Все про грунтовки - 29 Грудня 2012 - Будівництво, ремонт, благоустрій, дизайн інтер'єру
Понеділок, 20.05.2013, 03:51
Приветствую Вас Гість | RSS
Головна » 2012 » Грудень » 29 » Все про грунтовки
12:51
Все про грунтовки

Все про грунтовки


Акрилова грунтовка

Акрилова грунтовка є основою практично всіх видів оздоблювальних робіт. Щоб Ви не збиралися зробити - наклеїти шпалери, пофарбувати або поштукатурити стіни, покласти плитку, в першу чергу необхідно подбати про ретельну підготовку основи.

Так акриловий грунт, в залежності від призначення і типу, проникає в оброблювану поверхню, зміцнює її, поліпшує зчеплення з основою, тим самим зменшуючи витрату матеріалів. Він також сприяє рівномірному нанесенню фарб, штукатурки, шпаклівки і повністю запобігає появі грибка і цвілі. Простіше кажучи, від вибору акрилової грунтовки безпосередньо залежить якість самої обробки. Тому даний матеріал потрібно не тільки вибрати з безлічі товарів і купити, але й подбати про його якість.

Так, наприклад, спеціально для оздоблення стін застосовується акрилова грунтовка глибокого проникнення. Цей матеріал прекрасно підходить для будь-яких поверхонь всередині будівель.

У магазинах нашої країни представлений досить широкий вибір універсальних акрилових грунтовок. Ми пропонуємо товар найрізноманітніших видів і виробників, включаючи закордонні та російські компанії. Так, високоякісний акриловий грунт можна придбати в компанії «Ніка Строй», яка володіє багатим досвідом роботи і хорошою репутацією. Наша продукція відповідає всім стандартам якості і безпеки.

Так, наприклад, акрилова грунтовка має безліч переваг. Це і доступні ціни, і надійність, і високу якість товару. Крім цього, акриловий грунт екологічно безпечний.

Вся лінійка товарів проведена із застосуванням найсучасніших технологій виробництва. На виході це дає одержання першосортних видів акрилової грунтовки ВД АК. Використання матеріалу цього типу веде до збільшення стійкості оброблених фасадів та внутрішніх стін будівель аж до 10-15%. Варто відзначити і той факт, що представлені в магазині акрилові грунтовки глибокого проникнення практично не виділяють неприємного запаху. До того ж придбавши цей виріб разом з антисептиками, Ви зможете надійно захистити поверхні від впливів грибка і цвілі.

Вогнезахисні склади, антипірени

В останні роки до всіляких будівельних матеріалів пред'являються все більш і більш жорсткі вимоги по відповідності нормам протипожежної безпеки. Вони, в свою чергу, також постійно посилюються. Адже з самого початку застосування різних полімерів і пластиків, відразу ж значно збільшилося число пожеж зі смертельними наслідками, які походять від виділення палаючим пластиком газів, небезпечних для здоров'я людей.

У зв'язку з цим стало популярно застосування так званих вогнезахисних складів або антипіренів. Вони призначені для додання підвищеної вогнебіозахисту матеріалами, які ними оброблені.

Застосування антипіренів засноване на процесах плавлення, що виникають під дією вогню на легкоплавкі речовини, які вводяться до складу обробки матеріалу. Це можуть бути солі борної, кремнієвої або фосфорної кислоти, Na2B407. Інші ж вогнезахисні склади засновані на розкладанні речовин, які виділяють особливі гази, несхильність горінню. Прикладами таких просочувальних антипіренів є сірчистий газ і аміак. Ці вогнезахисні склади ідеальні для деревини і пластикових покриттів. До того ж вони з великим успіхом застосовуються і для обробки металів, і для посилення жаростійкості металоконструкцій.

Розберемося в основному дії антипіренів. В одному випадку велика частина тепла витрачається на плавлення, що сильно підвищує температуру займання. В іншому ж - дія заснована виділяються газах, що перешкоджають спалаху і розповсюдженню полум'я.

Основні властивості та переваги застосування антипіренів:

 • перешкода процесам тління та горіння;
 • запобігання появи корозії;
 • виражена довготривалість їх дії;
 • не отруйні для тварин і людей;
 • забезпечення гарної біостійкості просочується матеріалу;
 • абсолютно не впливають на властивості просочується ними матеріалу;
 • мають прийнятні ціни.
Варто врахувати, що для комбінованого захисту конструкцій з дерева від гниття і вогню, в вогнезахисні склади для деревини повинні додаватися спеціальні антисептики, наприклад, такі як фтористий натрій. Тут же варто відзначити, що такі антипірени вводяться шляхом просочення в автоклавах, а також при обробці матеріалу, шляхом нанесення фарборозпилювачем або пензлем.

Антисептики для деревини

Якщо Ви хочете, щоб дерев'яні конструкції та стіни будинку надовго зберегли свою красу і міцність, Вам необхідно придбати антибактеріальні антисептики для деревини.

Їх вогні-і біозахисні властивості гарантують збереження природних властивостей матеріалу. Просочення для дерева захистить поверхню від гниття, синяви, розтріскування і появи комах.

Компанія Ніка Строй пропонує Вашій увазі широкий вибір товару за цілком прийнятною ціною. У нашому каталозі Ви знайдете необхідний антисептик для дерева, який стане незамінним засобом для захисту лазні, дачі або будинку. У нашому інтернет-магазині є товари для будь-якого випадку.

Основні характеристики антисептика для дерева:

 • Висока проникаюча здатність.
 • Просочення для стін безпечна для дерева і не перешкоджає його подиху.
 • Колір поверхні не змінюється під впливом матеріалу.
 • Розчин для стін не виділяє запаху (на відміну від лаку).
Просочення для дерева з успіхом використовуються для ремонту лазні або при будівництві різних конструкцій з настільки екологічного матеріалу. Завдяки антибактеріальному складом вони допоможуть протягом довгого часу зберегти будовою його первозданний вигляд.

Спосіб застосування антисептика для дерева

Якщо в точності дотримуватися інструкції, то Ви переконаєтеся, що нічого складного в цьому процесі немає. Перед застосуванням просочення для дерева необхідно ретельно перемішати. Наносити матеріал коштує на поверхню, очищену від бруду, пилу й інших забрудненням в 2-3 шари. Антисептик для дерева наноситься пензлем або валиком з інтервалом 1-2 години. Забороняється обробляти мерзлу, покриту лаком або фарбою поверхню. Оптимальний температурний режим для нанесення просочення деревини - від +5 ° С. Протягом 3-5 днів покриття виробляє стійкість до вимивання.

Бетон контакт

Бетон контакт - це спеціальний вид грунтовки, призначений для попередньої обробки підстав. До його складу входять пісок, акрил і полімерні наповнювачі. Професійне застосування бетоноконтакта найсприятливішим чином відіб'ється на міцності зчеплення покриття, що наноситься з поверхнею. Без даного матеріалу неможливо уявити жодне будівництво.

Сфера застосування бетоноконтакта:

 • Даний вид грунтовки використовується при обробці стін, стель і інших конструкцій.
 • Бетон контакт застосовується перед нанесенням вапняно-гіпсових, гіпсових та інших штукатурок.
 • При укладанні нового шару керамічної плитки без зняття старого.
 • При цьому наносити грунтовку можна на фарбу або на поверхні, просочені оліфою, а також на гіпсокартон (гкл). Після використання бетон контакту поверхня стає трохи шорсткою на дотик, що збільшує зчіплюють характеристики. Фахівці так само рекомендують наносити грунтовку на стелі - це обереже їх від осипання.

Основні характеристики бетон контакту:

 • хороша сцепляемость з гладкими поверхнями;
 • паронепроникність;
 • екологічна безпека;
 • стійкість до впливу вологи;
 • відсутність запаху;
 • швидкі терміни висихання.
Ціни на бетоноконтакт прийнятні навіть для самого економного покупця.

Клей ПВА

Клей ПВА в процесі обробки і ремонту є просто незамінним матеріалом. Він чудово підходить для склеювання плитки, плінтусів, поклейки всіляких шпалер і так далі. На будівельному ринку ПВА в основному пропонується в рідкому вигляді.

Цей матеріал являє непрозору рідину білого, або майже білого кольору зі слабким запахом, який швидко випаровується. Після випаровування з його складу вологи, клей ПВА набуває якоїсь еластичність і стає більш прозорим і в'язким. Такий матеріал надійно скріплює всі оброблені складом поверхні.

При застосуванні універсального ПВА вже через пару годин вдається добитися стійкого з'єднання матеріалів, а через добу настає їхнє повне склеювання. Таке з'єднання відрізняється високою довговічністю і абсолютно не боїться негативних зовнішніх впливів.

В даний час, клей ПВА реалізується за доступними цінами і в широкому асортименті. Таке покриття дуже широко поширене в меблевому виробництві і будівельних роботах. Прекрасне співвідношення ціна-якість у клею ПВА дозволяє мінімізувати витрати на матеріал, без втрати якості кінцевого виробу. Крім того, дане клейове покриття відрізняється високими характеристиками механічної міцності та хімічної стійкості.

Клей ПВА поширений, завдяки багатьом перевагам. Це і надзвичайна простота у використанні, і повна екологічна безпека. До того ж ПВА володіє прекрасними споживчими властивостями. На практиці, його застосування фактично нічим не обмежена, тобто вона універсальний у використанні. Крім цього клей ПВА має доступну ціну і купити його можна практично в будь-якому магазині. Що ж стосується його застосування, то він практично не виділяє стороннього запаху, а склеювані поверхні дуже щільно прилягають один до одного.

Грунтовка глибокого проникнення

Грунтовка глибокого проникнення призначена для зміцнення сильновбираючих підстав, а також для збільшення зчеплення будівельних матеріалів. Матеріал готує поверхню до найбільш легкому нанесенню гіпсових, цементних та полімерних розчинів. Крім того, використання грунтовки глибокого проникнення зменшує витрату лакофарбових матеріалів. Даний матеріал виготовляється на основі акрилу.

Область застосування

 • Матеріал призначений для зовнішніх і внутрішніх оздоблювальних робіт.
 • Грунтовка глибокого проникнення застосовується для зміцнення різних підстав з підвищеним поглинанням вологи.
 • Виріб забезпечує найбільш комфортну обстановку в будівлі або окремому приміщенні.
 • Акрилова грунтовка глибокого проникнення підвищує рівень зчеплення з оброблюваною ним поверхнею і, тим самим, збільшує загальну довговічність і міцність покриття.
 • Матеріал може застосовуватися для бетонних, газобетонних, газосилікатних, цегляних, оштукатурених підстав, а також ГВЛ, ГКЛ і ПГП.

Чому слід використовувати акрилову грунтовку глибокого проникнення?


Цей матеріал володіє безліччю переваг:

 • збільшує міцність покритого вироби;
 • покращує зчеплення матеріалів;
 • забезпечує ефективну підготовку поверхні до нанесення гіпсових, полімерних і цементних розчинів;
 • знижує витрату фарби і інших лакофарбових матеріалів.

Грунтовка для стін

Ви плануєте зробити ремонт у квартирі? Тоді Вам просто необхідна грунтовка для стін. Цей матеріал дозволить виключити відклеювання шпалер та опадання штукатурки. У каталозі продукції компанії «Ніка Строй» Ви знайдете грунтовки під шпалери різних виробників. Якщо сумніваєтеся з вибором, зверніться до наших фахівців. Ви зможете отримати грамотні поради від кваліфікованих співробітників.

Виробники щороку випускають на ринок нові види грунтовок для стін. Ці оздоблювальні матеріали допомагають приховати можливі вади поверхні.

Корисні характеристики грунтовки під шпалери:

 • Матеріал легкий в нанесенні.
 • Грунтовка для стін швидко вбирається.
 • Матеріал довговічний і екологічний.
 • Вам не доведеться довго чекати, поки грунт висохне.
Якщо Ви хочете зробити ремонт, який буде радувати Вас довгі роки, то цей матеріал Вам просто необхідний. Завдяки своїм характеристикам грунтовка для стін допоможе зміцнити поверхню і знизити поглинаючу здатність. Крім того, цей будівельний матеріал забезпечить рівномірне нанесення матеріалів.

Який би вид грунтовки для стін Ви не вибрали, ціна Вас приємно здивує.

Ще одна стаття про грунтовках на нашому сайті: види грунтовок

Спонсор статті:
Категорія: матеріали | Переглядів: 32 | Додав: denikin5223 | Теги: Види грунтовок, грунтовка, грунтовка стен, грунтовка для дерева | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email:
Код *:
Поиск по сайту
Все для дому
категории
Двері і вікна [13]
Інтер'єр і дизайн [25]
комунікації [3]
Ландшафтний дизайн [0]
Будівництво з нуля [1]
як вибрати інструмент [5]
ванна кімната і санвузол [19]
оздоблювальні роботи [21]
матеріали [36]
електрика [6]
підлога [13]
печі каміни [1]
аксесуари [10]
сантехнiка [6]
меблі [9]
Дизайн - проекти [11]
Готові дизайн проекти квартири і будинки. Безкоштовно дизайн інтер'єру кухні, ванної та туалету, вітальні та спальні, дитячої, передпокою. Дизайн проекти офісів і кафе. Проекти типових квартир і дизайн заміського будинку, дачі, лазні
балкон і лоджія [1]
Архив записей
Поділитися
 Керамічна плитка

популярні статті
Внутрішнє оздоблення будинку з бруса (0)
Зимовий сад на балконі (0)
Спальні білоруських виробників (0)
Ванна кімната в стилі модерн. Дизайн - проект (0)
Румунські спальні (0)
Структурна штукатурка (0)
Марроканском штукатурка (0)
Самостійна укладання ламінату (0)
Клейові стелі (0)
Пластикові панелі для стелі (0)
Обробка стелі на кухні (0)
Вибір дверей (0)
Шуруповерт (0)
Все про грунтовки (0)
НАСОСИ. СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ. ТИПИ (0)
Мінераловатні плити (0)
Вибір матеріалу для покрівлі приватного будинку (0)
Вибираємо надійні труби для дому (0)
Легкі металоконструкції (0)
Укладання мозаїчної плитки (0)
Матеріали для капітального ремонту стелі, стін і підлоги (0)
Натуральний лінолеум (0)
Поліуретановий лак (0)
Облицювання зовнішніх стін (0)
Прихована і відкрита проводка (0)
Ремонт паркетних підлог (0)
Шпаклівка (0)
Металочерепиця (0)
Ремонтуємо нову квартиру (0)
Монтаж і ремонт покрівлі (0)
Скло віконне і не тільки (0)
Обклеювання стін тканиною (0)
Монтаж сантехніки у ванній кімнаті (0)
Важливі моменти при проектуванні сходів (0)
Укладання нового паркету (0)
Укладання ламінату і догляд за ним (0)
Натяжні стелі (0)
Фартух для кухні зі скла (0)
З чого побудувати будинок (0)
Теплі підлоги в квартирі (0)
Як правильно настелити килим на сходах (0)
Шпалери можуть бути рідкими (0)
Вибір ванни (0)
Самостійна установка душової кабіни (0)
Металопластикові водопровідні труби (0)
Сталеві ванни (0)
Вартість ремонту (0)
Переваги бітумної черепиці (0)
Установка унітазу (0)
Облицювання переднього борту ванній (0)
Техніка штукатурення (0)
Як утеплити мансарду (0)
Тепле серце Вашого будинку - Котли (газові та електричні) (0)
Паркетна підлога розрахований на століття (0)
Путівник по свердла (0)
Мармурові підвіконня (0)
Підвісні або натяжні стелі (0)
Будівництво лазні з оциліндрованої колоди (0)
Способи кладки цегли (0)
Алюмінієві композитні панелі (0)
Ванна в дерев'яному будинку (0)
Фасадні роботи (0)
Планування кухні. Острівна і півострівна планування кухні (0)
Підігрів підлоги: електричний і водяний (0)
Металевих зубчатих пластин. ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ. (0)
ІСТОРІЯ КАРКАСНОГО БУДІВНИЦТВА (0)
Як наклеїти фотошпалери (0)
Скільки тканини потрібно на штори? (0)
Технологія укладання паркету (0)
Що таке керамограніт? (0)
Стеклоеласт (0)
Утеплення вікон (0)
Передаємо нерухомість родичам і близьким (0)
Стеклофлекс (0)
м'яка покрівля (0)
Як правильно вибрати кахельну плитку (0)
Чому Європа відмовилася від виробництва пластикових вікон? (0)
Класифікація систем вентиляції (0)
Варіанти освітлення кухні (0)
Турецькі лазні (0)
Секрети сталевих дверей (0)
Як вибрати дриль або перфоратор (0)
ЯК ВИБРАТИ ЕЛЕКТРОЛОБЗИК (0)
Меблі в дачній гармонії (0)
Оббиваємо стіни тканиною (0)
Бережіть чистоту води у вашому басейні (0)
Захист зовнішніх стін від вогкості (0)
Про користь дзеркал (0)
Гідромасажні ванни (0)
Вільне планування (0)
Кухонна мийка з каменю (0)
ТЕСТ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЙ (0)
Способи обробки басейнів (0)
Скляні міжкімнатні двері (0)
Вибір передпокої (0)
Бітумний праймер (0)
Стеклоізол (0)
Сучасні килими (0)
Руберойд (0)
Архітектурне проектування (0)
Календарь
«  Грудень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Google