найпоширенішим елітним покрівельним матеріалом. Виробляється вона із глиняних сумішей з високим вмістом оксидів заліза. Випал черепиці відбувається при температурі 1000 ° С, після чого натуральна керамічна черепиця набуває червоно-коричневий колір. Також можливе нанесення на лицьову сторону пластини шару різних відтінків.
Подібний покрівельний матеріал вважається одним з найбільш довговічних. Термін служби якісної черепиці - більше 100 років. Особливістю її можна вважати вогнестійкість і стійкість до різних атмосферних явищ і сонячної радіації. Низька теплопровідність запобігає зайвому нагріванню покрівлі в жарку погоду й зберігає тепло під покрівлею в холоди. Керамічна черепиця не накопичує статичної електрики, а також забезпечує гарну звукоизоляцию.керамическая черепиця
Основним критерієм, що визначає якість керамічної черепиці є щільність і пористість. Висока щільність і мала пористість говорить про високий рівень міцності й «нездатності» черепиці поглинати і утримувати вологу, що в свою чергу є запорукою морозостійкості. Найбільш якісною вважається керамічна черепиця з невеликою кількістю замкнутих пор.
Існує кілька видів даного покрівельного покриття: плоска, хвилеподібна (у вигляді однієї або двох хвиль) і жолобчаста (її ще називають чернець-черниця). Хвилеподібна черепиця забезпечує більше надійне кріплення, тому що має спеціальні пази, що зменшує водопроникність покрівлі. Варіант плоскої черепиці (самий «древній» вид такої черепиці - це так званий «бобровий хвіст») дуже зручний на конусних видах дахів (вежі). Однак подібний вид черепиці може використатися тільки на дахах з більшим ухилом - більше 35 градусів. Для криволінійних поверхонь рекомендується жолобчаста керамічна черепиця. Даний вид покрівельних матеріалів сполучить у собі кращі риси сучасних технологій і древніх традицій.

Металочерепиця - є різновидом профільованого сталевого оцинкованого листа з полімерним покриттям, який піддається поперечному штампуванню для отримання малюнка, що імітує натуральну черепіцу.металлочерепіца
Для захисту сталевого оцинкованого листа від зовнішніх впливів використовуються різні полімерні покриття. Наносимое зверху полімерне покриття, крім декоративних властивостей, має високою антикорозійною стійкістю. Існує кілька видів захисних покриттів, що відрізняються за якістю, товщині і ціні. Колірна палітра металочерепиці, яку пропонують виробники, досить різноманітна. Вона визначається палітрою фарб заводу-виготовлювача аркуша. Як правило, кожен завод має власну систему маркування фарб. При виборі кольору рекомендується користуватися каталогами кольорів даної фірми або зразками стали.
Основними переваг металочерепиці є: невелика вага, простота монтажу, різноманітна колірна гамма, повний набір комплектуючих, що поставляються фірмами разом з покрівельним матеріалом, екологічна безпека, а також прийнятна ціна.
Але матеріал не позбавлений і недоліків. Це підвищена витрата матеріалу на складній покрівлі, схильність до корозії, який піддаються місця з порушеним захисним покриттям, а так само багато хто називає підвищену галасливість під час дощу і вітру. Але насправді низька шумоізоляція - це недолік пристрою покрівлі. Коли роботи виконані якісно, ​​при поривах вітру металочерепиця не стукає по обрешітці, а при правильно виконаному водовідведенні шум стікаючих потоків води не буде чутний мешканцям мансарди.

Сланцева покрівля. Сланець відомий як природний матеріал. Це натуральний камінь, гірська порода з добре вираженою сланцеватості, тобто, здатністю розшаровуватися на тонкі пластинки.
Сланець століттями використовувався в якості покрівельного матеріалу поряд з керамікою і соломою. Термін служби сланцю більше 200 років. Цей матеріал по праву може вважатися самим міцним і надежним.кровельний сланей
Для покрівельних робіт найчастіше застосовуються пластинки сланцю 15х20 см і 30х60 см. Середня товщина пластинок близько 5 мм, але так само поставляються плитки товще і тонше (відповідно й коштують вони по-різному).
Спектр форм і розмірів досить широкий. Перевага таких пластин полягає в тому, що вони дозволяють втілювати різні дизайнерські ідеї, і це ніяк не вплине на надійність конструкції. Колірна гамма сланцю представлена ​​в темних тонах: від сірого до чорного, від темно коричневого і синього до темно-зеленого. Але подібну обмеженість відтінків компенсує характерний не тускнеющій блиск каменя. Сланець володіє всіма притаманними каменю характеристиками. Перш за все, це досить важкий матеріал, щоб запобігти парусність покрівлі. Також можна відзначити таку якість, як стійкість до всіх викидається в атмосферу хімічним елементам, шкідливим газам, маслам і розчинам. Сланець не схильний до корозії і стиранню, не деформується під впливом температур. Даний покрівельний матеріал характеризується стійкістю до ультрафіолетового випромінювання, низьким водопоглинанням і водопроникністю, високою морозостійкістю і шумоізоляцією. Також сланцеві плитки не вигоряють і не міняють колір.
Звичайно, ціна на покрівельний сланець, як на елітний покрівельний матеріал, досить висока. Але краса і надійність такої покрівлі безсумнівно коштують вкладених у неї коштів.


Покрівля - найбільш важливий елементкриша в конструкції Вашого будинку. Вона захищає всю будову від різних впливів природних стихій. Тому вибір покрівельного матеріалу є дуже важливим кроком у будівництві або ремонті будинку. Крім того, покрівля є важливою складовою архітектури будинку й визначає його зовнішній вигляд. При виборі матеріалу для покрівлі радимо звертатися до фахівців в цій області. У покрівельної фірмі Вам допоможуть не тільки визначитися з вибором матеріалу, але так само проконсультують з усіх питань, пов'язаним з його правильною установкою, або візьмуть всі проблеми монтажу покрівлі на «свої плечі», щоб Ви могли довгі роки насолоджуватися красою й надійністю зробленого даху!

Спонсор статті:
Переглядів: 132 | Додав: denikin | Теги: Металочерепиця, Керамічна черепиця, Вибір матеріалу для покрівлі приват, Гнучка черепиця, Сланцева покрівля | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email:
Код *:
Поиск по сайту
Все для дому
категории
Двері і вікна [13]
Інтер'єр і дизайн [27]
комунікації [3]
Ландшафтний дизайн [0]
Будівництво з нуля [1]
як вибрати інструмент [5]
ванна кімната і санвузол [19]
оздоблювальні роботи [23]
матеріали [37]
електрика [6]
підлога [13]
печі каміни [2]
аксесуари [10]
сантехнiка [7]
меблі [9]
Дизайн - проекти [11]
Готові дизайн проекти квартири і будинки. Безкоштовно дизайн інтер'єру кухні, ванної та туалету, вітальні та спальні, дитячої, передпокою. Дизайн проекти офісів і кафе. Проекти типових квартир і дизайн заміського будинку, дачі, лазні
балкон і лоджія [2]
Архив записей
Поділитися


популярні статті
Товариство власників житла + керуюча компанія =? (0)
Бетон в дизайні інтер'єру! (0)
Кабінет на балконі! (0)
Укладання ламінату і догляд за ним (0)
Про користь дзеркал (0)
Як вибрати дверний доводчик (0)
Теплі підлоги в квартирі (0)
Фарбування стелі (0)
Басейни (0)
Будівництво лазні з оциліндрованої колоди (0)
скляні сходи (1)
Вибираємо водопровідний кран (0)
Бітумна мастика (0)
Техніка штукатурення (0)
Нові можливості звичних речей (0)
Flaminia - елітна італійська сантехніка (0)
як викласти робочу зону на кухні (0)
Кілька слів про об'єднання санвузла (0)
Переваги бітумної черепиці (0)
Листовий пінопласт (0)
Еластобіт (0)
Вибираємо надійні труби для дому (0)
Акустичні підвісні стелі (0)
Що нового в ремонті квартир на сьогодні? (0)
Шпаклівка (0)
Кольорове рішення інтер'єру (0)
Сауна на балконі (0)
Що таке лінкруст (0)
Санітарні норми в дизайні інтер'єру (0)
Металопластикові водопровідні труби (0)
Вартість ремонту (0)
Пластикові водопровідні труби (0)
Як вибрати душ (0)
Мінераловатні плити (0)
Як вибрати ліжко (0)
Сталеві ванни (0)
ГКЛ (гіпсокартонний лист) (0)
Алюмінієві композитні панелі (0)
Як знайти роботу будівельником? (0)
Мокрий фасад (0)
Розвиток технологій виробництва пластикових вікон (0)
Протипожежні двері (0)
Планування кухні. Острівна і півострівна планування кухні (0)
Віконні решітки, безпека житла (0)
Укладання нового паркету (0)
Декоративні обробні панелі (0)
Будинок з майбутнього (0)
Все про дверних петлях (0)
Позначення ЛКМ (лакофарбових матеріалів) (0)
З чого побудувати будинок (0)
10 міфів про пластикові вікна (0)
Прихована і відкрита проводка (0)
Який шуруповерт краще вибрати? На що звернути увагу, купуючи шуруповерт (0)
Монтаж і ремонт покрівлі (0)
Секрети сталевих дверей (0)
Легкий характер пластикових вікон (0)
Як наклеїти фотошпалери (0)
ЯК ВИБРАТИ БУР? БУРИ ДЛЯ ПЕРФОРАТОРА (0)
Пінобетон (0)
Шпалери можуть бути рідкими (0)
Будинок з бруса! Переваги (0)
Будівництво будинку в зимовий період. (0)
Стелим керамічну плитку (0)
Гідромасажні ванни (0)
ЯК ВИБРАТИ ВУГЛОШЛІФМАШИНИ "БОЛГАРКУ" (0)
Як вибрати дриль або перфоратор (0)
Про вибір виду фарби (0)
ЯК ВИБРАТИ ЕЛЕКТРОЛОБЗИК (0)
Вибір облицювальної цегли: його достоїнства і переваги (0)
Чавунна ванна: майже поваленим королева (0)
Складність вибору унітазу під ванну (0)
Баштові крани - ретроспектива і сучасність (0)
Стеклофлекс (0)
Стилі інтер'єру (0)
Інтер'єр домашньої бібліотеки (0)
Стеклоеласт (0)
Стеклокром (0)
Вибір дверей (1)
Підлогові покриття (0)
Фасадні роботи (0)
Оздоблення фасадів (0)
Так складно вибрати басейн? (0)
Чи є сенс в рідких шпалерах? (0)
Нова кераміка «під камінь»: немає межі досконалості (0)
Гідності швидкомонтованих будинків (0)
Як вибрати сантехніку (0)
Стеклоізол (0)
Фанера для пристрою полови (0)
Міжкімнатні двері: вибір за вами! (0)
Пергамін (0)
C чого почати ремонт у ванній кімнаті? (0)
Іспанська керамічна плитка (0)
Руберойд (0)
Штори і жалюзі PRiS (0)
Рубітекс (0)
Турецькі лазні (0)
Вільне планування (0)
Для чого потрібні зволожувачі повітря (0)
Тепле серце Вашого будинку - Котли (газові та електричні) (0)
Електропроводка: корисні поради (0)
Календарь
«  Жовтень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Статистика

Онлайн всього: 0
Гостей: 0
Користувачів: 0
Google