Захист зовнішніх стін від вогкості - 6 Грудня 2012 - Будівництво, ремонт, благоустрій, дизайн інтер'єру
Середа, 25.09.2013, 23:10
Приветствую Вас Гість | RSS
Головна » 2012 » Грудень » 6 » Захист зовнішніх стін від вогкості
11:43
Захист зовнішніх стін від вогкості

Захист зовнішніх стін від вогкості

Цегляна стіна виглядає, як нездоланну перешкоду для вогкості, проте таке враження оманливе.

Справа в тому, що цегла має пори, через які може проникати волога. Вогкість може також пройти через не дуже герметичне з'єднання між окремими цеглинами і потрапити на внутрішню поверхню стіни. Таким чином, проникнення води в житлі можливо навіть в тих випадках, коли при споруді будинку використовувалися щільні цеглу, бетонні блоки або камінь.


Волога, яка проникла через стіни, руйнує підлоги і інші деталі з дерева. Більш того, втрати тепла при вологих стінах на 50% перевищують втрати при сухих. Таким чином, зовнішня гідроізоляція житла представляється вельми актуальним завданням. Кращою захистом може бути шар штукатурки, приготованої на цементній основі, або спеціальне захисне покриття. Перший спосіб важче в реалізації, але набагато дешевше.


Штукатурка кладеться в два або три шари, її зовнішньої поверхні можна надати різний вигляд від плоскої до горбистої структури. Зовнішній вигляд стіни багато в чому визначається смаками господаря будинку, але число шарів залежить від швидкості поглинання вологи. Якщо зчеплення покриття зі стіною хороше, то досить нанести два шари, в разі слабкого зчеплення слід нанести ще один тонкий шар з грубою поверхнею, який служитиме підставою при укладанні інших шарів. Цей шар наноситься також у тому випадку, якщо стіна має підвищену здатність вбирати вологу. Рекомендується виконати простий тест: бризніть водою на стіну і подивіться, як стіна вбирає вологу. Якщо вода стікає у вигляді крапель, значить, стіна відштовхує вологу, в іншому випадку вода вбирається в стіну практично миттєво. Визначивши кількість шарів, які будуть нанесені на стіну, підготуйте поверхню до роботи. Стіну слід очистити від пилу, плісняви ​​і всього іншого, що заважатиме щільному зчепленню з покриттям; то ж відноситься до розчину між цеглою.


Якщо ви сумніваєтеся в тому, що зможете самостійно виконати штукатурні роботи, то можна спростити завдання і обмежитися тільки забарвленням стін зовні. Найбільш дешевою є так звана цементна фарба, яка продається у вигляді порошку, а перед вживанням змішується з водою. Можна також нанести на стіну емульсію, яка володіє тими перевагами, що легко кладеться і швидко сохне. Емульсія володіє водовідштовхувальними властивостями і може надалі виконувати роль основи при нанесенні наступних шарів. Слід мати на увазі, що фарба і емульсія наносяться на щільну і ретельно очищену поверхню. Якщо при проведенні робіт з гідроізоляції стін небажано зміна зовнішнього вигляду конструкції, то рекомендується використовувати безбарвні ущільнювачі. Ці ущільнювачі наносяться кистю або за допомогою розпилювання; забиваючи пори цегли, вони попереджають проникнення вологи. При суворому дотриманні інструкцій виробника зазначене покриття служить протягом 10 років, якщо стіна володіє порами дуже великого діаметру, то слід нанести другий шар ущільнювача. Не забудьте перед використанням подібних речовин закласти всі тріщини і вибоїни.

Оновлення швів цегляної кладки

1. Очищення. Видаліть старий розчин і крихту, злегка намочіть внутрішні поверхні швів. Приготуйте розчин: 1 частина портландцементу, 3 частини дрібного піску і кількість води, достатня для отримання пружної суміші.

2. Як покласти розчин. За допомогою сокола і кельми покладіть розчин в щілини; надавіть його. Після того як розчин трохи підсохне, втисніть його в шов трубкою діаметром 15 мм.

Нанесення захисного шару

Підготовка до забарвлення. Використовуючи жорстку щітку, видаліть з поверхні пил і частинки розчину. Якщо на стіні є цвіль або яка-небудь рослинність, то обробіть її фунгіцидом, а вже потім видаліть щіткою і скребком. Нанесіть другий шар фунгіциду і дайте йому висохнути. Нарешті, закладіть всі тріщини та вибоїни свіжим розчином. Якщо покривається поверхня є гладкою, то її можна пофарбувати звичайною кистю або валиком. Для нерівній поверхні потрібна спеціальна груба кисть, зображена на малюнку. Окунув кисть або валик у фарбу, робіть рівні, повільні рухи, при цьому фарба проникає в тріщини та вибоїни.

Вибір покриття. Типовим покриттям є облицьовування дошками. Дошки прибиваються цвяхами до рами з рейок, при цьому кожна дошка частково перекриває ніжележащую дошку. Навколо вікон і дверей робляться архітрави, які закривають торці дощок. Більш складним є з'єднання крайок дощок у чверть. У цьому випадку дошки не просто перекривають один одного, а з'єднуються за допомогою введення частини однієї дошки в паз на іншій. Таке з'єднання є міцнішим і продовжує життя використовуваних цвяхів. Проте використання дерева вимагає і відповідного догляду - фарбування або просочення оліфою. На малюнку зображено інше покриття, в якому використовуються пластмасові або алюмінієві секції; воно не вимагає особливого догляду. При нанесенні вибраного вами покриття може виникнути необхідність одночасної установки теплоізоляції, в цьому випадку рекомендується отримати пораду у фахівця, так як ця робота не така вже проста.

штукатурні роботи

1. Установка рейок. Почніть з установки рейок товщиною 10 мм, розташовуючи їх на відстані 1,5 м один від одного. Рейки прибиваються цвяхами, які вводяться в проміжки між цеглою. Капелюшки цвяхів повинні знаходитися над поверхнею рейок, щоб їх можна було легко видалити. Уздовж верхнього краю гідроізоляційного шару слід прибити рейку товщиною 15 мм, такою ж має бути товщина штукатурки. Нарешті, прибийте рейки навколо дверей і вікон.

2. Приготування розчину. Насипте пісок на тверду горизонтальну поверхню (наприклад, лист фанери). Додайте вапно і перемішайте все це совком, щоб суміш придбала рівномірне забарвлення. Зробіть в середині суміші ямку і додайте цемент; знову ретельно перемішайте компоненти суміші. Зробити другу ямку, додайте води, кількість води повинна дорівнювати приблизно половині обсягу сухої суміші. Перемішуючи розчин, додавайте воду, поки не отримаєте маслоподібну масу. Простежте за тим, щоб у розчині не залишалося грудок. Перенесіть розчин на спеціальну дошку, встановлену на козлах або табуреті. Тримаючи сокіл майже перпендикулярно до поверхні дошки, візьміть приблизно 1 літр розчину.

Типовий рецепт розчину при цегляній кладці виглядає наступним чином: 1 частина портландцементу, 1 частина гашеного вапна і 5 частин сухого піску. Можна також додати 1 частину звичайного цементу, змішаного з вапном, до 4 частин піску. Для дуже щільних стін (наприклад, бетонних блоків або твердого цегли) беруть пропорції 1:1 / 2:04 і 1:21 / 2 відповідно. Якщо у вас немає бажання займатися обчисленнями всіх цих пропорцій, то купите в магазині сухий розчин, в який залишається тільки додати води. Якщо вирішите самостійно виконати роботу по приготуванню розчину, то почніть з десятилітрового відра цементу, додаючи відповідну кількість піску і вапна. Якщо ви можете оцінити кількість розчину, яку встигаєте покласти за одну годину (тобто Час, після якого розчин починає схоплюватися), то легко визначите, скільки розчину слід готувати.

3. Нанесення розчину. Тримаючи сокіл в одній руці майже горизонтально, відокремте кельмою шар розчину. Нахиліть сокіл, як показано на малюнку, і накиньте частину розчину на стіну різким рухом кельми вгору. Після цього розподілите розчин по стіні, переміщаючись від однієї рейки до іншої. Повторюючи цю операцію, заповніть всі простір між рейками. Після кожного руху повертайте сокіл приблизно на чверть: це збереже центровку і вам буде легше тримати сокіл в руці.

4. Як розрівняти розчин. Заповнивши простір між рейками, слід розрівняти розчин кельмою. Слідкуйте за тим, щоб у розчині не залишалося бульбашок повітря і покриття щільно прилягало до стіни.

5. Вирівнювання шару розчину. Покриття повинне мати однакову товщину. Візьміть тертку муляра (це рівна дошка з рукояткою) і зробіть поверхню рівною, лежачою на одному рівні з поверхнею рейок. Якщо терка тягне за собою розчин, то виконаєте вказану роботу після того, як розчин небагато схопиться.

6. Заповнення канавок. Уклавши розчин на всю стіну, дайте йому висохнути протягом трьох годин, а потім видаліть дерев'яні рейки. Залишилися від рейок канавки заповніть розчином і розрівняйте ці місця.

7. Навіщо дряпають поверхню першого шару. Коли розчин трохи затвердіє, покрийте поверхню стіни подряпинами у вигляді хвилястих ліній. Це робиться для того, щоб другий шар міцно зачепився за перший. Лінії наносяться за допомогою спеціального гребеня, зображеного на малюнку. Такий гребінь можна виготовити самому, забивши кілька цвяхів в брусок дерева. Видаливши рейки навколо вікон і дверей, покладіть розчин товщиною 10 мм. Завдавши подряпини, встановіть рейки так, щоб вони перекривали чверті вікон і дверей на 5 мм. Виконавши всі зазначені роботи, залиште стіну тверднути приблизно на тиждень. У теплу, суху погоду розпилюйте по поверхні стіни вологу - це сприятиме процесу затвердіння.

8. Нанесення другого шару. Приготуйте таку кількість розчину, щоб його вистачило на другий шар завтовшки 5 мм. Нанесіть цей шар таким же чином, як і перший, переміщаючись від одного краю стіни до іншого. Тепер уже не слід встановлювати вертикальні рейки, бо вони можуть пошкодити перший шар. Другий шар повинен містити менше цементу, ніж перший. Розчин слід приготувати по наступному рецепту: 1 частина цементу, 2 частини вапна, 8 частин піску (або 1 частина звичайного цементу, змішаного з вапном і 51/2 частини піску). Після затвердіння розчину (приблизно через 24 години) видаліть горизонтальну рейку, що знаходиться на рівні ГІС, і рейки навколо вікон і дверей.

9. Останні операції. Розрівняйте покриття, використовуючи послідовно кельму і тертку. Робіть це без зусиль, бо в іншому випадку вода виділиться з розчину. При бажанні можете зробити поверхню шорсткою: для цього скористайтеся кельмою, гребенем або сталевою щіткою. Для додання більшої міцності можна покрити стіну галькою, це робиться негайно, після нанесення другого шару. Технологія цього процесу гранично проста: накидайте гальку на сиру стіну рукою або совком.


Спонсор статті:
Переглядів: 90 | Додав: denikin | Теги: Захист стін, Штукатурні роботи, облицювання стін, гідроізоляція | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email:
Код *:
Поиск по сайту
Все для дому
категории
Двері і вікна [13]
Інтер'єр і дизайн [27]
комунікації [3]
Ландшафтний дизайн [0]
Будівництво з нуля [1]
як вибрати інструмент [5]
ванна кімната і санвузол [19]
оздоблювальні роботи [23]
матеріали [37]
електрика [6]
підлога [13]
печі каміни [2]
аксесуари [10]
сантехнiка [7]
меблі [9]
Дизайн - проекти [11]
Готові дизайн проекти квартири і будинки. Безкоштовно дизайн інтер'єру кухні, ванної та туалету, вітальні та спальні, дитячої, передпокою. Дизайн проекти офісів і кафе. Проекти типових квартир і дизайн заміського будинку, дачі, лазні
балкон і лоджія [2]
Архив записей
Поділитися
 Группы допуска по электробезопасности Дистанционное обучение электробезопасности за 3-5 дней. Оформите допуск по электробезопасности по цене от 3700 рублей. Агентство предлагает Вам купить дом на рублевке с интересным дизайн-проектом . Керамічна плитка

популярні статті
Товариство власників житла + керуюча компанія =? (0)
Бетон в дизайні інтер'єру! (0)
Кабінет на балконі! (0)
Теплі підлоги в квартирі (0)
Про користь дзеркал (0)
Як вибрати дверний доводчик (0)
Укладання ламінату і догляд за ним (0)
Нові можливості звичних речей (0)
Будівництво лазні з оциліндрованої колоди (0)
Фарбування стелі (0)
Басейни (0)
Бітумна мастика (0)
Техніка штукатурення (0)
Вибираємо водопровідний кран (0)
Як вибрати душ (0)
Переваги бітумної черепиці (0)
Пластикові водопровідні труби (0)
Санітарні норми в дизайні інтер'єру (0)
Сауна на балконі (0)
Алюмінієві композитні панелі (0)
ГКЛ (гіпсокартонний лист) (0)
Мінераловатні плити (0)
Вибираємо надійні труби для дому (0)
Сталеві ванни (0)
Що нового в ремонті квартир на сьогодні? (0)
Еластобіт (0)
Листовий пінопласт (0)
Кілька слів про об'єднання санвузла (0)
Шпаклівка (0)
як викласти робочу зону на кухні (0)
Flaminia - елітна італійська сантехніка (0)
Як знайти роботу будівельником? (0)
Акустичні підвісні стелі (0)
Віконні решітки, безпека житла (0)
Розвиток технологій виробництва пластикових вікон (0)
Планування кухні. Острівна і півострівна планування кухні (0)
Мокрий фасад (0)
Протипожежні двері (0)
скляні сходи (1)
Що таке лінкруст (0)
10 міфів про пластикові вікна (0)
Декоративні обробні панелі (0)
Як вибрати ліжко (0)
Чавунна ванна: майже поваленим королева (0)
Укладання нового паркету (0)
Як вибрати сантехніку (0)
Позначення ЛКМ (лакофарбових матеріалів) (0)
Кольорове рішення інтер'єру (0)
Про вибір виду фарби (0)
ЯК ВИБРАТИ БУР? БУРИ ДЛЯ ПЕРФОРАТОРА (0)
Інтер'єр домашньої бібліотеки (0)
Стилі інтер'єру (0)
ЯК ВИБРАТИ ВУГЛОШЛІФМАШИНИ "БОЛГАРКУ" (0)
Будівництво будинку в зимовий період. (0)
Вартість ремонту (0)
Шпалери можуть бути рідкими (0)
Стелим керамічну плитку (0)
Як вибрати дриль або перфоратор (0)
Будинок з бруса! Переваги (0)
ЯК ВИБРАТИ ЕЛЕКТРОЛОБЗИК (0)
Секрети сталевих дверей (0)
Пінобетон (0)
Монтаж і ремонт покрівлі (0)
Фасадні роботи (0)
Оздоблення фасадів (0)
Вибір облицювальної цегли: його достоїнства і переваги (0)
Складність вибору унітазу під ванну (0)
Рубітекс (0)
Пергамін (0)
Руберойд (0)
Баштові крани - ретроспектива і сучасність (0)
Легкий характер пластикових вікон (0)
Чи є сенс в рідких шпалерах? (0)
Стеклоізол (0)
Гідності швидкомонтованих будинків (0)
З чого побудувати будинок (0)
Нова кераміка «під камінь»: немає межі досконалості (0)
Міжкімнатні двері: вибір за вами! (0)
Штори і жалюзі PRiS (0)
Як наклеїти фотошпалери (0)
Так складно вибрати басейн? (0)
Установка дверей своїми руками (0)
Наливні підлоги з ефектом 3 D (0)
Ремонт ванної кімнати під ключ (0)
Оббиваємо стіни тканиною (0)
Для чого потрібні зволожувачі повітря (0)
ЯК ВИБРАТИ ШТРОБОРЕЗ? БОРОЗНИК І ЙОГО ПЕРЕВАГИ (0)
Як вибрати плитку для кухні (0)
Електротехнічні роботи в квартирі (0)
Італійські меблі для спальні (2)
Цегла - самий популярний будівельний матеріал (0)
Вільне планування (0)
Аксесуари для мийки (0)
Кухонні витяжки вбудовувані (0)
Електропроводка: корисні поради (0)
Кахельну підлогу на кухні (0)
Як поєднати кухню і їдальню (0)
Гідромасажні ванни (0)
Важливі моменти при проектуванні сходів (0)
Який шуруповерт краще вибрати? На що звернути увагу, купуючи шуруповерт (0)
Календарь
«  Грудень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Статистика

Онлайн всього: 0
Гостей: 0
Користувачів: 0
Google